iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم پرداختی در باکس ایران رادا
عدم پرداختی بیش از 10روز
سلام

باکس ایران رادا به مدیریت آقای دکتر سعید شجاعی ارانی ساکن اصفهان
به مدت نزدیک 2هفته از برداشت اینجانب می گذرد که در کل پرداخت های سایت انجام نشده است و لازم بود اطلاع رسانی شود تا در صورت امکان اقدام شود.

لازم به ذکر است پرداختی های سایت در 2017/12/04 مقداری از این برداشتی های این تاریخ تسویه شده است!
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام فكر كنم تازه فعاليت آغاز كرديد اين سايت همه پرداخت هاش رو با تاخير زياد و چند هفته اي انجام داده تا اين لحظه
[تصویر:  468x60-3.gif]

پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
(1396/9/28، 02:00 صبح)pasargadsaeed نوشته است: سلام فكر كنم تازه فعاليت آغاز كرديد اين سايت همه پرداخت هاش رو با تاخير زياد و چند هفته اي انجام داده تا اين لحظه

سلام

آقای مهندس فرمایش شما کاملاً صحیح می باشد که تأخیر زیاد در پرداختی ها داره
ولی این بار دو هفته به طول انجامید که سابقه این همه روز را نداشت!
و بعد از گفتن من در انجمن فرداش(دیروز) پرداخت شد

همچنین علت این همه تأخیر را مشکل بروزرسانی سایت را اعلام کردند
که اگر بروز رسانی شد چرا دیروز بعد از بروزرسانی فقط برای 5روز را پرداخت کردند؟!
پاسخ }}
سپاس شده توسط
عزيزم شما به جاي ايرادات الكي و سركاري

سايت هايي كه نام نمي برم و حمايت مي شوند بي خودي يك چندم پول ملت نميدن برو جلوشون بگير

اين سايت هيچ دريافتي از كاربر نداشته و نداره و فقط كليك و پرداخت هست

تاخيرش هم خيلي ها مثل مدير كلاهبردار خيلي از سايت ها بيكار نيستند كه دم به دقيقه آنلاين باشند 1 يا چند مشغله كاري دارند كه باعث ميشه چند روز يكبار بررسي كنند

جديدا هم كه ما‍ول هاي مارو به سرقت بردند با همكاري يك مدير باكس و اثبات سرمايه گذاري نصب مي كنند و سرمايه گذاري هخاي جعلي ثبت مي كنند و پرداخت هاي جعلي اين ها جلو گيري و برخورد ميخواد

اين صحبت ها به منظور حمايت يا تخريب از هيچ سايتي نيست در كل گفته شد
[تصویر:  468x60-3.gif]

پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
(1396/9/29، 01:35 صبح)pasargadsaeed نوشته است: عزيزم شما به جاي ايرادات الكي و سركاري

سايت هايي كه نام نمي برم و حمايت مي شوند بي خودي يك چندم پول ملت نميدن برو جلوشون بگير

اين سايت هيچ دريافتي از كاربر نداشته و نداره و فقط كليك و پرداخت هست

تاخيرش هم خيلي ها مثل مدير كلاهبردار خيلي از سايت ها بيكار نيستند كه دم به دقيقه آنلاين باشند  1 يا چند مشغله كاري دارند كه باعث ميشه چند روز يكبار بررسي كنند

جديدا هم كه ما‍ول هاي مارو به سرقت بردند با همكاري يك مدير باكس و اثبات سرمايه گذاري نصب مي كنند و سرمايه گذاري هخاي جعلي ثبت مي كنند و پرداخت هاي جعلي اين ها جلو گيري و برخورد ميخواد

اين صحبت ها به منظور حمايت يا تخريب از هيچ سايتي نيست در كل گفته شد

سلام
با توجه به اینکه برای شما بسیار احترام قائل هستم لازم به ذکر هستش تا جسارتاً چند مورد از این بحث های مذکور بگم و اون اینکه:

پیشینه مدیر ایران رادا کاملاً مشخصه و متأسفانه هر کاری رو نصف و نیمه ول می کنند.
طرح باکس ایران رادا هم کپی از ایده بسیار خوب آقای درویش زاده بود که با توجه به پیاده سازی ایده و بالا آمدن سایت، کاربران ساقی به شدت کم شدند و همه رفتند سراغ این باکس!

در مورد برخورد با سایت های کلاهبردار:
من می خواستم با یکی از مدیران کلاهبردار به جد برخورد کنم که کاربران همکاری نکردند!

برای تصدیق این مورد آقای صمیمی و برادر درویش زاده کاملاً در جریان هستند

با وجود اینکه نام شعبه دارنده حساب و... در سایت بارگذاری شده بود
دوستان همکاری لازم نکردند تا برخورد قاطعی با فرد خاطی بشه

مقصر فقط و فقط خود کاربران هستند

امیدوارم در آینده قانون کپی رایت برای این اسکریپت رعایت بشه(یا خود شما موارد امنیتی در کدهای اسکریپت بذارید تا در صورت استفاده مشکل ساز شود)

در هر حال از بین باکس های ایرانی قابل اعتماد و ماندگار می توان فقط به این دو مورد اشاره کرد:

1- باکس جرقه ایرانی(هم با سرمایه گذاری و هم بدون سرمایه گذاری)
2- ساقی باکس
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

شجاعی هستم مدیر رادا باکس

از انتقادات دوستان خوبم ممنونم

لازم می دونم چند نکته را عرض کنم

اول این که پرداختی 2 هفته تاخیر نداشته ایم تا الان و حداکثر 7 روز بوده و در شرایطی بوده که تعداد درخواست ها زیاد بوده و از توان تیم خارج بوده و معمولا ما کمتر از 3 روز واریز ها را انجام می دهیم

دوم دوستی فرموده بودن پیشینه من را می دانند و فرموده بودن کار ها را نیمه کاره رها می کنم و طرح آقای درویش زاده را به سرقت بردم
آقای درویش زاده هیچ طرحی ندادن به ما که بخواهیم سرقت بکنیم و ما چند وقتی با ایشان کار کردیم و ایشان تصمیم گرفتن تنها کار بکنن که این موضوع هم بین من و دوست خوبم آقای درویش زاده بوده و ما با اجازه ایشان در حضور شاهدین رادا باکس را راه اندازی کردیم
دوست خوبم شما که می فرمایید پیشینه من را می دانید 5 تا از سایت های من را نام ببریدلطفا
آیا می دانید من چند تا سایت دارم و چه پروژه هایی توی دست دارم ؟
طبیعی هست که شرکت ما طرح ها و سایت هایی را راه اندازی می کند و در صورتی که مشاهده بکند سود دهی ندارد آنها را بعد از گذشت زمانی مسدود بکند و این کار را همه تیم های بزرگ ایران می کنند

متاسفانه از زمانی که انجمن باکسی راه اندازی شده تا الان فقط انتقاد های بی پایه و اساس در آن مطرح شده و از هیچ سایتی حمایت نشده و کار این سایت فقط تخریب است

دوستانی که فکر می کنن با تخریب دیگران می توانند خودشان را بزرگ بکنن سخت در اشتباه هستند

جناب فام نظر شما برای من کاملا محترم است اما کم نیستند سایت های خوب

فیسنما
پارت کلیک
و ...

متاسفم بابت حاشیه ساز ها که خودشونم دچار حاشیه شده اند و از کار اصلیشون عقب مانده اند
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/11/29، 02:10 صبح)radair نوشته است: سلام

شجاعی هستم مدیر رادا باکس

از انتقادات دوستان خوبم ممنونم

لازم می دونم چند نکته را عرض کنم

اول این که پرداختی 2 هفته تاخیر نداشته ایم تا الان و حداکثر 7 روز بوده و در شرایطی بوده که تعداد درخواست ها زیاد بوده و از توان تیم خارج بوده و معمولا ما کمتر از 3 روز واریز ها را انجام می دهیم

دوم دوستی فرموده بودن پیشینه من را می دانند و فرموده بودن کار ها را نیمه کاره رها می کنم و طرح آقای درویش زاده را به سرقت بردم
آقای درویش زاده هیچ طرحی ندادن به ما که بخواهیم سرقت بکنیم و ما چند وقتی با ایشان کار کردیم و ایشان تصمیم گرفتن تنها کار بکنن که این موضوع هم بین من و دوست خوبم آقای درویش زاده بوده و ما با اجازه ایشان در حضور شاهدین رادا باکس را راه اندازی کردیم
دوست خوبم شما که می فرمایید پیشینه من را می دانید 5 تا از سایت های من را نام ببریدلطفا
آیا می دانید من چند تا سایت دارم و چه پروژه هایی توی دست دارم ؟
طبیعی هست که شرکت ما طرح ها و سایت هایی را راه اندازی می کند و در صورتی که مشاهده بکند سود دهی ندارد آنها را بعد از گذشت زمانی مسدود بکند و این کار را همه تیم های بزرگ ایران می کنند

متاسفانه از  زمانی که انجمن باکسی راه اندازی شده تا الان فقط انتقاد های بی پایه و اساس در آن مطرح شده و از هیچ سایتی حمایت نشده و کار این سایت فقط تخریب است

دوستانی که فکر می کنن با تخریب دیگران می توانند خودشان را بزرگ بکنن سخت در اشتباه هستند

جناب فام نظر شما برای من کاملا محترم است اما کم نیستند سایت های خوب

فیسنما
پارت کلیک
و ...

متاسفم بابت حاشیه ساز ها که خودشونم دچار حاشیه شده اند و از کار اصلیشون عقب مانده اند
سلام آقای دکتر شجاعی!

جناب دکتر، اولاً شما نقدپذیر نیستید.
بدون اطلاع حساب کاربری را مسدود می کنید:
[تصویر:  qybe68srdixa.jpg]

نه اخطاری نه چیزی و...
دوماً برداشتن محدودیت زمان در آگهی های کلیکی، طرح آقای درویش زاده بود طبق مستندی که موجوده و یعنی ایشون به برنامه نویس محترم این طرح رو گفتند و ایشون هم اجرا کردند و بعداً در سایت شما این مورد کپی برداشته شد و خودشان نیز این مورد رو تصدیق می کنند%

دکتری که نتواند نقد کاربری را بپذیرد، به ناچار حساب کاربرانش را مسدود می کند و جالب اینجاست:
بعد از چندماه حساب کاربری را مسدود می کنید!!!
یعنی من آذرماه مطلب این تاپیک را نوشتم که در مورد تأخیر برداشت و... شما بعد از چندماه حسابم را مسدود کردید.
این کار شما غیرقابل توجیه می باشد.
والسلام

و در آخر من همه واقعیت را گفتم نه یک چیزی بیشتر و نه یک چیزی کمتر
قضاوت با خود کاربران
پاسخ }}
سپاس شده توسط
با سلام

نمی دانم چرا به باکسی مانندرادا باکس تهمت کلاه برداری می زنید

تا این لحظه پرداختی هایش تقریبا منظم انجام می شود و این تاخیر چند روزه در همه سایت ها است

در زیر گزارش پیشینه ده بر داشت اخرم را مشاهده می کنید

حداکثر تا خیر حدود یک هفته است و اکثرا 3 تا 4 روزه پرداخت شده است

سایتی که پولی نمیگیرد و فقط پول می دهد نمی تواند کلاه بردار باشد ان هم در حالیکه حد اقل مبلغ برداشت را دارد

موفق باشید

برداشت های اخیر من که در پیشینه است
پرداخت شد!
دیروز در 11:27مبلغ: 9,000 تومان به حساب شما واریز شد.1
منتظر پرداخت
2018/02/17 در 19:59شما درخواست واریز: 9000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود2
پرداخت شد!
2018/01/24 در 14:13مبلغ: 10,000 تومان به حساب شما واریز شد.3
منتظر پرداخت
2018/01/24 در 07:04شما درخواست واریز: 10000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود4
پرداخت شد!
2018/01/07 در 00:36مبلغ: 5,000 تومان به حساب شما واریز شد.5
منتظر پرداخت
2017/12/30 در 06:51شما درخواست واریز: 5000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود6
پرداخت شد!
2017/11/07 در 14:10مبلغ: 5,000 تومان به حساب شما واریز شد.7
منتظر پرداخت
2017/11/01 در 21:23شما درخواست واریز: 5000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود8
پرداخت شد!
2017/10/23 در 18:11مبلغ: 5,000 تومان به حساب شما واریز شد.9
منتظر پرداخت
2017/10/17 در 06:45شما درخواست واریز: 5000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود10
پرداخت شد!
2017/09/20 در 18:09مبلغ: 2,000 تومان به حساب شما واریز شد.11
منتظر پرداخت
2017/09/19 در 06:37شما درخواست واریز: 2000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود12
پرداخت شد!
2017/09/12 در 14:21مبلغ: 7,000 تومان به حساب شما واریز شد.13
منتظر پرداخت
2017/09/04 در 06:47شما درخواست واریز: 7000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود14
لغو پرداخت
2017/08/31 در 16:45درخواست برداشت 6,000 تومان به دلیل اشتباه بودن مشخصات پرداخت لغو شد.15
تصحیح اطلاعات
2017/08/31 در 16:45اطلاعات پرداخت خود را به دقت وارد نمایید و در تاریخ اعلام شده مجدد درخواست نمایید.16
انتقال وجه
2017/08/31 در 16:45مبلغ 6,000 تومان به حساب جاری شما اضافه شد.17
منتظر پرداخت
2017/08/30 در 07:00شما درخواست واریز: 6000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود18
پرداخت شد!
2017/08/13 در 17:13مبلغ: 3,000 تومان به حساب شما واریز شد.19
منتظر پرداخت
2017/08/09 در 23:22شما درخواست واریز: 3000 تومان داده اید. پس از واریز به شما اطلاع داده میشود20
رادا باکس, پیشینه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

آقای سجاد فام حساب کاربری شما مسدود شده تا ببینیم چه زمانی شما درخواستی داشته اید و ما پاسخ نداده ایم

شکایت هم می کنیم تا در دادگاه مشخص بشود از تخریب دیگران چه سودی می برید

اگر سوال یا مشکلی دارید در تلگرام پاسخگو هستیم

شما با حاشیه سازی و نشر اکاذیب دارید ذهن کاربرا را تخریب می کنید
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/12/3، 09:55 عصر)radair نوشته است: سلام

آقای سجاد فام حساب کاربری شما مسدود شده تا ببینیم چه زمانی شما درخواستی داشته اید و ما پاسخ نداده ایم

شکایت هم می کنیم تا در دادگاه مشخص بشود از تخریب دیگران چه سودی می برید

اگر سوال یا مشکلی دارید در تلگرام پاسخگو هستیم

شما با حاشیه سازی و نشر اکاذیب دارید ذهن کاربرا را تخریب می کنید

شما به تاریخ تاپیک دقت کنید
تاریخ تاپیک چندماه پیش می باشد آقای دکتر
پاسخ }}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  طرح ساعتهای طلایی ایران رادا sha_iii 0 79 1396/7/19، 08:45 عصر
آخرين ارسال: sha_iii
New ایران باکس omidmirzaii 6 473 1395/9/10، 12:57 صبح
آخرين ارسال: JANAH
  اذ باکس چرا پرداختی ها واریز نشده؟ shila30 5 494 1394/5/31، 09:59 صبح
آخرين ارسال: shila30
  واریز قسط چهارم باکس ایران زمین ahmad 0 246 1394/4/2، 10:03 عصر
آخرين ارسال: ahmad
  پرداخت قسط سوم باکس ایران زمین ahmad 0 223 1394/2/26، 12:13 صبح
آخرين ارسال: ahmad
  شروع دوباره باکس ایران زمین ahmad 22 2,191 1394/2/15، 02:50 عصر
آخرين ارسال: jooli
  ایران کلیکس / نیما نوید باکس MostafaSoltani 11 1,205 1393/12/23، 03:37 عصر
آخرين ارسال: bizbux
  اخرین اخبار باکس ایران زمین ahmad 1 284 1393/12/6، 01:12 صبح
  مشکلات روز افزون باکس ایران زمین! kingtm 47 4,221 1393/11/8، 08:10 عصر
آخرين ارسال: nimanavid
  جدید ترین پرداختی های دی باکس shila30 0 183 1393/11/6، 08:10 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان