iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم باکس پارسیان
Photo 
این هم مدرک استعلام شده از بانک مربوطه:

[تصویر:  59hj_buxprsian.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
(1396/5/28، 12:48 عصر)fam نوشته است: این هم مدرک استعلام شده از بانک مربوطه:

[تصویر:  59hj_buxprsian.jpg]

در حال حاضر "باکس پارسیان" پنجمین سایت این فرد کلاهبردار بوده و عزیزانی که مالباخته اَپل باکس، پی تی سی کارنو، ایرانی باکس، میراکس باکس هستند می توانند با شعبه مربوطه زیر(آذربایجان غربی-مهاباد) تماس گرفته و اطلاعات کافی در مورد صاحب حساب بگیرند:

[تصویر:  ccqz_mahabad.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
همین الان این پیغام رو تو انجمنپارسیان باکس گذاشتم سریع منو محروم کرد :

(( واقعا چقدر میخوای سر مردم کلاه بذاری ؟ خسته نشدی ؟ دیدی مملکت خر تو خره تو هم داری مردم رو تیغ میزنی ؟ هنوز 1 و خورده ای من رو از کارنو ندادی ... دزد ... دزد ... تو مثل اینکه نمیخوای آدم بشی ... دزد ... ملت تو سایت این دزد پول نریزین این دزده این همون مدیر اپل باکس و میراکس باکس و کارنو هستش .))

این همون ...زاده هستش ملت پول نریزین . ببخشید که بی ادبی کردم اما این جور حیوانات لیاقتشون همینه ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam ، ardeshir
(1396/5/28، 02:32 عصر)mm6266 نوشته است: همین الان این پیغام رو تو انجمنپارسیان باکس  گذاشتم سریع منو محروم کرد :

(( واقعا چقدر میخوای سر مردم کلاه بذاری ؟ خسته نشدی ؟ دیدی مملکت خر تو خره تو هم داری مردم رو تیغ میزنی ؟ هنوز 1 و خورده ای من رو از کارنو ندادی ... دزد ... دزد ... تو مثل اینکه نمیخوای آدم بشی ... دزد ... ملت تو سایت این دزد پول نریزین این دزده این همون مدیر اپل باکس و میراکس باکس و کارنو هستش .))

این همون حرومزاده هستش ملت پول نریزین . ببخشید که بی ادبی کردم اما این جور حیوانات لیاقتشون همینه ...
 هی خدایا میبینی چه روزگاری شده دیه تمامی مدارک انتشار داده شد و این سایت اسکم اعلام شد Heart
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
سلام دوستان

این هم جواب تهدید مدیر کلاهبردار "باکس پارسیان" نسبت به بنده که با مدارک جامع توانستیم سایت را اسکم اعلام کنیم.

عکس مدیر کلاهبردار 5سایت(باکس پارسیان، اپل باکس، پی تی سی کارنو، ایرانی باکس و میراکس باکس) با نام اصلی فردین رسولی ساکن استان آذربایجان غربی:
[تصویر:  p68a_fardin_rasoli.jpg]

بالأخره با تلاش های فراوان و همچنین تماس های بسیار  زیاد با افراد باتجربه توانستیم یک سایت کلاهبردار  را اسکم اعلام کنیم.

و نکته آخر:
با توجه به اینکه اینجانب در نظام بانکی کشور مشغول به خدمت هستم
لازم به ذکر است که: از  این به بعد اگر مدیر باکسی(Admin PTC ) برای پرداخت کاربران به غیر  از حساب خود از حساب دیگران استفاده کند(سوء استفاده) اطلاع رسانی خواهم کرد.

سپاس از همراهی شما
پاسخ }}
سپاس شده توسط
طبق مدارک بدست امده ایشان فردین رسولی حدود 40 سال ساکن بوکان هستند
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
(1396/5/29، 05:52 صبح)zahra20 نوشته است: طبق مدارک بدست امده ایشان فردین رسولی حدود 40 سال ساکن بوکان هستند

طبق تحقیقات به عمل آمده:
تصویر مدیر کلاهبردار 5سایت(باکس پارسیان، اپل باکس، پی تی سی کارنو، ایرانی باکس و میراکس باکس) با نام اصلی فردین رسولی ساکن استان آذربایجان غربی:
[تصویر:  p68a_fardin_rasoli.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
اقای محترم الکی ابرو مردم رو نبرید اون دنیا باید جواب پس بدید
این باکس هنوز داره پرداختی میده و نمیدونم مشکل شما با مدیر باکس چیه که بدگویی میکنید
پشتیبانی و پرداختی ها فعال و به روز هستند و خیلی از افراد سرمایه میذارن هنوز
زشته هر کی دشمن شدی بد گویی نکن این حرکات ماله بچه هاست
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/5/29، 05:53 عصر)SAEiD_lASH نوشته است: اقای محترم الکی ابرو مردم رو نبرید اون دنیا باید جواب پس بدید
این باکس هنوز داره پرداختی میده و نمیدونم مشکل شما با مدیر باکس چیه که بدگویی میکنید
پشتیبانی و پرداختی ها فعال و به روز هستند و خیلی از افراد سرمایه میذارن هنوز
زشته هر کی دشمن شدی بد گویی نکن این حرکات ماله بچه هاست

سلام

دوست عزیز لطفاً مطالب این پست را از اول با دقت و کامل بخوانید
خودتان متوجه خواهید شد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام درخواست 25000 کردم برگشت زد به علت اینکه مشخصات رو درست وارد نکردم من چندین بار چک کردم هیچ مشکلی نداشت در ضمن دسترسی به انجمن برام غیر فعال شد من سه روز پیش درخواست برداشت داده بودم
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا