سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

crypto
امتیاز موضوع:
  • 17 رای - 2.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت جدید پیشنهاد در مورد ایده 2 برابر کردن پول
New 
سلام دوستان ، من مدت طولانی هست که دنبال یک کسب و کار اینترنتی میگردم که مطمئن باشه و همون سرمایه ای رو که به سختی بدست آوردیم از چنگمون در نیاورند بطور مثال همین سایتهای سرمایه گذاری هایپ که اول باید پولت رو به دلار یا به بیت کوین تبدیل کنی و سپس سرمایه گذاری کنی و همیشه ترس و وحشت داشته باشی که مبادا سایت کلاهبردار باشه و یا مثل سایتهای کلیکی که وقت بیهوده تلف کنیم و روزی 20 تا آگهی ببینی و در آخر 600 تک تومنی کاسبی کنی ، این روشهای کسب درآمد نیست این روش کسب درآمد از برده داری بدتر هست وقت تلف کردن هست. کسب درآمد به روشی گفته میشه که حداقل بتونی در یک روز 5 هزار تومان کاسبی کنی ، حالا اونم با این وضعیت دلار امروز !!
خلاصه داستان نگم برم سر اصل مطلب ، من چند سال هست که یک طرح از سایتهای خارجی الگو برداری کردم زمانی که سایت ایگولد اوج گرفته بود ، یک اسکریپتی وجود داشت که بهش میگفتن دوبلر یا mlm که کارش دو برابر کردن سرمایه افراد عضو سایت بود . من نشستم با خودم فکر کردم چطوری میشه این اسکریپت رو بومی سازی کرد و سرمایه لازم برای طراحی و کدنویسی اسکریپت رو چگونه بدست بیارم ؟ یک سالی هست که کارمند یه شرکت شدم و تقریبا پول لازم برای طراحی اسکریپت رو بدست آوردم . فقط از شما میخواهم بهم کمک کنید و ایرادات اسکریپت رو بهم بگین (ممکنه طرح غیر قانونی باشه و من بی اطلاع باشم) یا اینکه اگر پیشنهاداتی دارید بیان کنید تا در طراحی سایت استفاده کنیم . اگر ایده یا طرح خاصی برای کسب درآمد اینترنتی دارید اما سرمایه لازم رو ندارید بازم بهم بگین تا اگر واقعا ایده تون کارآمد بود سایت رو طراحی کنیم و از روش های جدید کسب درآمد کنیم و سایتهای کلیکی و خارجی رو واسه همیشه از رده خارج و فراموششون کنیم .
[عکس: ssssite.jpg]
روش کار سایت :
ما یک پلن 2 هزار تومانی در سایت ایجاد میکنیم و کاربری به نام علی وارد سایت میشود و ثبت نام میکند و مشخصات خودش مانند شماره حساب یا کد شناسه زرین پال (درگاه واسط) مربوط به خودش را درج میکند و مبلغ 2 هزار تومان + 100 تومان بابت کارمزد به مدیر سایت پرداخت میکند و منتظر می ماند تا نفر بعدی بنام مینا وارد سایت شده و مینا همین مراحل را تکرار میکند و مبلغ 2هزار تومان به حساب مجازی علی واریز میکند و مدیر سایت بعد از بررسی مبلغ 4000 تومان به نفر اول یعنی علی میدهد و او از صف خارج می شود . و چند لحظه بعد شخصی به نام دنیا وارد شده و همین مراحل را انجام میدهد اما این دفعه پول به حساب مجازی شخص بالاتر از خودش یعنی مینا واریز میکند و این مراحل ادامه پیدا میکند . و اون شخص نفر اول یعنی علی دوباره میتواند به صف باز گردد و دوباره سرمایه گذاری کند و بدین روش بدون هیچ گونه ترس و اضطرابی میتوانید در کمتر از چند ساعت سرمایه خود را دو برابر کند . حالا فرض کنید 20 سایت معتبر شبیه همین اسکریپت ما وجود داشته باشه هر کسی میتواند در ماه به اندازه حقوق یک کارمند دریافت کند .

درآمد مدیر سایت چگونه هست ؟
 البته که کار سخت و اصلی رو مدیر سایت انجام میدهد که باید حداقل 50 تراکنش در روز انجام بدهد تا بتواند 5 هزار تومان کاسبی کند ، ما در این اسکریپت امکانی فراهم میکنیم که خود مدیر سایت هم بتواند سرمایه گذاری کند و درآمدش بیشتر شود و حتی پلن های بیشتر با کار مزد بیشتر هم می توانیم در نظر بگیریم .
این روش هیچ گونه احتیاج به زیر مجموعه گیری ندارد ، این روش هرمی نیست یعنی اعضا و کاربران بال سمت چپ و راست ندارند ، هیچ کس ضرر نمیکند ، مبلغ سرمایه گذاری خرد و ریزه و آنقدر ناچیز هست که اگر بعد از چند روز کسی سرمایه گذاری نکند خود مدیر سایت میتواند پول کاربر را پس بدهد و یا اگر چند روز به مسافرت رفت شمارشگر معکوس بزاره برای زمان تسویه حساب و صفحه اثبات پرداختی رو ایجاد کنه تا هر گونه شک و ابهامی در مورد پرداختی ها از بین بره .
اگر سوال یا انتقادی دارین حتما بهم بگین ، شاید مواردی باشه که من کاملا ازشون بی اطلاع باشم یا اشتباه و ابهاماتی در کارم یا در سایت یا در شیوه پیاده سازی این طرح کسب و کار باشه که باید تصحیح بشه . ممنونم که وقت گذاشتید و این مطلب رو تا آخر مشاهده کردید .  

پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
این سیستم شما من را به یاد قرض الحسنه های چندین سال پیش آورد که بدون هیچ پشتوانه مالی پول مردم را در ازای دادن وام به مدت 1 تا 6 ماه می گرفتن و همون پول رو به خودشون و اشخاص دیگر حتی بدون خواباندن پول وام میدادن و بعد اگه اونایی که وام گرفته بودن اقساط را به موقع پرداخت نمیکردن قرض الحسنه با مشکل جدی روبرو میشد چون هیچ پشتوانه ای برای جبران نداشت ... و در آخر کار عده کمی راضی و عده بسیار زیادی ناراضی و متضرر بودن ...
[عکس: ptcc.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط