iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

crypto
امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 2.58 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی دو کلمه حرف حساب
نامه ای برای فردا
(1396/12/8، 06:12 عصر)hassan07 نوشته:
(1396/12/8، 02:04 صبح)vahidsarmadi نوشته:
(1396/12/7، 09:03 عصر)hassan07 نوشته: سلام
بنده یکسری چیزا رو از حرفتون و سایتتون نفهمیدم.
اگه به دنبال تسویه حساب هستید و دنبال کلاهبرداری نیستید از کاربران میخواهین قبل از تسویه حساب کامل پول به حساب واریز کنند و مثلا امتیاز و اینا بخرند ؟؟؟؟
[عکس: rjmx_capture.png]

بعدم چرا هر آگهی 50 تومن ؟؟؟؟؟؟
توی این وضعیت هر آگهی 12 تومن هم مبلغ بالایی هست .
اگه دنبال تسویه حساب با کاربرا هستید چرا دوباره باکس زدین و بدون برنامه دارین جلو میرین ؟؟؟؟
روشی هم که میخواهین جلو برین پانزی اسکم هست
باکس بدون برنامه هم همیشه ضرره.

سلام 50 تومان اگهی قیمتشه بله درسته ولی طوری تنظیم کردم که قابل متغیر باشه.
بعدام 50 تومان باشه نهایتش ما جز 2 هزار تومان بیشتر نمیدیم فعلا.
بازگشایی کردم و بدهی ها قبلی کاربرا یک طرف ادامه سایت حق طبیعی هر فردی و ادامه میدم اما به همه چیز این انجمن باکسی پایبندم و بدهی هامو تا قرون اخرش با مدرک پرداخت میکنم.
در  واقع قانون فعلی ما برای کاربرانی که تو سایت فعالیت میکنند کاربران بدهکارم فقط امتیازو رعایت کنند حله.
اسپانسر  یا وام بگیرم همشونو قبلی هارو تسویه میکنم اگر نشد کاری میکنم راضی باشن همه.

به نظر شما سایتی که سقفش به زور 2000 تومن هست برای برداشت با کارمزد 20 درصد + 500 تومن کارمزد کارت به کارت ارزش فعالیت داره ؟؟؟؟
اسپانسر هم که تا وقتی سایت های بهتر و با برنامه تر هست سراغ سایت های با بدهی نمیرند تا اعتبار خودشون خراب نشه
وام هم که توی ایران گیر نمیاد بیاد هم با سود 18 درصد هست که چطوری میخواهید وام رو پرداخت کنید؟؟؟؟
اگر میخواهید تسویه حساب کنید یکم برنامه ریزی داشته باشید بهتره

سلام
من هم با صحبت های جناب بیرام موافقم.

البته حسن آقا شما شاید به این فکر نکردید که می خواهند با وام ازدواجشون که با 4درصد هست پرداخت کنند؟
حالا من حدس زدم که شاید وام ازدواج باشه!
شاید از اون وام هایی که با نرخ کم 2الی 4درصد هست می خواهند تسهیلات بگیرند!!!

خلاصه شرح حال مالی من که مستمری از محل کارم می گیرم باز هم با این وجودزمان حال خیلی خرابه
بدجوری به این بدهی ام از سایت دیویدباکس احتیاج دارم حداقل به یک زخمی بزنم(پول گاز را نداده ام پول آب و برق جدا) و...
پاسخ }}
سپاس شده توسط vahidsarmadi
(1396/12/8، 02:04 صبح)vahidsarmadi نوشته:
(1396/12/7، 09:03 عصر)hassan07 نوشته: سلام
بنده یکسری چیزا رو از حرفتون و سایتتون نفهمیدم.
اگه به دنبال تسویه حساب هستید و دنبال کلاهبرداری نیستید از کاربران میخواهین قبل از تسویه حساب کامل پول به حساب واریز کنند و مثلا امتیاز و اینا بخرند ؟؟؟؟
[عکس: rjmx_capture.png]

بعدم چرا هر آگهی 50 تومن ؟؟؟؟؟؟
توی این وضعیت هر آگهی 12 تومن هم مبلغ بالایی هست .
اگه دنبال تسویه حساب با کاربرا هستید چرا دوباره باکس زدین و بدون برنامه دارین جلو میرین ؟؟؟؟
روشی هم که میخواهین جلو برین پانزی اسکم هست
باکس بدون برنامه هم همیشه ضرره.

سلام 50 تومان اگهی قیمتشه بله درسته ولی طوری تنظیم کردم که قابل متغیر باشه.
بازگشایی کردم و بدهی ها قبلی کاربرا یک طرف ادامه سایت حق طبیعی هر فردی و ادامه میدم اما به همه چیز این انجمن باکسی پایبندم و بدهی هامو تا قرون اخرش با مدرک پرداخت میکنم.
در  واقع قانون فعلی ما برای کاربرانی که تو سایت فعالیت میکنند کاربران بدهکارم فقط امتیازو رعایت کنند حله.
اسپانسر  یا وام بگیرم همشونو قبلی هارو تسویه میکنم اگر نشد کاری میکنم راضی باشن همه.

به نظر شما سایتی که سقفش به زور 2000 تومن هست برای برداشت با کارمزد 20 درصد + 500 تومن کارمزد کارت به کارت ارزش فعالیت داره ؟؟؟؟
اسپانسر هم که تا وقتی سایت های بهتر و با برنامه تر هست سراغ سایت های با بدهی نمیرند تا اعتبار خودشون خراب نشه
وام هم که توی ایران گیر نمیاد بیاد هم با سود 18 درصد هست که چطوری میخواهید وام رو پرداخت کنید؟؟؟؟
سلام
بله ولی ماهم برای کارمزد بانک راهی اندیشیدیم اونم حساب زرین پال و بانک سپه که بدون کارمزد واریز میکنیم.
اسپانسر میاد فقط تلاش میخواد که فعلا فعالیتی حاصل نشده.
وام هم میدونم دردسر داره ولی چاره ای نیست باید کاری کنیم.
تسویه حساب دارم برنامش هم دارم من قدرتشو داشتم یک چهارم بدهی کلمو در سال 95 تابستان دادم اما کسی نگفت واریز شد حدود 800 هزار تومان بدهی دادم اما متاسفانه مدارکش موجود نیست و دیگر نشد بدم اسامی رو نوشتم.
الان هم رقم های کوچیک هم داریم بزرگ هم داریم که همشو یکجا بدم میشه فقط شرایط داره ولی بتون قول میدم هرطور شده پرداخت خواهم کرد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/12/8، 08:33 عصر)fam نوشته:
(1396/12/8، 02:04 صبح)vahidsarmadi نوشته: سلام 50 تومان اگهی قیمتشه بله درسته ولی طوری تنظیم کردم که قابل متغیر باشه.

سلام
من هم با صحبت های جناب بیرام موافقم.

البته حسن آقا شما شاید به این فکر نکردید که می خواهند با وام ازدواجشون که با 4درصد هست پرداخت کنند؟
حالا من حدس زدم که شاید وام ازدواج باشه!
شاید از اون وام هایی که با نرخ کم 2الی 4درصد هست می خواهند تسهیلات بگیرند!!!

خلاصه شرح حال مالی من که مستمری از محل کارم می گیرم باز هم با این وجودزمان حال خیلی خرابه
بدجوری به این بدهی ام از سایت دیویدباکس  احتیاج دارم حداقل به یک زخمی بزنم(پول گاز  را نداده ام پول آب و برق جدا) و...

سلام
نخیر وام ازدواج در سر داشتم پرداخت کنم اما نشد.
وام جدید میگیرم پرداخت میکنم.
همه مشکل دارن اقای سجاد خان من هم مثل شما گیرم فقط زندگی سادست دگو پز نداریم شما منو چندین بار از نزدیک دیدین.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
این یک باتلاقی است که هر چه بیشتر دست و پا بزنی بیشتر فرو میری !

باید به عقل بعضی ها واقعاً شک کرد :)))
پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا