iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

scam alert
امتیاز موضوع:
  • 41 رای - 2.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*کسب درآمد فوق العاده با LISK*
سلام خرید و فروش این ارز ججوریه تو کدوم سایت میتونیم تبدیل به دلار کنیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/4/19، 07:37 عصر)abolfazl98 نوشته:
(1396/4/19، 04:48 عصر)mehrsam2030 نوشته:
(1396/4/19، 04:29 عصر)EM123 نوشته: با سلام
ارز جدید و جالبی هست. منم تا الان 0.09758196 لیسک موجودی ثبت کردم. درصورتی که کسی از دوستان هنوز نتونسته کیف پول لیسک ایجاد کنه میتونه به پُستی که در این خصوص در وبلاگم ایجاد کردم سر بزنه. »»» آموزش تصویری ایجاد کیف پول لیسک به همراه سایت کسب لیسک رایگان
بله درسته من هم دارم استفاده میکنم امروز از این ارز واین سایت خوب  انصافا خیلی از بیت کوین بهتر هستش
این سایت با توجه به قیمت lisk میده فکر کنم مثلا الان قیمتش کم شده هر بار به من 0.045 lisk داد در ضمن شما از این سایت برداشت داشتین؟

موجودی باید به 1 لیسک برسه تا بشه برداشت زد بزودی خبر میدم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
دوستان به دلیل فورک بیتکوین که 10 مرداد ماه قراره اتفاق بیوفته بازار دیجیتالی نزولی شده دوباره بازار حالت صعودی و نوسانات بهتر رو بخودش میبینه
(یکم بحث تخصصیه با مطالعه باید متوجه بشید فقط خواستم بگم قیمت لیسک بالاتر از این مقدار خواد رفت با دید بلند مدت حداقل 1 سال)
کاربر mn1305e اگر شما هم مثل بنده میخواید وارد این بیزینس بشید اول کمی مطالعه کنید و اگه خواستید وارد گروه تلگرامی زیر بشید تا مسائل مربوطه رو اونجا مشاهده کنید (فقط سوالات خیلی آماتور زیاد نپرسید که اکثرا حرفه ای و تکنیکال هستن)
این گروه بصورت تخصصی پیرامون بحث ترید و خرید و فروش کریپتوکارنسی ها تشکیل شده است.
لینک گروه :
https://t.me/joinchat/AAAAAECcGEsK7XPMXwdIQg
کانال تحلیل ها : @BTCPersia
شما برای تبدیل دلار پرفکت مانی یا بیتکوین به لیسک یا بالعکس میتونید از سایت https://www.changer.com/ استفاده کنید (البته حداقل مقدار تبدیل 10 دلار است)
پاسخ }}
سپاس شده توسط
Gadid 
دوستان این تاپیک ارزشش بیشتر از  معرفی یک سایت هست
خدا کنه که پرداختی هاش درست باشه و لیسک رو پرداخت کنه ولی:
اگه این سایت اسکم بود و پرداخت نکرد ناامید نشید و منو فحش ندید چرا که میتونم یه پیشنهاد واقعی و ویژه بهتون بدم اونم اینه که وارد این بازار و بیزینس بشید و هر کس به اندازه خودش یکمی ریسک در سرمایه گذاری رو تجربه کنه حتی اگه برای کوتاه مدت به ضررتون تموم بشه
من خودم 7تا آلت دیجیتالی دارم و سرمایه گذاری کردم بهترینش waves و در مرحله بعد همین lisk میتونه باشه (البته خیلی موضوع فراتر از ایناست که فقط تو این 2تا الت خلاصه بشه)
پیشنهاد میدم مطالعه کنید و وارد این بازار بشید و از این سایت های کلیکی و کپچا زدن بیت کوین دست بردارید زیرا که هیچ ارزشی برای حال و آینده شما نخواهد داشت و فقط وقت با ارزش شما رو از بین میبره، به جای کلیک در مورد بازار کریپتو و تحلیل های بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی مثل اتریومی که هیچکس فکرشو نمیکرد مثل بمب منفجر شد رو خوب برید مطالعه کنید، خود بنده زمانی که اتریوم 7 دلار بود 2تا خریدم و به 68 دلار رسید فروختم
فرصت رو از دست ندید در مورد ارزهای دیجیتالی دیگه مطالعه کنید حتی اگه فعلا پول سرمایه گذاری ندارید
تازه شروع بازار کریپتو هست هنوز دیر نشده
اگر سوال یا نظری یا حتی اطلاعاتی دارید میتونید به آیدی تلگرام بنده پیام بفرستید:
https://t.me/amir4150
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام دوستان لیسک من بعد از درخواست 2 روز واریز شد
فکر کردم اسکم شده ولی اینطور نیست واریز کرد
به کپچا زدنتون ادامه بدید
(تاپیک رو بزنید 5 ستاره کنید Cool )
[عکس: 3u0ljoazfqsn.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام من دیروز درخواست یه liskدادم هنوزنیومده حسابم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/4/21، 09:07 عصر)omidmirzaii نوشته: سلام من دیروز درخواست یه liskدادم هنوزنیومده حسابم

واریز میشه حداقل 48 حداکثر 72 ساعت واسه شما هم واریز میکنه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
خرید و فروش ارز های دیجیتال بهترین روش کسب درامد اما نیاز به دانش داره چون بعضی افراد به صورت گروهی رو قیمت ارزها تاثیر میگذارن
پول تو فضای مجازی ریخته ولی هرکس باید ببینه تو چه زمینه ای توانایی کسب درامد داره Wink  

پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/4/22، 10:34 صبح)saeed نوشته: خرید و فروش ارز های دیجیتال بهترین روش کسب درامد اما نیاز به دانش داره چون بعضی افراد به صورت گروهی رو قیمت ارزها تاثیر میگذارن

بله یکسری هستند اعلام میکنند همگی در فلان ساعت فلان ارز رو بخرید و میبینیم که بطور نجومی قیمتش تغییر میکنه و بلافاصله میفروشن و دوباره روند نزولی به خودش میگیره و در نهایت دوباره تعادل خودش رو حفظ میکنه، ولی این موارد بیشتر سر آلت های ریز انجام میشه و اکثرا هم کلاهبردار و از عوامل همان قسمت هستن با یک استراتژی به ظاهر منطقی فقط سرمایه جمع میکنند و در آخر سودش فقط تو جیب چند نفر میره،این موضوع یک چیز جزئی هست و نمیتونه مشکل خاصی ایجاد کنه.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
خیلی عجیبه من مقدار لیسک بدست اومده من تا قبل اینکه به عدد 0.9 برسه هر ده دقیقه کد کپچا رو از من میخواست تا دوباره تلاش کنم. الان که نزدیک به 1 لیسک شدن هست هر 20 دقیقه از دوباره تلاش میکنم. !!!
وبلاگ ما:
فروشگاه ما:
پاسخ }}
سپاس شده توسط