dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید


??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
 • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
تمام سایتهایی که با CoinPot کار میکنند
#1
در اینجا تمام سایتهایی که با میکرو والت CoinPot کار میکنند رو معرفی میکنم و از دوستان دیگه میخواهم که اگر سایت دیگری را میشناسند که با این میکرو والت همکاری میکنه رو در اینجا معرفی کنند تا یک مجموعه کاملی از سایتهای طرف حساب CoinPot رو در اینجا داشته باشیم.

سایتهایی که با CoinPot کار میکنند:

1- Bonus Bitcoin : این سایت یک سایت کسب بیت کوین رایگان است که شما میتوانید هر پانزده دقیقه یکبار با کلیک بر روی Claim مقداری بیت کوین بدست بیاورید. خود سایت این مبلغ را تا 5000 ساتوشی هم نوشته است ولی طبق تجربه یک چیزی حدود 5 تا 25 است. شما میتوانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی بدست بیاورید با زدن تیک جمله Always receive the average claim amount در تنظیمات سایت هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده سایت رو کسب کنید که در حال حاضر چیزی حدود 20 ساتوشی است و با توجه به ارزش بیت کوین هر لحظه بالا و پایین میشه.

2- Bit Fun : این سایت هم بیت کوین رایگان میده با این تفاوت که محدودیت زمانی خاصی نداره. به این معنی که شما نباید حتما سر وقت خاصی مثلا در هر 5 یا 10 دقیقه بر روی Claim کلیک کنید. بلکه هر زمان که خواستید میتوانید این کار را انجام دهید. این میتونه 5 دقیقه، یک ساعت، یک روز، یک هفته و حتی یک ماه و بیشتر باشه. به هر حال هر موقع کلیک کنید مقداری بیت کوین به شما میده. البته هر چه این زمان کمتر باشه بیت کوین بیشتری بدست میاورید.

3- Moon Bitcoin : این سایت از نظر شیوه کار به سایت Bit Fun شباهت داره و هر موقع که کلیک رو انجام بدید به شما مقداری بیت کوین میده. این سایت یک ویژگی اضافه داره که اون قسمت Mining اونه که به عنوان New Bonus معرفی شده که باید آنرا برای استفاده، با زدن تیک بر روی آن فعال کنید. در اینجا شما میتوانید میزان بکار گیری CPU کامپیوترتان را انتخاب کنید.

4- Moon Litecoin : این سایت مثل همون سایت Moon Bitcoin کار میکنه فقط بجای بیت کوین، لایت کوین میده. همچنین قسمت Mining رو هم نداره.

5- Moon Dogecoin : این سایت هم تماما شبیه Moon Litecoin هست ولی بجای لایت کوین، داگ کوین میپردازه.

6- Moon Dash : سایت تازه کاری است که در ادامه سلسله سایتهای Moon فعالیت میکنه و Dash پرداخت میکنه  و روال کارش همون شیوه Moon Litecoin است.

7- Moon Cash: سایت تازه افتتاح شده از سری سایت های Moon که بیت کوین کش پرداخت میکنه و روال کارش هم مثل چهار سایت قبلی Moon است.


برای شروع کار با این سایتها ابتدا باید در سایت CoinPot عضو شده و سپس آدرس ایمیلی که استفاده میکنید باید در همه سایتها، همان ایمیل استفاده شده در CoinPot باشه.
در صورتی که شما در سایت Bonus Bitcoin عضو شوید، بطور خودکار حسابی در سایت CoinPot برای شما باز میشود که یوزرنیم و پسورد آن همان یوزرنیم و پسورد سایت Bonus Bitcoin خواهد بود. بدین طریق با یک تیر دو نشان را زده اید.
همه سایتهای معرفی شده درآمد شما را مستقیما به CoinPot واریز میکنند. و مبلغی را که شما در قسمت Amount Balance هر کدام از سایتها میبینید مجموع موجودی شما در سایت CoinPot است.
پاسخ }
سپاس شده توسط
#2
دوستان اگر که مشاهده میشه در این سایتهایی که در اینجا معرفی شده میزان پرداختی بیت کوین کمتر از قبل شده است، این بخاطر افزایش روز افزون و بی سابقه قیمت بیت کوین می باشد، پس در اصل ماجرا تغییری پیش نمیاید و درآمد شما به دلار همان خواهد بود.
پاسخ }
سپاس شده توسط
#3
(1396/9/11، 02:36 عصر)Pedro34 نوشته است: دوستان اگر که مشاهده میشه در این سایتهایی که در اینجا معرفی شده میزان پرداختی بیت کوین کمتر از قبل شده است، این بخاطر افزایش روز افزون و بی سابقه قیمت بیت کوین می باشد، پس در اصل ماجرا تغییری پیش نمیاید و درآمد شما به دلار همان خواهد بود.

جدول پرداختی سایت Moon Bitcoin در تاریخ 18 آذر نود وشش:

[تصویر: 61473800970819142158.png]
پاسخ }
سپاس شده توسط
#4
این جدیدترین جدول پرداختی بر اساس زمان، در سایت Moon Litecoin است. دوستان توجه داشته باشند که پرداختی های این جدول با توجه به افزایش حدود سه برابری ارزش لایت کوین در نظر گرفته شده است.

[تصویر: 38127779880098639361.png]
پاسخ }
سپاس شده توسط
#5
در این جدول تازه ترین میزان پرداختی سایت Moon Dogecoin بر حسب زمان نوشته شده است. داگ کوین هم مثل بقیه ارزهای دیجیتال در یک ماه اخیر سیر صعودی داشته است.

[تصویر: 71908806939869090320.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط
#6
به روز ترین جدول میزان پرداخت Dash از سوی سایت Moon Dash بر اساس زمان:

[تصویر: 47515473326751201604.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط
#7
مهم:


1- نکته تازه ای که باید درباره 5 تا سایت Moon خدمت شما بگم اینست در هر یک از این سایتها قسمتی در نظر گرفته شده بنام Daily loyalty Bonus (یا به عبارتی جایزه روزانه) که به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت ها بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily loyalty Bonus شما اضافه میشود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن میگیرید و بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که میگیرید، اضافه میگردد. برای اینکار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و ... . با این حساب شما در عرض 100 روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست میاوردید را خواهید گرفت. بطور مثال اگر در سایت Moon Bitcoin به هنگام کلیک کردن عدد 10 ساتوشی را نوشته باشد در صورتی که 80 درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، بجای 10 ساتوشی، 18 ساتوشی (8+10) به شما اضافه میشود. 8 تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده میشود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید. این نکته در مورد هر پنج سایت Moon Cash, Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin صدق میکند.

2- در مورد سایت Bonus Bitcoin نیز چیزی شبیه به مطلب بالا صدق می کند و اینکه این سایت هر روز به اندازه 5 درصد از میزان ساتوشی که شما در سه روز گذشته (72 ساعت گذشته) در این سایت بدست آورده باشید را در پایان روز به موجودی شما اضافه میکند. برای اینکه این 5 درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن یکبار در سایت Claim کرده باشید. به عبارتی در این سایت نیز برای گرفتن این جایزه باید روزی یکبار حداقل بر روی Claim کلیک کنید.
پاسخ }
سپاس شده توسط
#8
تشکر بابت نکات آموزشی
یه چیزی این Mystery Bonus
چیه؟ توی همشون هم هست این بر اساس چیه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
#9
(1396/10/23، 09:57 عصر)aliali1394 نوشته است: تشکر بابت نکات آموزشی
یه چیزی این Mystery Bonus
چیه؟ توی همشون هم هست این بر اساس چیه؟

خواهش میکنم.
در مورد Mystery Bonus در هیچکدام از سایت ها توضیحی نداده. روی قسمت توضیحاتش که کلیک میکنی، فقط یک علامت سوال بزرگ به تنهایی گذاشته و هیچ توضیحی هم نداده. ظاهرا اسمش هم روش هست. Mystery Bonus به معنای جایزه رازگونه یا جایزه راز و رمز دار است.
پاسخ }
سپاس شده توسط aliali1394


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????


تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان