iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

crypto
امتیاز موضوع:
  • 60 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم باکس پارسیان
(1396/5/30، 06:41 عصر)mrboomb نوشته: سلام درخواست 25000 کردم برگشت زد به علت اینکه مشخصات رو درست وارد نکردم من چندین بار چک کردم هیچ مشکلی نداشت در ضمن دسترسی به انجمن برام غیر فعال شد من سه روز پیش درخواست برداشت داده بودم

سلام

احتمالاً مدیر کلاهبردارش تو جواب براتون بگه که اکانت شما ویروسی شده و باید سریعاً به عضویت طلایی ارتقاء بدید!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط mrboomb ، ardeshir
سلام

متأسفانه چند کاربر باز هم با مدارک موجود که سایت اسکم شد باز هم سرمایه گذاری در این چند روز انجام دادند که قطعاً پشیمان خواهند شد و من به نوبه ی خود وظیفه خود را انجام دادم و لازم به ذکر است بنده طرفدار هیچ سایت و ... نیستم.

و در آخر خودتان اطلاعات دامنه را از طریق لینک زیر چک کنید که آیا اطلاعاتی از شماره تماس، نام صاحب سایت و... وجود دارد یا نه؟
http://whois.irdomain.com/buxparsian.com
یک سایت معتبر همیشه اطلاعات تماس و ... را ذکر می کند.

و همچنین در هیچ یکی از پست های انجمن سایت کلاهبردار "باکس پارسیان" اطلاعات هویتی را نه ذکر کرده اند و نه به نمایش گذاشته اند.

قضاوت با خودتان

از ما گفتن بود و از شما هم ...؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، mrboomb
سلام

با توجه به مشغله زیادی که هفته پیش داشتم، اصلاً یادم رفت بهتون بگم که تاکنون بیش از 36 میلیون تومان در این سایت باکس پارسیان که اسکم اعلام شد، سرمایه گذاری شده است.

استعلام های انجام شده طبق تصویر زیر:
[عکس: tv15_buxparsian.jpg]

در این چند روز اخیر هم بسیاری از اکانت ها، پست ها و... بی دلیل در این سایت کلاهبردار پاک شده است.

نمونه ای از این مورد طبق تصویر زیر:
[عکس: xmwb_parsian.jpg]

وهمچنین مطلب یکی از کاربران سایت اسکم شده باکس پارسیان:
http://old.lifeclick.ir/forum/?fmid=1&sf...=65539&p=8

و برای چندمین بار تذکر می دهم که از فعالیت در این سایت جداً خودداری کنید.

سپاس
پاسخ }}
سپاس شده توسط alone0977 ، ardeshir
سلام چند روزه تو قسمت عضویت سایت میرم ساعت یک یا دوشب به بعد تا اول صبح امکان عضویت تو سایتش نیست دلیلشم مشخصه این آقا تو اون ساعت تو سایتش نمیاد میترسه کسایی که پولشون رو خورده بیان پست بزارن چون خود من دو بار تو همون ساعتا پست گذاشتم و تا خود صبح پستم بودش که بعدش حذفش کرد و منو مسدود کرد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، fam ، hamidreza
سلام

در این هفته هم هرکسی برداشت بیش از 5 هزار تومان داده اکانتشان حذف شده است.
و در اثبات پرداختی هم که مبالغ برداشت زیاد وجود دارد همگی اَلکی و کاربری آن ها خودساختگی مدیر کلاهبردار می باشد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط hamidreza ، mrboomb ، ardeshir
با سلام

درخواست برداشت بنده به مبلغ 99000 تومان رو بی دلیل برگشت زدند و هنگام اعتراض در انجمن به سرعت بنده رو از انجمن محروم و احتمالاا اکانتمو حذف کنه مرتیکه کلاهبردار سایت در کل سایت اسکمه و الانم سایتو گذاشته برای فروش !!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط mrboomb ، fam ، ardeshir
والا گاهی اوقات ادم می مونه چی بگه...
طرف 6 ملیون سرمایه ریخته رو یه سایت که کل سایت از بیخ نگاه کنی 10 هزار تومن هزینه نشده براش..
حالا اگه نصف اون مبلغو میومد میداد به کارت گرافیک یا ماینینگ می کرد دو برابرشو در می اورد که نه اسکم در کار هست در ماینینگ نه استرسی
خودت آقای خودتی...
حالا من نمیدونم چرا هم وطن های عزیز ما میان این کارو می کنن برام بزرگ ترین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می باشد...
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam ، hamidreza ، ardeshir
(1396/6/6، 11:01 صبح)hamidreza نوشته: با سلام

درخواست برداشت بنده به مبلغ 99000 تومان رو بی دلیل برگشت زدند و هنگام اعتراض در انجمن به سرعت بنده رو از انجمن محروم و احتمالاا اکانتمو حذف کنه مرتیکه کلاهبردار سایت در کل سایت اسکمه و الانم سایتو گذاشته برای فروش !!!!

سلام

اگر چند نفر از کسانی که مالباخته شده اند با بنده هماهنگ کنند(البته با مدارک واریزی به سایت) تا با طرف کلاهبردار جدی برخورد گردد.

یعنی حداقل 3 نفر مدارک مربوطه را به بنده ارسال کنند می توانم یک روزه فرد کلاهبردار یاد شده را به مراجع قضایی معرفی نمایم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط hamidreza ، ardeshir
Photo 
(1396/6/6، 06:13 عصر)fam نوشته:

سلام

اگر چند نفر از کسانی که مالباخته شده اند با بنده هماهنگ کنند(البته با مدارک واریزی به سایت) تا با طرف کلاهبردار جدی برخورد گردد.

یعنی حداقل 3 نفر  مدارک مربوطه را به بنده ارسال کنند می توانم یک روزه فرد کلاهبردار یاد شده را به مراجع قضایی معرفی نمایم.

با سلام 

مدارک کلاهبرداری باکس پارسیان از بنده 

[عکس: psjz_untitled666.png]

بلافاصله پس از اعتراض در انجمن بنده رو محروم و پست من رو هم پاک کرد ..!!!

[عکس: 0gn_untitled5778.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam ، ardeshir
(1396/6/6، 06:57 عصر)hamidreza نوشته:
(1396/6/6، 06:13 عصر)fam نوشته:

سلام

یعنی حداقل 3 نفر  مدارک مربوطه را به بنده ارسال کنند می توانم یک روزه فرد کلاهبردار یاد شده را به مراجع قضایی معرفی نمایم.

با سلام 

مدارک کلاهبرداری باکس پارسیان از بنده 

[عکس: psjz_untitled666.png]

بلافاصله پس از اعتراض در انجمن بنده رو محروم و پست من رو هم پاک کرد ..!!!

[عکس: 0gn_untitled5778.png]

سلام
منظور بنده از مدارک:
اسناد بانکی که مربوط به صورتحساب پرداخت شده از درگاه پردانو باشد و همچنین تمامی اطلاعات شما از جمله نام و نام خانوادگی پرداخت کننده بعلاوه شماره کارت و شماره پیگیری پرداخت
پاسخ }}
سپاس شده توسط alone0977 ، ardeshir

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا