امتیاز موضوع:
  • 79 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام سایتهایی که با کوین پات کار میکنند + ماینینگ + سند برداشت
#1
در این تاپیک تمام سایتهایی که با میکرو والت CoinPot کار میکنند رو معرفی خواهم کرد تا یک مجموعه کاملی از سایتهای طرف حساب کوین پات (CoinPot) رو در اینجا داشته باشیم. کوین پات یک میکرو والت است که درآمدهای شما از سایتها به آن واریز میشود و بصورت واسطه بین سایتهایی که در آنها کار میکنید و کیف پول اصلی شما مانند بلاکچین یا کوین پیمنت یا ... عمل میکند. بدین ترتیب که ابتدا تمام درآمدهای شما از سایتهای هفتگانه که در اینجا معرفی میشوند، ابتدا به سایت کوین پات میرود و سپس از آن به کیف پول اصلی شما منتقل میشود. در حال حاضر 7 سایت وجود دارند که با کوین پات کار میکنند و درآمد شما از آنها بطور مستقیم به سایت کوین واریز میشود. سایتهای بونوس بیت کوین، بیت فان، مون بیت کوین، مون لایت کوین، مون داگ کوین، مون دش و مون کش این هفت سایت را تشکیل میدهند. در حال حاضر سایت کوین پات با 5 نوع ارز دیجیتال کار میکند که از پر طرفدارترین ارزهای دیجیتال هستند. این ارزها عبارتند از بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش کوین و بیت کوین کش. از مزایای بسیار خوب سایت کوین پات آن است که می توان ارزهای دیجیتال مختلف را به راحتی به هم تبدیل کرد و حتی شما می توانید توکن های کوین پات را نیز به ارز دیجیتال تبدیل کنید.

در تصویر زیر شما شیوه کار سایت کوین پات و 7 سایت مرتبط با آن و همچنین کوین های پرداختی هر کدام از سایتها را میتوانید ببینید:

[عکس: CoinPot_4_.png]

سایتهایی که با CoinPot کار میکنند:


1- Bonus Bitcoin : این سایت یک سایت کسب بیت کوین رایگان است که شما میتوانید هر پانزده دقیقه یکبار با کلیک بر روی Claim مقداری بیت کوین بدست بیاورید. خود سایت این مبلغ را تا 5000 ساتوشی هم نوشته است ولی طبق تجربه یک چیزی حدود 5 تا 25 است. شما میتوانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی بدست بیاورید با زدن تیک جمله Always receive the average claim amount در تنظیمات سایت هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده سایت رو کسب کنید که در حال حاضر چیزی حدود 20 ساتوشی است و با توجه به ارزش بیت کوین هر لحظه بالا و پایین میشه.

[عکس: 468x60.gif]


2- Bit Fun : این سایت هم بیت کوین رایگان میده با این تفاوت که محدودیت زمانی خاصی نداره. به این معنی که شما نباید حتما سر وقت خاصی مثلا در هر 5 یا 10 دقیقه بر روی Claim کلیک کنید. بلکه هر زمان که خواستید میتوانید این کار را انجام دهید. این میتونه 5 دقیقه، یک ساعت، یک روز، یک هفته و حتی یک ماه و بیشتر باشه. به هر حال هر موقع کلیک کنید مقداری بیت کوین به شما میده. البته هر چه این زمان کمتر باشه بیت کوین بیشتری بدست میاورید.

[عکس: 468x60.gif]


3- Moon Bitcoin : این سایت از نظر شیوه کار به سایت Bit Fun شباهت داره و هر موقع که کلیک رو انجام بدید به شما مقداری بیت کوین میده. این سایت یک ویژگی اضافه داره که اون قسمت Mining اونه که به عنوان New Bonus معرفی شده که باید آنرا برای استفاده، با زدن تیک بر روی آن فعال کنید. در اینجا شما میتوانید میزان بکار گیری CPU کامپیوترتان را انتخاب کنید.

[عکس: 468x60.gif?v2]


4- Moon Litecoin : این سایت مثل همون سایت Moon Bitcoin کار میکنه فقط بجای بیت کوین، لایت کوین میده. همچنین قسمت Mining رو هم نداره.

[عکس: 468x60.gif]


5- Moon Dogecoin : این سایت هم تماما شبیه Moon Litecoin هست ولی بجای لایت کوین، داگ کوین میپردازه.

[عکس: 468x60.gif]


6- Moon Dash : سایت تازه کاری است که در ادامه سلسله سایتهای Moon فعالیت میکنه و Dash پرداخت میکنه  و روال کارش همون شیوه Moon Litecoin است.

[عکس: 468x60.gif]


7- Moon Cash: سایت تازه افتتاح شده از سری سایت های Moon که بیت کوین کش پرداخت میکنه و روال کارش هم مثل چهار سایت قبلی Moon است.

[عکس: 468x60.gif]


برای شروع کار با این سایتها ابتدا باید در سایت CoinPot (کوین پات) عضو شده و سپس آدرس ایمیلی که استفاده میکنید باید در همه سایتها، همان ایمیل استفاده شده در CoinPot باشه.

در صورتی که شما در سایت Bonus Bitcoin عضو شوید، بطور خودکار حسابی در سایت CoinPot برای شما باز میشود که یوزرنیم و پسورد آن همان یوزرنیم و پسورد سایت Bonus Bitcoin خواهد بود. بدین طریق با یک تیر دو نشان را زده اید.
همه سایتهای معرفی شده درآمد شما را مستقیما به CoinPot واریز میکنند. و مبلغی را که شما در قسمت Amount Balance هر کدام از سایتها میبینید مجموع موجودی شما در سایت CoinPot است.

[عکس: 2Captcha_Banner_728x90.png]

جوایز و پاداش ها:

مجموعه سایت های Moon جوایز و پاداش هایی را به همراه هر بار Claim کردن به شما می پردازند که به شرح ذیل هستند:

Daily Loyalty Bonus: نکته ای که باید درباره 5 تا سایت Moon خدمت شما بگویم این است که در هر یک از این سایتها قسمتی در نظر گرفته شده به نام Daily Loyalty Bonus (یا به عبارتی جایزه وفاداری روزانه) و به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت ها بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily Loyalty Bonus شما اضافه می شود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن می گیرید و بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که می گیرید، اضافه می گردد. برای اینکار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و ... . با این حساب شما در عرض 100 روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست می آوردید را خواهید گرفت. بطور مثال اگر در سایت Moon Bitcoin به هنگام کلیک کردن، عدد 10 ساتوشی را نوشته باشد در صورتی که 80 درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، بجای 10 ساتوشی، 18 ساتوشی (8+10) به شما اضافه می شود. 8 تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده می شود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید. این نکته در مورد هر پنج سایت Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin, Moon Cash صدق می کند.

Referral Bonus: این جایزه همانطور که از نامش پیداست مربوط به زیر مجموعه های شما می باشد و به امتیاز شما در هر بار کلیک بر روی Claim اضافه میگردد. این مقدار به ازای هر زیر مجموعه فعال شما، 1 درصد (نهایتا تا 100 درصد) است. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که حداقل در 72 ساعت یا 3 روز گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.

Offer Bonus: این جایزه بسته به انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها به شما تعلق میگیرد. شما به ازای هر Offer یا نظر سنجی ای که در 30 روز گذشته انجام داده اید، 5 درصد ( نهایتا تا 100 درصد) پاداش می گیرید. این مبلغ هر دفعه با کلیک کردن بر روی Claim بصورت مازاد به شما تعلق میگیرد. این مبلغ علاوه بر مبلغی است که به خاطر انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها در همان لحظه دریافت میکنید.

Mystery Bonus: این جایزه ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز خود مدیر سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند از 1 تا 100 درصد مبلغ دریافتی شما در هر Claim باشد.

Mining Bonus: این جایزه یا پاداش مربوط به قسمت Mining یا استخراج سایت است که میزان آن از 1 تا 100 درصد است و میزان آن بستگی به میزان بکار گرفته شده از CPU شما در حین عمل استخراج دارد. شما میتوانید در تنظیمات آن میزان بکار گیری CPU را انتخاب کنید.

البته در بین موارد بالا Offer Bonus و Mining Bonus مخصوص سایت Moon Bitcoin هستند. ولی بقیه در تمامی 5 سایت Moon مشترک هستند.

پس می بینید که با کار با این سایت ها امکان دارد شما حتی تا چند برابر مبلغ هر Claim، در هر بار کلیک کردن بر روی آن دریافت کنید.


جوایز و پاداشهای سایت Bonus Bitcoin: این سایت هر روز به اندازه 5 درصد از میزان ساتوشی که شما در سه روز گذشته (72 ساعت گذشته) در این سایت بدست آورده باشید را در پایان روز به موجودی شما به عنوان جایزه اضافه می کند. برای اینکه این 5 درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن یکبار در سایت Claim کرده باشید. به عبارتی در این سایت برای گرفتن این جایزه باید روزی یکبار حداقل بر روی Claim کلیک کنید.


سقف برداشت:

سقف برداشت در سایت کوین پات برای کوین های مختلف به صورت زیر است:

بیت کوین: ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

لایت کوین: دویست هزار ساتوشی (لاتوشی) (بدون کارمزد)

داگ کوین: پنجاه داگ کوین (بدون کارمزد)

دش کوین: بیست هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

بیت کوین کش: ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)


برای موفقیت در کسب درآمد از کوین پات و سایتهای مرتبط با آن و استفاده از حداکثر ظرفیت آنها برای کسب درآمد بیشتر، همواره باید از اصل "حداقل یکبار Claim در روز" پیروی کنید.

دلیل آن این است که شما با حداقل یک بار کلیک در روز، در حالیکه روند روزانه آن متوقف نشود، می توانید به راحتی درآمد خود از سایت کوین پات را به دو برابر افزایش دهید. پنج سایت از هفت سایت معرفی شده در اینجا که به مجموعه سایت های Moon معروف هستند، در صورتیکه شما هر روز در آنها Claim داشته باشید، درآمد شما را روزانه یک درصد افزایش می دهند تا نهایتا پس از صد روز به دو برابر خواهد رسید. عمل حداقل یکبار کلیک کردن در روز چندان هم کار سختی نمی باشد. Hi 


در صورتی که بخواهید درباره کوین پات بیشتر بدانید و با روش کار با سایت ها آشنا شوید به این آدرس سر بزنید.
http://coinpot.blogsky.com

برای کسب درآمد از سایت های ایرانی به سایت درآمد ایرانی سر بزنید.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط adel28
#2
دوستان اگر که مشاهده میشه در این سایتهایی که در اینجا معرفی شده میزان پرداختی بیت کوین کمتر از قبل شده است، این بخاطر افزایش روز افزون و بی سابقه قیمت بیت کوین می باشد، پس در اصل ماجرا تغییری پیش نمیاید و درآمد شما به دلار همان خواهد بود.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#3
(1396/9/11، 02:36 عصر)Pedro34 نوشته: دوستان اگر که مشاهده میشه در این سایتهایی که در اینجا معرفی شده میزان پرداختی بیت کوین کمتر از قبل شده است، این بخاطر افزایش روز افزون و بی سابقه قیمت بیت کوین می باشد، پس در اصل ماجرا تغییری پیش نمیاید و درآمد شما به دلار همان خواهد بود.

جدول پرداختی سایت Moon Bitcoin در تاریخ 18 آذر نود وشش:

[عکس: 61473800970819142158.png]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#4
این جدیدترین جدول پرداختی بر اساس زمان، در سایت Moon Litecoin است. دوستان توجه داشته باشند که پرداختی های این جدول با توجه به افزایش حدود سه برابری ارزش لایت کوین در نظر گرفته شده است.

[عکس: 38127779880098639361.png]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#5
در این جدول تازه ترین میزان پرداختی سایت Moon Dogecoin بر حسب زمان نوشته شده است. داگ کوین هم مثل بقیه ارزهای دیجیتال در یک ماه اخیر سیر صعودی داشته است.

[عکس: 71908806939869090320.jpg]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#6
به روز ترین جدول میزان پرداخت Dash از سوی سایت Moon Dash بر اساس زمان:

[عکس: 47515473326751201604.jpg]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#7
مهم:


1- نکته تازه ای که باید درباره 5 تا سایت Moon خدمت شما بگم اینست در هر یک از این سایتها قسمتی در نظر گرفته شده بنام Daily loyalty Bonus (یا به عبارتی جایزه روزانه) که به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت ها بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily loyalty Bonus شما اضافه میشود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن میگیرید و بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که میگیرید، اضافه میگردد. برای اینکار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و ... . با این حساب شما در عرض 100 روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست میاوردید را خواهید گرفت. بطور مثال اگر در سایت Moon Bitcoin به هنگام کلیک کردن عدد 10 ساتوشی را نوشته باشد در صورتی که 80 درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، بجای 10 ساتوشی، 18 ساتوشی (8+10) به شما اضافه میشود. 8 تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده میشود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید. این نکته در مورد هر پنج سایت Moon Cash, Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin صدق میکند.

2- در مورد سایت Bonus Bitcoin نیز چیزی شبیه به مطلب بالا صدق می کند و اینکه این سایت هر روز به اندازه 5 درصد از میزان ساتوشی که شما در سه روز گذشته (72 ساعت گذشته) در این سایت بدست آورده باشید را در پایان روز به موجودی شما اضافه میکند. برای اینکه این 5 درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن یکبار در سایت Claim کرده باشید. به عبارتی در این سایت نیز برای گرفتن این جایزه باید روزی یکبار حداقل بر روی Claim کلیک کنید.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#8
تشکر بابت نکات آموزشی
یه چیزی این Mystery Bonus
چیه؟ توی همشون هم هست این بر اساس چیه؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
#9
(1396/10/23، 09:57 عصر)aliali1394 نوشته: تشکر بابت نکات آموزشی
یه چیزی این Mystery Bonus
چیه؟ توی همشون هم هست این بر اساس چیه؟

خواهش میکنم.
در مورد Mystery Bonus در هیچکدام از سایت ها توضیحی نداده. روی قسمت توضیحاتش که کلیک میکنی، فقط یک علامت سوال بزرگ به تنهایی گذاشته و هیچ توضیحی هم نداده. ظاهرا اسمش هم روش هست. Mystery Bonus به معنای جایزه رازگونه یا جایزه راز و رمز دار است.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط aliali1394
#10
جدیدترین جدول پرداختی 5 سایت Moon Cash, Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin بر حسب زمان:


جدول پرداختی سایت Moon Bitcoin برحسب زمان:

[عکس: 06986042823415937775.jpg]


جدول پرداختی سایت Moon Litecoin بر حسب زمان:

[عکس: 18123381620279679715.jpg]


جدول پرداختی سایت Moon Dogecoin بر حسب زمان:

[عکس: 91437487314634443220.jpg]


جدول پرداختی سایت Moon Dash بر حسب زمان:

[عکس: 58764989667837004513.jpg]


جدول پرداختی سایت Moon Cash بر حسب زمان:

[عکس: 75931505485975759432.jpg]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
New سایت کلود ماینینگ آولون Avelon.cc br1245 13 708 1398/7/18، 11:18 صبح
آخرين ارسال: br1245
New سایت کلود ماینینگ جدید uniex br1245 0 102 1398/5/5، 12:27 عصر
آخرين ارسال: br1245
  (سایت جدید) کلود ماینینگ جدید با 1000 Gsh هدیه رایگان poolsazan 1 318 1398/2/7، 07:55 عصر
آخرين ارسال: poolsazan
skam (اسکم) سایت جدید کلود ماینینگ جت نودز + 3 دلار هدیه br1245 7 817 1398/1/30، 06:09 عصر
آخرين ارسال: br1245
  فاست، ماینینگ، PTC، آفر، ویدیو، بازی با سایت Cointiply Pedro34 53 5,541 1397/11/4، 01:01 صبح
آخرين ارسال: Pedro34
Icon16 (سایت جدید) 10 گیگاهش رایگان | سایت کلود ماینینگ ACCRA DIGITAL br1245 1 528 1397/10/18، 11:57 صبح
آخرين ارسال: br1245
Icon16 (سایت جدید) ▇█ جدید: سایت فول ماینینگ: 250گیگاهش رایگان █▇ br1245 2 410 1397/9/24، 03:26 عصر
آخرين ارسال: br1245
  سود کلود ماینینگ ها از کجاست؟ adel28 5 942 1397/9/22، 05:55 عصر
آخرين ارسال: br1245
Icon16 برای اولین بار در انجمن نخستین ربات تلگرامی ماینینگ بیت کوین miladmm 1 746 1396/9/14، 10:33 صبح
آخرين ارسال: miladmm

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
49کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
ardeshir (1397/11/16, 03:28 عصر)، milad1994 (1398/6/2, 09:21 عصر)، vatsap (1398/5/30, 03:27 عصر)، newshyip.com (1397/8/3, 03:59 عصر)، danielle (1397/12/24, 11:01 عصر)، mohammad. (1398/7/5, 02:26 عصر)، shooshoo (1398/3/17, 06:34 عصر)، kasra1990 (1397/8/27, 08:43 عصر)، hassan07 (1398/7/20, 02:25 عصر)، majid654 (1397/8/22, 11:10 صبح)، vegas (1397/9/7, 09:27 عصر)، alisedaghat (1398/4/18, 10:58 صبح)، mehrsam2030 (1398/1/1, 10:48 صبح)، mm6266 (1397/11/13, 12:46 عصر)، profosor (1398/6/17, 12:33 عصر)، mehdigh8631 (1398/3/6, 11:07 صبح)، rezalotus (1397/9/17, 05:04 عصر)، hamidfatehi (1397/12/23, 12:20 عصر)، Pedro34 (1398/7/20, 01:07 عصر)، soniyal (1398/1/4, 12:33 عصر)، hosain55 (1397/10/15, 11:04 عصر)، social (1398/1/29, 01:47 عصر)، Ehsan (1398/5/31, 05:06 صبح)، reza670 (1398/7/20, 01:46 عصر)، bbmeme (1398/4/27, 01:22 عصر)، matpat28 (1398/7/20, 01:57 عصر)، hamidptc (1398/7/4, 02:53 عصر)، royal2018 (1397/8/29, 12:28 صبح)، poolsazan12 (1397/8/11, 02:34 صبح)، miladdel (1397/10/21, 09:56 عصر)، mobkilip (1397/10/15, 03:36 عصر)، amirzed75 (1397/8/8, 12:41 عصر)، saeide93 (1397/11/26, 11:53 عصر)، MmMmMmMiladm (1397/7/29, 01:43 صبح)، amirtabari (1397/11/20, 07:08 عصر)، adel28 (1397/9/6, 10:21 عصر)، hossein98 (1397/11/11, 07:13 عصر)، mohammad681 (1398/2/2, 12:04 عصر)، kave666 (1397/12/25, 08:42 صبح)، br1245 (1397/9/17, 10:10 صبح)، Yousefboy (1397/10/26, 11:32 عصر)، aramis5 (1398/6/1, 08:35 عصر)، Harley (1398/1/17, 03:51 صبح)، aahmad31 (1397/12/14, 04:15 عصر)، habib21593 (1397/12/17, 08:29 عصر)، khodekhod (1398/2/25, 12:16 صبح)، avazeashena (1398/5/5, 02:55 صبح)، hproject (1398/7/24, 08:52 عصر)، aidabb (1398/6/15, 01:07 عصر)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان


تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین