انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه : مشکل ثبت نام حل شد

امتیاز موضوع:
  • 35 رای - 2.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از لایف کلیک
سلام . دوستان قصد شکایت از سایت پرمدعای لایف کلیک را دارم .
لطفا بنده را راهنمایی کنید که چگونه باید شکایت را مطرح کنم . با سپاس فراوان از زحمات شما .
لطفا دوستانی که به مسائل قضایی آشنا هستند راهنمایی کنید چه مدارکی برای محکوم کردن و باز پس گرفتن پول نیاز هست . متشکر م .

یکی دوستان تو تلگرام گروه راه اندازی کردند ...

https://t.me/joinchat/AwY87xGkHS7OY3gc_1Pq1Q 
لینک گروه تلگرام دوستان مال باخته بیان به این گروه تا همه با هم شکایت رو پیگیری کنیم 
سپاس شده توسط
دوست عزیز هرچند بنده بعد از تسویه نمیخواستم دیگه ادامه بدم ولی دلم برای شما و کاربرهای فریب خورده دیگه میسوزه چون قانون رو خیلی دست کم گرفتید و دوست دارم چندتا نکته رو باز بگم هرچند نفعی برای بنده نداره
هرکسی که شکایت میکنه نیاز نیست عنوان قانونی جرم رو بیان کنه و دادیار و بازپرس عنوان قانونی جرم رو هرطور صلاح بدونن تغییر میدن پس نیازی نیست شما حرف از کلاهبرداری یا عنوان کردن نوع جرم بزنید فقط بگید این اتفاقات افتاده خودشون عنوان براش میزنن هرچند مشکلی ایجاد نمیشه فقط گفتم تا ترس شما کمتر بشه
شما خییییییلی راحت به دادسرای محلتون مراجعه میکنید بعد از نوشتن شکایت که نیازی به دانش خاصی از طرف شما نیست عرضه نویس با7000 تومن این کارو انجام میده شمارو پیش دادیار یا بازپرس میفرستن و ایشون تحقیق رو ارجاع میده پلیس فتا(مرجع تحقیق اینترنتی و مجازی) و تحقیق توسط فتا انجام میشه اگر پول رو فرستادن که شما هم شکایت رو پس میگیرید و هیچ جرمی برای شما نیست اگر هم نفرستادن دادسرا جرم رو دنبال میکنه و پس از دستگیری متهم به دادگاه فرستاده میشه تا جنبه کیفری جرم تو سوابق متهم قید بشه
حالا که خیالتون راحت شد یه نتیجه اصلی هم بگم
مدارک فیش های واریزی که به راحتی از بانک میتونید بگیرید و اسکرین از حساب کاربریتون
شکایت اهرم فشاری هست که شمارو سریعتر به نتیجه میرسونه چون هیچ کس دوس نداره سابقه دار بشه اگر پول رو دادن که بهتر اگر هم ندادن تمام هزینه های دادرسی و دادگاه رو میتونید از متهم مطالبه کنید
منتظر هیچ کس جز خودتون نباشید!!!
در پناه خدا
پاسخ }}}
سپاس شده توسط postimarket ، ardeshir
با تشکر از شما دوست عزیز . برای طرح شکایت از مدیر سایت لایف کلیک به اطلاعات واقعی شامل نام و نشانی مدیر سایت نیز نیازی هست یا فقط با پیگیری شماره حساب می توان شکایت را مطرح نمود .
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
با سلام
دوستان اگر کسی با تجربه در امور شکایت هست لطفا راهنمایی بفرمایید تا ماهم در جریان باشیم وبدونیم چیکار باید کرد و از چه روشی اقدام کنیم
من فقط اینو میدونم که هرچی بیشتر افراد جهت شکایت جمع بشن و زودتر پرونده شکایت رو تشکیل بدن روند پیگیری زودتر انجام میشه پس بهتره که دوستان مال باخته همه باهم جمع بشن و باهم همیاری کنن
با تشکر
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام دوست عزیز شما چقدر طلب داری و ساکن کدوم استانید ؟ برام پیام خصوصی ارسال کن اگه همشهری باشیم میتونیم با همدیگه به دادسرا مراجعه کنیم برای شکایت اگه بتونیم سه نفر شاکی جمع کنیم زودتر به پرونده رسیدگی میشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
با با ول کنید خدا وکیلی طرف میلیارد خورده رفته کاری نتونستن بکنن برای چند هزار تومن فکر نکنم ارش داشته باشه در ضمن
اینم متذکر باشم که این گونه سایتها قوانینی دارن و شما رو ملزم به رعایت قوانین سایت میکنن در ضمن یه بندی توش هست اونم اینکه هر گاه مدیر سایت لازم بدونه میتونه قوانین رو تغییر بده طبق سیاست های سایت
با تغییرات کوچیک توی این قسمت شما رو میتونه حتی محکوم هم بکنه مثلا چیکار میتونه بکنه؟؟؟
اول اینکه میتونه بگه برای برداشت چند ماه باید صبر کنید
یا میتونه بگه برای برداشت باید سرمایه گذاری انجام بدید
یا میتونه عنوان کنه برداشت فقط مختص کسانی هست که ارتقاع حساب میدن و هزار تا دلیل دیگه پس فکر کنم پولتو خرج نکنی به نفعت باشه
البته این نظر شخصی من هست ها شاید فردی مخالف باشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1396/9/13، 07:48 عصر)postimarket نوشته: سلام دوست عزیز شما چقدر طلب داری و ساکن کدوم استانید ؟ برام پیام خصوصی ارسال کن اگه همشهری باشیم میتونیم با همدیگه به دادسرا مراجعه کنیم برای شکایت اگه بتونیم سه نفر شاکی جمع کنیم زودتر به پرونده رسیدگی میشه

بذارید ببینیم تا 20 آذر چیکار میکنه من که چشمم از جایی آب نمیخوره خودش داره میگه اگه 20 آذر تسویه نشد دوباره پیام بدید تلگرام تا بررسی کنیم معلومه که ریگی به کفششون هست
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1396/9/13، 07:50 عصر)profosor نوشته: با با ول کنید خدا وکیلی طرف میلیارد خورده رفته کاری نتونستن بکنن برای چند هزار تومن فکر نکنم ارش داشته باشه در ضمن
اینم متذکر باشم که این گونه سایتها قوانینی دارن و شما رو ملزم به رعایت قوانین سایت میکنن در ضمن یه بندی توش هست اونم اینکه هر گاه مدیر سایت لازم بدونه میتونه قوانین رو تغییر بده طبق سیاست های سایت
با تغییرات کوچیک توی این قسمت شما رو میتونه حتی محکوم هم بکنه مثلا چیکار میتونه بکنه؟؟؟
اول اینکه میتونه بگه برای برداشت چند ماه باید صبر کنید
یا میتونه بگه برای برداشت باید سرمایه گذاری انجام بدید
یا میتونه عنوان کنه برداشت فقط مختص کسانی هست که ارتقاع حساب میدن و هزار تا دلیل دیگه پس فکر کنم پولتو خرج نکنی به نفعت باشه
البته این نظر شخصی من هست ها شاید فردی مخالف باشه

چی چی ول کنیم دوست عزیز یه قرون دو زار که نیست من 7 میلیون میخوام ازشون مملکت قانون داره پولی که واریز شده به اسم سرمایه گذاری و کسب درآمد یا باید برای ادامه کسب و کار اینترنتی باشه یا اینکه اگر ادامه کسب و کار اینترنتی مقدور نباشه برای سایت موظفه که مبلغ باقیمانده از سرمایه گذاری و برداشت رو برگردونه
قانون دارن که دارن ما یه پولی رو دادیم دستشون حالا میخواییم برشگردونن اینم توصیف سادش واسه اینکه پولم دادیمشون مدرک و پرینت حساب داریم
پلیس فتا کامل میتونه تحقیق کنه در این مورد و متوجه همه موارد بشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
این حرف هایی که جناب پروفسور زدند حرف مفت بود . سایت پی تی سی خودش در ایران غیرقانونی هست اون وقت بیاد قانونگذاری هم بکنه و قانون هم قوانینش را اجرا بکنه !

جناب zetrov این جور که معلومه این سایت قصد نداره پول رو برگردونه . همین که نوشته تا 20 اذر صبر کنید . واریز نمی کنیم بعد پیام بدید تلگرام خودش نشون می ده که داره موش و گربه بازی در میاره .

قرار بود امشب لیست کاربرایی که تسویه کردند را قرار بده ولی هیچ خبری نشد . فقط یکی از یوزرها اعلام کرده که پول واریز شده اونم معلوم نیست همدست مدیره یا اصلا خود مدیره .

نگفتید شما ساکن کجایید؟ بنده ساکن اصفهان هستم دو نفر دیگه لازم دارم . اگه سه نفره شکایت کنیم جرم جنبه عمومی پیدا می کنه و رسیدگی به پرونده سریعتر انجام می شه . هر چند پیدا هم نشد خودم شخصا شکایت می کنم ...
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
امروز دسترسی من به انجمن مسدود شد . فقط به خاطر اینکه اعتراض کردم که اگه تسویه کردید چرا لیست تسویه شده ها را قرار نمی دید ! با توجه به اینکه بنده در لیستی که ساختند نفر چهارم بودم و اعلام شده که 80 درصد دیروز دریافتی داشته اند ولی هیچ پولی به حساب بنده واریز نشد. که این نشون می ده مدیر برای فریب کاربران داره اخبار دروغ منتشر می کنه !

متاسفانه مدیر سایت راهی به جز طرح شکایت در دادسرا برایم باقی نگذاشت ...
بعد از طرح شکایت میام نتیجه را اینجا اعلام می کنم ...
پاسخ }}}
سپاس شده توسط