انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ مدیر زد باکس
نام و نام خانوادگی شما؟ سن؟متاهل یا مجرد؟ رشته تحصیلی؟:

تیم تبلیغاتی زد باکس

مهدی صادقی 23 سال مجرد مهندسی عمران

محسن کاظمی 22 سال مجرد مهندسی عمران

شغل شما خارج از نت؟ میزان درامد؟ از اینترنت چه مقدار درامد دارید؟ :

من (صادقی) کلا تاحالا از کارگری و طراحی کار کرده ام ولی در حال حاضر نتورک بازاریابی شبکه ای کار میکنم و میکردم ولی چون تازه شروع کردم به درآمد نرسیدم منطقی هم هست ولی از اینترنت ماهیانه 300 هزار را کم و بیش از کارهایی که بلدم درمیارم

من کارمند قبلی سایت های پی سی دانلود و پلاگینی ها بودم

چه سالی با پی تی سی اشنا شدید؟ نحوه اشنایی؟:

من اول از سایت های خارجی کلیکی متوجه ای این سیستم شدم البته که آنها هم هایپ از کار در آمدند ولی نئو باکس که بسیار معروفه سیستم خوبی داره از آنجا با این فعالیت آشنا شدم

چی شد که تصمیم گرفتین سایت کلیکی بزنید؟:

کلا علاقه ی خاصی به اینترنت و  رایانه دارم و از آنجایی که توانست ام از این راه کسب درآمد کنم به این فکر افتادم در حین کار و پرداخت در سایت کلیکی زد باکس به معرفی راه های کسب درآمد و تبلیغات ارزان و برنامه های دیگر در سایت که به زودی معرفی میشوند تاسیس کردیم

چه میزان سرمایه داشتید هنگام تاسیس سایت؟:

ما سرمایه سایت برای شروع را روی 500 هزار تا 1 میلیون فعلا قرار دادیم و کلا برنامه های خاصی برای دوستانی که عضو سایت ما شده اند داریم که در مرور زمان مشخص میشود کاملا انحصاری معرفی میشود

سرمایه کاربران رو در چه کاری سرمایه گذاری میکنید؟ :

سرمایه کاربران را در صورت پایین بودن مبلغ در زمینه تبلیغاتی و کلیکی و اگر مبلغ قابل توجهی بود در بازاریابی شبکه ای یا همان نتورک و بورس اوراق بهادار ایران قرار میدهیم

برای سایت و ماژول و اصلاح اسکریپت چه مقدار هزینه کرده اید؟:

این مطلب را انحصاری به شما می گویم که هر تغییراتی که درسایت مشاهده میکنید و خواهید کرد از طرف تیم زدباکس اعمال شده و طراحی جدا از تیم در آن دخالت نداشته است

آیا پشتوانه ای برای سود کاربران دارید، بالتبع سایت تا کاربران سرمایه گذاری نکن شما به سودی نمیرسید و اعتماد کردن و سرمایه گذاری کردن کاربران زمان بر خواهد ، آیا تا آن زمان پشتوانه ای دارید تا پول کلیک ها و سود کاربران رو بدید؟ چه مقدار؟:

بله تیم سایت که دارای مدیریت و معاون هایی هست دارای شغل های دیگری هم هستند که حقوق ماهیانه آنها پشتوانه سایت خواهد بود تا به هدف های سایت برسیم ولی به دنبال اسپانسر تبلیغاتی هم هستیم

در سایت های کلیکی دیگه فعالیت دارید؟با چه نامی فعالیت میکنید؟ یا قبلا میکردید؟:

نه کلا من صرفا جهت آشنایی با سیستم ها درون آنها عضو شده بودم چه خارجی چه ایرانی که هیچ فعالیتی هم نداشتم و اسامی مختلفی هم بود

تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟

در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟:

من در گاما نتورک انگلستان

gammanet

سرمایه گذاری کرده بودم که قبل از اسکم شدن مقدار 300 هزار تومان را باسود هایش

کاملا و بدون ضرر پس گرفتم و در واقع جستم!!!

روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟

روزی چند ساعت صرف رسیدن به کارهای سایت میکنید؟:

من در هر زمان چه با کامپیوتر یا موبایل در سایت هستم

یا معاونین در سایت آنلاین هستند و حدودا 4 تا 6 ساعت آنلاینم در روز

معمولا به غیر از سایت طراحی گرافیک و کد نویسی و مقاله نویسی و مطلب نویسی دارم

اینده سایتتون رو چطوری پیش بینی میکنید؟ به نظرتون تا چند سال دیگه  پا برجاست؟:

به نظر من این آینده بستگی به پشتیبانی اعضا و دوستان سایت ما میباشد و هروقتی که از سایت حمایت کنند ما هم با آنها همکاری و درآمد سازی میکنیم تا دیگه هرچی خدا بخواد

اگه قرار باشه کاربری سایت پی تی سی بزنه چه توصیه ای بهش دارید؟:

اول یک برنامه بازاریابی و تبلیغاتی و ایده جدید داشته باشه

کلا سود و نرخ هر تبلیغ و تعرفه ای را معقول و عرف اینترنت انتخاب کند

از تیم پشتیبانی و طراح استفاده کند

اسپانسر تبلیغاتی هم مهمه

از هزینه کردن برای سایت ترس نداشته باشه

بدون هدف سایت تاسیس نکنه

دیگه دیگه

میزان ورودی و خروجی سایتتون تا الان رو میشه بگین؟:

منظورتون را از سوال متوجه نشدم

ادرس ایمیل شما؟: mahdin@mailfa.com
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
اگه ایشون سرمایه ما کاربر ها رو میره توی سایت های کلیکی دیگه سرمایه گذاری میکنه اصلا گیریم که ایشون انسان با انصاف هستند و به روز حساب(آخرت) اعتقاد دارند حالا اومدیم اون سایتی که ایشون درش کار میکنه اسکم شد اونوقت تکلیف چیه؟
همین نمیدونم کدوم سایت بود الان حضور ذهن ندارم ولی درست ایشون هم سرمایه کاربران رو توی سایت های دیگه سرمایه گذاری میکردن که اعلام ورشکستگی کردند.
الان حداکثر 100هزار تومن میشه یه سایت کلیکی ساخت پس اونجوریه منم میرم یه سایت کلیکی میزنم والا بخدا
(حقیقت تلخ است)
پاسخ }}}
سپاس شده توسط