امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ بی ام باکس
من یکی از سرمایه گذاران سایت بی ام باکس هستم و بعلت مشغله کاری خیلی کم به سایت بی ام باکس سر میزنم و فقط سرمایه خودمو در حساب بانک اون سایت گذاشته بودم در حالیکه تا این لحظه سود بهمن و اسفند خودمو دریافت نکرده ام مدیر سایت در قسمت پیشینه برای من زده مبلغ یک میلیون تومان سود واریز شده میخواستم به کاربرای عزیز بگم مواظب اینگونه حیله ها و فریبکاریهای مدیران سایتهای مختلف که به دروغ مثلا میخواهند بگویند سایتشان هنوز سرپاست و واریزیها رو انجام میده و ورشکست نشده باشند و بگن مثلا اسکم نیستند.کاربران عزیز و مدیریت سایت باکسی باید حواسشان به این حقه ها و درغگوئیهای اینگونه مدیران باشند.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
توی انجمن بی ام باکس درخواست برداشت اصل سرمایه رو داده بودم که جناب آقای مجیدی مدیر سایت در پاسخ نوشت:
سلام دوست عزيز
بابت دو ماه شما=٢مليون+سود اين ماه(با اينكه ماه تمام نشده)=١مليون+سود ماه اينده(به عنوان جبران خسارت)=١مليون=٤مليون جمعا و اصل سرمايتون تا پايان ماه در حسابتان خواهد بود يعني ١٤مليون تا پايان ماه
متشكر

دوستان حتما در صورت واریز اطلاع میدم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
چند وقت پیش درخواست برداشت اصل سرمایه و سودم رو در انجمن سایت بی ام باکس داده بودم و به پشتیبانی اون سایت هم تیکت زده بودم مدیر اون سایت هم در پاسخ در انجمن قول دادند اصل سرمایه بعلاوه سودهای عقب افتاده و جبران خسارتم کلا بمبلغ 14 میلیون تومان آخر همین ماه به حسابم واریز بشه ولی امروز دیدم این قسمت رو از انجمن سایتشون برداشتند علتش رو ندونستم برای همین به پشتیبانی سایت بی ام باکس تیکت زدم.بهرحال امیدوارم مدیر سایت بی ام باکس آقای برهان مجیدی به قولشون عمل کنند.حتما نتیجه را در اینجا مطرح خواهم کرد.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین