????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 2.35 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم اخطار به باکس های میهن، نقره و پیزا
سلام
خانم سپیده کرد بی زحمت شما به این تاپیک جواب بدید که نقل و انتقال تمامی این 3سایت متعلق به شماست.

در غیر اینصورت از شعبه "چیذر" اقدام می کنیم. Heart Heart Heart Heart
پاسخ }}
سپاس شده توسط
??? ????? ?? ?????? ??????
سلام 
چند روز پیش در سایت میهن کلیک درخواست برداشت زدم که پرداخت نشد

[عکس: ylw_mihanclick.png]

امروز خواستم وارد سایت بشم که با ارور بالا مواجه شدم
دوستان کسی از وضعیت این سایت خبری داره؟؟؟
[عکس: ptcc.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
بنده اصلا نمیخواستم دخالت کنم ولی خیلی زور داره وقتی بدونی کسی شاکی هستش اطلاعی از حقوق خودش نداشته باشه و خودش رو متهم بدونه
دوستانی که در سایت پیزا کلیک فعال هستن لطف کنن و به دوستانی که مبالغی تو سایت میهن کلی و پیزا کلیک و نقره کلیک گذاشتن خبر بدن (مخصوصا کاربر اول و دوم سایت میهن کلیک که میگن شکایت کردن)
خواستم در سایتهای کلیکی اگهی بزنم که خداروشکر همشون یا اسکم شدن یا تایپ رو پاک میکنن پس اینجا رو بهترین مکان دیدن
بنده در سایت میهن کلیکی هیچ مبلغی طلبکار نیستم پس ذینفع نیستم و هیچ سودی هم نمیبرم و فقط میخوام کمک کنم تا یک بار برای همیشه این سایتها تعطیل بشن
هیچ کانالی نمیزنم چون قبلا هم در سایت لایف کلیک جز فحش دادن دوستان به هم دیگه و مدیر سایت هیچی عایدشون نشد(بنده تمام و کمال پولم رو دریافت کردم)
این سه سایت ظاهرا به صورت زنجیره ای هستن پس نیت مجرمانه کاملا مشخصه
طبق تجربه قبلی باید بگم دوستانی که فامیلاشون تمام قاضی هستم و همه چیز رو میدونن پس نیازی نیست به بنده پیغام بدن!!!
بنده در کانون مرکز قبول شدم و کار اموز کانون سمنان هستم و الان ساکن کرج
دوستانی که تهران و کرج هستن و مبالغی میلیون سرمایه گذاری کردن میتونم به وکلایی معرفی کنم که از نظر مالی نهایت همکاری رو داشته باشن
هر چقدر تعداد شکات بیشتر باشد امکان رسیدگی سریعتر و دقیق تر وجود دارد
امام صادق علیه السّلام فرمودند:هر چیزی زکاتی دارد، و زکات دانش آن است که عالِم، آن را به اهلش تعلیم دهد.
تلگرام در حد توان پاسخگو هستم به دلیل مشغله کاری و .... معمولا شب ها ساعت 8 به بعد انلاین هستم
https://t.me/rezareza19861986
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
(1396/12/18، 10:15 عصر)ashkan نوشته: بنده اصلا نمیخواستم دخالت کنم ولی خیلی زور داره وقتی بدونی کسی شاکی هستش اطلاعی از حقوق خودش نداشته باشه و خودش رو متهم بدونه
دوستانی که در سایت پیزا کلیک فعال هستن لطف کنن و به دوستانی که مبالغی تو سایت میهن کلی و پیزا کلیک و نقره کلیک گذاشتن خبر بدن (مخصوصا کاربر اول و دوم سایت میهن کلیک که میگن شکایت کردن)
خواستم در سایتهای کلیکی اگهی بزنم که خداروشکر همشون یا اسکم شدن یا تایپ رو پاک میکنن پس اینجا رو بهترین مکان دیدن
بنده در سایت میهن کلیکی هیچ مبلغی طلبکار نیستم پس ذینفع نیستم و هیچ سودی هم نمیبرم و فقط میخوام کمک کنم تا یک بار برای همیشه این سایتها تعطیل بشن
هیچ کانالی نمیزنم چون قبلا هم در سایت لایف کلیک جز فحش دادن دوستان به هم دیگه و مدیر سایت هیچی عایدشون نشد(بنده تمام و کمال پولم رو دریافت کردم)
این سه سایت ظاهرا به صورت زنجیره ای هستن پس نیت مجرمانه کاملا مشخصه
طبق تجربه قبلی باید بگم دوستانی که فامیلاشون تمام قاضی هستم و همه چیز رو میدونن پس نیازی نیست به بنده پیغام بدن!!!
بنده در کانون مرکز قبول شدم و کار اموز کانون سمنان هستم و الان ساکن کرج
دوستانی که تهران و کرج هستن و مبالغی میلیون سرمایه گذاری کردن میتونم به وکلایی معرفی کنم که از نظر مالی نهایت همکاری رو داشته باشن
هر چقدر تعداد شکات بیشتر باشد امکان رسیدگی سریعتر و دقیق تر وجود دارد
امام صادق علیه السّلام فرمودند:هر چیزی زکاتی دارد، و زکات دانش آن است که عالِم، آن را به اهلش تعلیم دهد.
تلگرام در حد توان پاسخگو هستم به دلیل مشغله کاری و .... معمولا شب ها ساعت 8 به بعد انلاین هستم
https://t.me/rezareza19861986

سلام
مالباختگانی که مجموع واریزشان بالای 500هزار تومان می باشد به من پیام بدند تا من مورد رو پیگیری کنم.
فقط عزیزانی که مستند کافی(صورتحساب بانکی که به این سایت ها واریز شده) دارند پیام بدند.

سپاس
پاسخ }}
سپاس شده توسط ashkan
دوستان عزیز کسی بعد از تغییر قوانیی پیزا کلیک با قانون جدید برداشت داشته منظورم مبالغ بالای 100000 تومن هستش نه مبالغ از کلیک خود کاربر
من 2 ماه پیش قرار بود شکایت کنم ولی گفتن تسویه میکنن اولین قسطم هم 10-1-97 هستش
اگه پرداخت نداره امسال اقدام کنم
چون سه سایت یکی هستن گفتم بپرسم تا مطمعن بشم چون پیزا هنوز داره ادامه میده
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

یکی از مالباختگانی که اهل شهرستان تهران باشه به من پیام بده تا بگم چیکار کنه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
پیزا کلیک 8 روز پیش درخواست برداشت دادم که واریزنشده تو انجم هم گفتم که پستمو پاک کردپشتیبانی هم که جواب نمیده
پاسخ }}
سپاس شده توسط
100 درصد کلاه بردار و دزد میباشد در پیزا کلیک فعالیت نکنین
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1396/12/22، 09:30 عصر)fam نوشته: سلام

یکی از مالباختگانی که اهل شهرستان تهران باشه به من پیام بده تا بگم چیکار کنه

سلام مجدد من قبلا پیام دادم جواب ندادید
میخواستم ببینم چه جوابی در مورد شکایتی که از پیزا -میهم-نقره کلیک کردید دادن  مشخصات این افراد داخل ایران هستش یا خارج
حدود 4 نفر تو کرج درخواست شکایت دارن میخواستم بدونم تو چه مرحله ای هستید و اینکه اگه شکایت رسمی کردید ادرس یا شماره شعبه رو بفرمایید تا ما هم ارجاع بدیم همون شعبه تا سریعتر انجام بشه ونیاز به بررسی پلیس فتا نباشه
تشکر ویزه
پاسخ }}
سپاس شده توسط