iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 1.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تپینو tapino اسکم شد
تپینو tapino پانزی اسکم بود الان اسکم شد
سلام

با توجه به پیگیری های فراوان از مابقی اقساط لایف کلیک،
مدیریت لایف کلیک اعلام کردند که تا آخر این سال قسط سوم سرمایه گذاران را پرداخت خواهد کرد و این اطلاعیه در کانال لایف کلیک نیز درج شد.

---------------------------------------------------------
آقای امین نامی شما در سایت لایف کلیک عضو بودید و این سایت را اسکم اعلام کردید، قابل توجه هستش که:
سرمایه گذاری شما: 533000 تومان
برداشت شما از سایت: 918000 تومان
---------------------------------------------------------

و در نهایت در این سایت به سود بسیار خوبی رسیدید.

من همچنان پیگیر سایت تازه تأسیس تپینو که حالت پانزی اسکم به خود گرفته است را هستم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
با سلام خدمت کاربران عزیز

بنده با توجه به انواع مسائلی که مطرح شده از طرف اقای فام فقط و فقط یک سوال دارم لطفا مستند صحبت کنید

با تشکر بنده پیگیر مهندس فام هستم اقای سعیدی مدیر راشو وب هم کاملا با بنده اشنایی دارن که قصدم از سایت و تیم چیه

تنها اطلاعاتی هم که راجب جناب فام دارم اینه که ایشون در چندین سایت کاربران را تشویق به سرمایه گذاری کردند از جمله لایف و در نهایت هیچ گونه پاسخ گویی در رابطه با مشکل ورشکست شدن سایت و از دست رفتن سرمایه کاربران ندادند

با تشکر
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/11/29، 05:05 عصر)tapino2017 نوشته است: با سلام خدمت کاربران عزیز

بنده با توجه به انواع مسائلی که مطرح شده از طرف اقای فام فقط و فقط یک سوال دارم لطفا مستند صحبت کنید

با تشکر بنده پیگیر مهندس فام هستم اقای سعیدی مدیر راشو وب هم کاملا با بنده اشنایی دارن که قصدم از سایت و تیم چیه

تنها اطلاعاتی هم که راجب جناب فام دارم اینه که ایشون در چندین سایت کاربران را تشویق به سرمایه گذاری کردند از جمله لایف و در نهایت هیچ گونه پاسخ گویی در رابطه با مشکل ورشکست شدن سایت و از دست رفتن سرمایه کاربران ندادند

با تشکر

سلام
باز هم در برابر فهمیدن مقاومت می کنید!
من در هیچ سایتی تشویق برای سرمایه گذاری نکرده ام و نخواهم کرد، من فقط راهنمایی و قابلیت های اسکریپت را توضیح دادم و بس.
این را بفهم ای مدیر کلاهبردار بی سواد
پس خلاصه به این نتیجه رسیدم که هیچ شکی در برابر نفهمیدن شما آدم بی سواد نیست
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

چندماه پیش من در مورد این سایت تپینوtapino.ir
اخطار لازم را داده بودم که از روش پانزی اسکم استفاده می کند.

الأن هم اگه در سوابق واریز و برداشتی ها این سایت اسکم tapino.ir دقت کنید از تاریخی که دریافتی داره از اون به بعد پرداختی هاشون قطع شده و این یعنی پانزی اسکم بودن سایت و توجیه کردن کاربران با مشکلات فنی و... که کاملاً خنده دار می باشد!

برادران و خواهران عزیز، اگه سایتی که با سودهای نجومی کار بکنه آخرش همین میشه!

حالا کاربران تو انجمن هی مطلب بنویسند پس پول های ما کی واریز میشه!؟
مدیر و ناظمش هم تو انجمن میگند امروز یا فردا و... (که این امروز و فرداها تمومی ندارند)
طبق این مورد که تاریخ هاشون گذشته:
[تصویر:  ih5z_tapino.jpg]
[تصویر:  drzw_tapino2.jpg]

امروز یا فردا نمیدونم کی تموم میشند!؟
پس در نهایت سایت تپینو tapino.ir اسکم سراسری اعلام می شود.

بیش از 10 روز از درخواست برداشت ها گذشته و تنها پاسخشان امروز و یا فرداها می باشد و دوستان خودتون در این مورد قضاوت کنید.

ارادتمندم
یا علی مدد
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
سلام

از مدیر انجمن باکسی خواهشمندم این سایت اسکم تپینو tapino را در هدر انجمن و سایت های دیگرشان قرار دهند تا اطلاع رسانی شود.

لازم به یادآوری می باشد که
بنده چندماه پیش اطلاع داده بودم که این سایت اسکم خواهد شد.

با سپاس
پاسخ }}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  (سایت جدید) سایت تپینو amindhs 8 363 1396/11/21، 05:22 عصر
آخرين ارسال: fam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان