انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ مدیر پارس کلیک
سلام. با عرض پوزش از مدیریت پارس کلیک، من این متن رو در ماهنامه قرار داده بودم ولی کلا یادم رفت در انجمن هم قرار بدم.
متن گفت و گو:
نقل قول:[rtl]نام و نام خانوادگی شما؟ سن؟متاهل یا مجرد؟ رشته تحصیلی؟:
مهدی جوادنیا
20
مجرد
کامپیوتر-نرم افزار

شغل شما خارج از نت؟ میزان درامد؟ از اینترنت چه مقدار درامد دارید؟ :
درحال حاضر خارج از نت شغلی ندارم. درآمدم از نت متغیره

چه سالی با پی تی سی اشنا شدید؟ نحوه اشنایی؟:
سال 91 بنر تیوباکس رو دیدم و با دنیای بزرگ پی تی سی آشنا شدم.

دو مدیر چطور با هم اشنا شدید؟:
نسبت فامیلی نداریم. به واسطه همین سایت با هم آشنا شدیم

چی شد که تصمیم گرفتین سایت کلیکی بزنید؟:
وقتی که با پی تی سی آشنا شدم خیلی برام جالب بود که میشه از اینترنت هم درآمد کسب کرد بخصوص برای نوجوان هایی که سن کمتری دارند و افرادی که امکان کار کردن براشون خارج از خانه وجود نداره و وقتی میدیم که سایت هایی میان کلاه برداری می کنند خیلی ناراحت میشدم به خاطر همین تصمیم گرفتم یه سایت پی تی سی بزنم و این خلل رو جبران کنم

چه میزان سرمایه داشتید هنگام تاسیس پارس کلیک؟:
حدود 1 میلیون

نوع همکاری هر مدیرچگونه است؟(مثلا یکی سرمایه میذاره یکی طرح یا ایده میده یا هر دو سرمایه شریکی میذارین):
به صورت شریکی با هم کار می کنیم

سرمایه کاربران رو در چه کاری سرمایه گذاری میکنید؟ :
در حال حاضر در کار لباس سرمایه گذاری می کنیم

برای سایت و ماژول و اصلاح اسکریپت چه مقدار هزینه کرده اید؟:
حدود 500

آیا پشتوانه ای برای سود کاربران دارید، بالتبع سایت تا کاربران سرمایه گذاری نکن شما به سودی نمیرسید و اعتماد کردن و سرمایه گذاری کردن کاربران زمان بر خواهد ، آیا تا آن زمان پشتوانه ای دارید تا پول کلیک ها و سود کاربران رو بدید؟ چه مقدار؟:
بله با مقدار سرمایه ای که خودم داشتم و همچنین سود سرمایه گذاری کاربران تا امروز سود کاربران رو داده ام.

در سایت های کلیکی دیگه فعالیت دارید؟با چه نامی فعالیت میکنید؟ یا قبلا میکردید؟:
در بیشتر سایت های کلیکی فعالیت دارم چه داخلی چه خارجی. تو بیشتر سایت ها با نام
 MAHNIA

فعالیت دارم البته تو بعضی از سایت ها نام کاربریم
mahdi

هست

تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟
در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟:
خدا رو شکر تو سایت های اسکم زیاد ضرر نکردم به غیر از میهن کلیکس که حدود 1200000 سرمایه گذاشتم که اونم حدود 1100000 بردشت داشتم.

روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟
روزی چند ساعت صرف رسیدن به کارهای پارس کلیک میکنید؟:
ساعت نگم بهتره شایت روزی این ساعت کم و زیاد بشه اون موقع شرمنده ی دوستان میشم ولی حداقل روزی دوبار به سایت سر میزنم و حداکثر هم شده که روزی 24 ساعته پشت سیستم باشم

اینده سایتتون رو چطوری پیش بینی میکنید؟ به نظرتون تا چند سال دیگه پارس کلیک پا برجاست؟:
یک حقیقتی که دوستان باید بهش توجه کنند اینه که من و تمام مدیران پی تی سی با هیچ کاری نمیتونیم سرمایه ی کاربران رو در عرض دو سه ماه ،دو برابر یا چند برابر کنیم و یک حقیقتی که دوستان بهش توجه ندارند اینه که اگر یک سایتی سرمایه کاربران رو در هیچ کاری سرمایه گذاری نکنه و پیش خودش نگه داره و حدود 30 درصد هم ماهی سود بده، این سایت حد اقل شش ماه بدون هیچ تاخیر در واریز میتونه کار کنه اینو نگفتم که خدایانکرده بخوام اعتماد کاربرا رو به سایت های پی تی سی ازبین ببرم فقط خواستم بگم که با توجه بیشتر در سایت ها سرمایه گذاری کنند.
بنده باتوجه به این که یک سود منطقی به کاربران میدم خطر اسکم شدن رو کمتر احساس می کنم و آینده ای روشن برای سایت میبینم و هدفی هم برای سایت ترسیم کردم اینه که بتونیم با کمک یکدیگر به یک سایت مطرح در جهان تبدیل بشیم البته نه یک شبه بلکه با گذر زمان

اگه قرار باشه کاربری سایت پی تی سی بزنه چه توصیه ای بهش دارید؟:
من به هیچ وجه توصیه ی سایت زدن رو به هیچ کس نمی کنم. توصیه ی من اینه که با سایت های دیگر همکار یا شریک بشن(سایت پارس کلیکس آماده همکاری هست)
دلیل این صحبتم اینه که ما در حال حاضر در ایران، سایت پی تی سی بسیار داریم ولی حتی یک سایت هم نداریم که بشه در جهان ازش نام برد با توجه به این که ما خودمون رو مسلمان معرفی می کنیم و به حلال و حرام توجه داریم

میزان ورودی و خروجی سایتتون تا الان رو میشه بگین؟:
میزان ورودی به سایت که جزع اسرار سایته، میزان خروجی هم تو صفحه ی اثبات پرداختی ها معلومه فقط میتونم بگم میزان ورودی سایت نه عددی بالاایه نه عددی پایین
[/rtl]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
ایشون هم یکی از ادم هایی هستند که از بیکاری اومدن تو پی تی سی . دقیقا کار اقای طیرانی را انجام میدند. و فعالیت تو سایت ایشون هم توصیه نمیشه. دوستان در هر سایتی که مدیرش تو سایت های دیگه پی تی سی کار میکنه فعالیت نکنید.
اگه فعالیت کنید ممکنه تاوان سنگینی بدهید.
با تشکر (تنها مدیرانی که تو سایت های دیگه فعالیت نمیکنند آر تی آر باکس - تیک باکس)
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
این قسمت صندلی داغ هست. قبلا بهتون تذکر داده شده مراقب لحن صحبتتون باشید.
پست خود را همین الان ویرایش کنید.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
دوست عزیز شما چطوری به این نتیجه رسیدید که ما توی سایت های دیگه سرمایه گذاری می کنیم؟ Thinking
[عکس: banner.gif]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سود سایت شما چند درصد هست؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/12/4، 07:58 عصر)kingtm نوشته: سود سایت شما چند درصد هست؟
[عکس: 15977366711290068206.png]
[عکس: banner.gif]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
حدودا سود هر عضویت رو بگین
حوصله محاسبه ندارم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
omidhichkas (1398/5/12, 01:49 عصر)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین