Link Shortener

انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه : مشکل ثبت نام حل شد

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قانون جدید (بند 5)
سلام به همه دوستان
باکس جرقه ایرانی هم بالاخره بعد از پنج شیش سال شروع کرده به کلاه برداری،بند 5 قوانین رو اضافه کرده و حالا میگه که وقتی وام گرفتید قوانین رو باید میدیدید،من حتی با اینکه قانون جدید اضافه کردن هم مشکل ندارم،مشکل من غیر منطقی بودن قانون در مواقعی هست که وام دریافت شده،مثلا من 245 هزار تومن پول ریختم به این سایت،الان بعد از برداشت 360 هزار تومن ،دیگه جلوی برداشتم گرفته شده بخاطر بند 5،در صورتی که این 365 هزار تومن 60 درصدش اصلا به حساب بانکی من منتقل نشده که بخواد جزو برداشت ها حساب بشه!!!(60 درصد برای قسط وام کسر شده)هر چی هم به آقای کریمی میگم که منطق حکم میکنه که یا این 60 درصد جزو برداشت ها حساب نشه،یا اگه قراره حساب بشه باید وامی هم که دریافت شده جزو واریزی ها حساب بشه،چون قانون جدید(همون بند 5)میخواد که نهایتا کاربر سطح 2 0.4 درصد سود ببره،یعنی 0.4 درصد بیشتر از پولی که واریز کرده به سایت رو بتونه برداشت بکنه و بیشتر از اون نتونه،ولی وقتی مثه من قبل این قانون وام گرفته باشید،الان حتی نمیتونید اندازه ی نصف اصل پولی رو که واریز کردید رو بردارید،خدا خیرش بده جلائی رو که ما کلی بهش بدوبیراه گفتیم و گفتیم دزده،در حالی که لااقل اصل پولمون رو توی لایف کلیک بهمون داد،ولی این آقای کریمی حتی اصل پولمون رو هم بهمون برنمیگردونه و وقتی با بی منطقی قبول نمیکنه که این مشکل هست توی تلگرام وقتی میگم میسپارمت به خدا این پاسخ رو بهم میده(هههههههههههه)حالا نمیدونم خدا رو قبول ندارن،یا اینکه خندشون برای چیز دیگه ای هست!!!
}}}
سپاس شده توسط fam
(1396/12/9، 01:04 عصر)mr.buxi نوشته: سلام به همه دوستان
باکس جرقه ایرانی هم بالاخره بعد از پنج شیش سال شروع کرده به کلاه برداری،بند 5 قوانین رو اضافه کرده و حالا میگه که وقتی وام گرفتید قوانین رو باید میدیدید،من حتی با اینکه قانون جدید اضافه کردن هم مشکل ندارم،مشکل من غیر منطقی بودن قانون در مواقعی هست که وام دریافت شده،مثلا من 245 هزار تومن پول ریختم به این سایت،الان بعد از برداشت 360 هزار تومن ،دیگه جلوی برداشتم گرفته شده بخاطر بند 5،در صورتی که این 365 هزار تومن 60 درصدش اصلا به حساب بانکی من منتقل نشده که بخواد جزو برداشت ها حساب بشه!!!(60 درصد برای قسط وام کسر شده)هر چی هم به آقای کریمی میگم که منطق حکم میکنه که یا این 60 درصد جزو برداشت ها حساب نشه،یا اگه قراره حساب بشه باید وامی هم که دریافت شده جزو واریزی ها حساب بشه،چون قانون جدید(همون بند 5)میخواد که نهایتا کاربر سطح 2 0.4 درصد سود ببره،یعنی 0.4 درصد بیشتر از پولی که واریز کرده به سایت رو بتونه برداشت بکنه و بیشتر از اون نتونه،ولی وقتی مثه من قبل این قانون وام گرفته باشید،الان حتی نمیتونید اندازه ی نصف اصل پولی رو که واریز کردید رو بردارید،خدا خیرش بده جلائی رو که ما کلی بهش بدوبیراه گفتیم و گفتیم دزده،در حالی که لااقل اصل پولمون رو توی لایف کلیک بهمون داد،ولی این آقای کریمی حتی اصل پولمون رو هم بهمون برنمیگردونه و وقتی با بی منطقی قبول نمیکنه که این مشکل هست توی تلگرام وقتی میگم میسپارمت به خدا این پاسخ رو بهم میده(هههههههههههه)حالا نمیدونم خدا رو قبول ندارن،یا اینکه خندشون برای چیز دیگه ای هست!!!

سلام

من به برادر سعید زنگ زدم گفتم که من نزدیک 3برابر افزایش موجودی از سایت شما برداشت کردم
و دلیل این برداشت ام شرکت در مسابقه های سرمایه گذاری بود، گفتم تا مشکل ما کاربران من الجمله سطح 1 را مرتفع کنند و...
در جواب گفتند برو بگو خدا برکت که 3برابر پولتون رو دریافت کردید از سایت و...

در اینجا هم مجدداً صمیمانه از ایشان خواهشمندم تا محدودیت برداشت که 1.6 برابر افرزایش موجودی در سطح 1 می باشند را به کل در سایت باکس جرقه ایرانی بردارند تا کاربران پروپاقرص همچنان باقی بماند.
}}}
سپاس شده توسط
(1396/12/9، 01:04 عصر)fam نوشته: [b][b]
سلام

من به برادر سعید زنگ زدم گفتم که من نزدیک 3برابر افزایش موجودی از سایت شما برداشت کردم
و دلیل این برداشت ام شرکت در مسابقه های سرمایه گذاری بود، گفتم تا مشکل ما کاربران من الجمله سطح 1 را مرتفع کنند و...
در جواب گفتند برو بگو خدا برکت که 3برابر پولتون رو دریافت کردید از سایت و...

در اینجا هم مجدداً صمیمانه از ایشان خواهشمندم تا محدودیت برداشت که 1.6 برابر افرزایش موجودی در سطح 1 می باشند را به کل در سایت باکس جرقه ایرانی بردارند تا کاربران پروپاقرص همچنان باقی بماند.
[/b][/b]

والا نمیدونم چطوریه،قدیما میگفتن پی تی سی یه سری قوانین پایه و همیشگی داره که همه سایتا باید داشته باشن و هر کی قوانین بجز اون بذاره اسکمه،ولی الان با این قانون،حتی آقای اردشیر هم میگن که خیلی هم عالی!!!هر چند من با قانونش مشکل ندارم،مشکل اینجاس که وام دریافت شده جزو سرمایه گذاری حساب نمیشه،ولی درست در نقطه مقابلش،مبالغی که برداشت شده و بابت قسط همون وام کسر شده،جزو برداشت ها محاسبه میشه،که اینطوری به هیچ عنوان منصفانه نیست،من به همون 1.4 هم راضی هستم،ولی الان فقط 40 درصد این 1.4 اومده به حسابم و 60 درصدش بابت قسط کم شده!امیدوارم آقا اردشیر به دادمون برسه!
}}}
سپاس شده توسط fam
فعلا که پست هارو مثل اون باکس اینجاهم پاک نکنند باید کلاهتو بندازی بالا
نمیشه ادعا کرد ما طرفدار هیچ باکسی نیستیم بعد بیای و پست بزنی ازیک باکسی تعرف وتمجید کنی بعد درمقابل این بی عدالتی بزرگ سکوت اختیار مکنی
اما درمقابل باباکس های دیگه رفتار 360درجه فرق کنه چرا ؟چون.....معلومه دیگه
}}}
سپاس شده توسط
سلام
کاربر vegas
سر ما بسیار شلوغه سه روز یک بار به مسائل سئوی سایتاو بررسی موارد می رسیم
اگر به منطق شماست اوکی بنده هم بلدم اینجوری صحبت کنم شما با آذرباکس همک.....و تعریف و تمجیدش میکردین

از یک طرف مدیران سایتا بنده رو تهدید به شکایت می کنن ( که رک هم میگم اهمیت نمیدم چون بجایی نمیرسه فقط وقتمو میگیره و اعصاب رو خراب میکنه )
از یک طرف کاربرا میان اینجوری به هر باکسی میپرن و گیر میدن بعد منم مقصر میدونن چرا اسکم اعلام نمیکنم
سر 2 تا پست اضافه گذاشتن میخوان باکس رو اسکم اعلام کنن !!!
4 روز تاخیر اسکم!!!
......

کاربر mr.buxi
در مورد این باکس بنده کاره ای نیستم به داد کسی برسم من نمیدونم این حرف از کجا میاد !!
ضمنا قوانین رو نگفتم عالیه خود بنده سطح 2 هستم بدون قانون ولی سطح یکم بودم مشکلی نداشتم رعایت میکردم یه عده میخوان همه چی بهترین باشه فکر میکنن چه خبره برین تعداد باکس های اسکم رو ببینین بعد بگین یا خیلی کارتون درسته برین باکس بزنین بدون قانون و با سرمایه گذاری ببینم یک سال عمر میکنه سایت شما
فقط یک موردی وقتی سقف برداشت برای سایت هست یعنی محدوده ی مالی سایت این مقدار هست و قدرت و توان سایت براساس ورودی اون شکل میگیره
یکی 1000 میذاره بر میگرده میگه این سایت 600 تومن بیش تر سود نمیده جلوی برداشت رو گرفته !!!
خب 100 میلیون بذاری 60 میلیون میگیری بر اساس میزان سرمایه هست هیچ محدودیتی برای سود نداره مستقیم براساس ورودی کار میکنه
قبلا 2 بود همون موقع شما به این سقف میرسیدید بعد باز میگفتید اسکمه !!!
بنده 4 سال فعالیت دارم یک بارم وام نگرفتم با پول سایت کار کردم چرا ؟ شما اگردرست بخونین و فعالیت کنین انقدر به این مسائل گیر نمیدین

ضمنا آقای vegas
یک بارم بیش تر نمیگم هر گونه تهمت و توهینی به مدیران سایت انجام بشه مسدود می کنم (طبق قوانین انجمن )
شما ناراحتی بجای پریدن به ما برو یک انجمن بزن طبق قوانین خودت اداره کن سر تا پاشم بزن آذرباکس بهترین سایت کلیکی
واسه کوچک ترین موارد هم همه ی باکسای دیگه رو بزن اسکم چه با مدرک چه بدون مدرک
نمیدونم چه اصراری دارن یه عده این باکس رو به هر دلیلی اسکم اعلام کنن پرداختای سایت بروزه به همه هم پرداختی داره طبق قوانین خودش .اساسشم اینه سود بیش تر کسی میخواد سرمایه بیش تر باید بذاره
افرادی که تاپیک میزنن رعایت کنن با توهین و تهمت شروع نکنن اگر میخوان پیگیر مسائل باشن و پاسخ واقعی بگیرن و گرنه فقط قضیه رو شخصی میکنن و همدیگرو عصبانی .
تاپیک قفل شد
}}}
سپاس شده توسط hassan07 ، mohamad_29

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین