iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راحت ترين و سريع ترين روش بدست آوردن بيت كوين رايگان با همكاري شركت معتبر گوگل
New 
سلام
پيشنهاد ميكنم حتما اين مطلب را هم ببينيد:
"راحت ترين و سريع ترين روش بدست آوردن بيت كوين رايگان با همكاري شركت معتبر گوگل و استفاده موثر از بازاريابي چند سطحي در كسب بيت كوين رايگان"
توضيحات كامل در لينك زير:
http://bitconews.blog.ir/post/29
پاسخ }}
سپاس شده توسط
روش خوبی ولی چون ارزی که داره ماین میشه بیت کوینه وسختی بیت کوین خیلی بالاهه و با سی پی یو کامپیوتر کار سختیه باید 3000 تا زیر مجموعه داشته باشی تا جواب بده
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/12/5، 11:51 صبح)social نوشته است: روش خوبی ولی چون ارزی که داره ماین میشه بیت کوینه وسختی بیت کوین خیلی بالاهه و با سی پی یو کامپیوتر  کار سختیه باید 3000 تا زیر مجموعه داشته باشی تا جواب بده

دوست عزيز اصلا اينطور نيست
من حساب كردم اگه شما فقط 5 نفر مستقيم دعوت كني و اونها هم هركدوم 5 نفر و ... و فقط هركدوم در ماه 500 ساتوشي ناقابل ماين كنيد درآمد شما در ماه 2.4 ميليون تومن ميشه
دقت كردي فقط 500 ساتوشي نه بيشتر
و نيازي نيست شما 3000 زيرمجموعه بگيري

خوبيش همينه كه تا 10 لول به شما كميسيون ميده

حالا ببين اگه 5 نفر بشه 7 نفر يا اگه 500 ساتوشي بشه 700 ساتوشي ، تصاعد بيداد ميكنه

دوستان هركس تمايل داشت بگه تا فايل محاسبات اكسل رو براش ايميل كنم
bitconews@gmail.com
پاسخ }}
سپاس شده توسط
کاربر محترم این حساب 3000 نفر که هر کدوم 500 ساتوشی در ماه در میارن نگین 500 ساتوشی در روز که البته سختی در حال بالا رفتن و درامد در حال کاهش

3000 کاربر
0.00000500 ساتوشی در ماه
9000 دلار قیمت بیت کوین
5000 تومان قیمت دلار

3000*0.00000500=0.015در ماه بیت کوین
0.0015*9000=135 دلار در ماه
135*5000=675000 تومان در ماه

حالا شما چه طور 2.4 میلیون به دست اوردین نمی دونم من این حرف از رو تجربه میزنم خودم ماینرم 500 تا هم کاربر دارم از ارز مونرو که سختیش 2000 بار کمتر از بیت کوینه ماهی بیشتر از 20 تومن در نمیاد اینم تجربه ما که در پایین مشاهده میکنید

[تصویر:  1193.jpg]
اینم نمای از خو سایت و تایید حرف بنده که برای درامد 2.4 میلیون نه 3000 کاربر که 15625 کاربر دقت کردین بازم تاکید میکنم دقت کردین 15625 کاربر داشته باشن
[تصویر:  2662.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/12/21، 11:43 عصر)social نوشته است: کاربر محترم این حساب 3000 نفر که هر کدوم 500 ساتوشی در ماه در میارن نگین 500 ساتوشی در روز که البته سختی در حال بالا رفتن و درامد در حال کاهش

3000 کاربر
0.00000500 ساتوشی در ماه
9000 دلار قیمت بیت کوین
5000 تومان قیمت دلار

3000*0.00000500=0.015در ماه بیت کوین
0.0015*9000=135 دلار در ماه
135*5000=675000 تومان در ماه

حالا شما چه طور 2.4 میلیون به دست اوردین نمی دونم من این حرف از رو تجربه میزنم خودم ماینرم 500 تا هم کاربر دارم از ارز مونرو که سختیش 2000 بار کمتر از بیت کوینه ماهی بیشتر از  20 تومن در نمیاد  اینم تجربه ما که در پایین مشاهده میکنید

[تصویر:  1193.jpg]
اینم نمای از خو سایت و تایید حرف بنده که برای درامد 2.4 میلیون نه 3000 کاربر که 15625 کاربر دقت کردین بازم تاکید میکنم دقت کردین 15625 کاربر داشته باشن
[تصویر:  2662.jpg]

دوست عزيز فك ميكنم شما با مفهوم شبكه خيلي آشنا نيستيد
وقتي ميگم هر نفر فقط كافيه 5 نفر رو دعوت كنه، در طول 10 سطح خودش ميشه كلي آدم . كه سهم زحمت معرفي شما از اين همه آدم فقط 5 نفره ولي سهم درآمدتون هموني كه گفتم
لطفا فايل اكسل رو از تو وبلاگم نگاه كنيد،بيشتر متوجه ميشيد (http:bitconews.blog.ir/post/cryptotab)
حسن اين روش تو قدرت شبكه ش هست. پس اصلا به قدرت اين روش شك نكنيد كه قابل مقايسه با هيچ روش موجود ديگه اي نيست
پاسخ }}
سپاس شده توسط
دوستان حسنی که شبکه داره همیشه روشش اینگونه هست چه واقعی و چه مجازی کمترین کار رو پیشنهاد میکنه در عین ناباوری بیشترین درامد رو بهت اختصاص میده تازه اونم عنوان میکنه که درامد کمش به این مقدار هست (البته دوست گرامی منظورمن شما نیستید ها در کل منظورم از شبکه هست)
اما در واقعیت بعد از کلی جون کندن این حرفا به هیچی نمیرسی واقعا به هیچی نمیرسی
چرا ؟؟ چون ماهیت شبکه روی کلاهبرداری طراحی میشه یعنی کاربراشو کسانیکه میخوان کار کنن رو با حرفای خوب وگول زننده گول میزن تا صرفا فعالیت کنن تا یه سری افراد بالاسری بتونن درامد خوبی داشته باشن
و خوب طوری تنظیم میکنن که ادم جدید بیاد تو سیستم یعنی اگر این یکی خسته شد رفت خوب حداقل خوشبینیم خودش یه نفر جایگزینی رو اورده و داره کار میکنه تا اون بره یکیدیگه میاد بجاش و عملا بالاسری سود خوبی میکنه ولی ماها صرفا زحمت زحمت زحمت چیز دیگری عایدمون نمیشه
برای همین اگر رفتی تو کار شبکه ای حتما سعی کنی جزو افراد اولیه باشی اگر جزو افراد اخری باشید هیچی جز الافی بهتون نمیرسه
حالا حکایت این افزونه هم اینجوری هست برق زیادی مصرف میکنه کاربرا فکر نکنن هیچی از دست نمیدن عملا پولی که از این افزونه بدست میاد روی برقشون بازم از جیبشون در میاد سی پیو رو بعد یه مدت از کار میندازه مطمئنان
تازه درامد انچنانی هم نداره چرا چون حتما فردی که باید فعالیت کنه حتما حتما کامپیوتر روشن باشه و به اینترنت متصل باشه و با کروم هم یا کار کنه یا باز نگهش داره مروگر رو
عملا نصب ادمها این مورد رو نقض میکنن میشه گفت شاید برای گوشی عملی تر باشه تا کامپیوتر
بنظرم با برسی دقیق میشه گفت این افزونه بدرد کامپیوتر و درامد انچنانی نمیخوره
پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا