iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

scam alert
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخراج بیت کوین بدون داشت سرمایه وبا استفاده از افزونه cryptotab
سلام خدمت دوستان عزیز چند روز پیش داخل گوگل با موردی برخورد کردم که مربوط به ماین کردن بیت کوین توسط مرورگر بود.که افزونه ای  خیلی خوبی روی مرورگر کروم،موزیلا نصب  میشه بنام cryptotabو اقدام به استخراج میکنه.این سایت طبق  تحقیقات بنده معتبر هستش.

با اضافه کردن Extension Tab به گوگل کروم می توانید به کسب درآمد بپردازید. با استفاده از این لینک به صفحه نصب Extension رفته و Extension مورد نظر را نصب کنید به همین راحتی بصورت Passive بدون نیاز به انجام کاری از زمانی که در اینترنت صرف می کنید پول بدست خواهید آورد.
لینک ثبت نام

http://yon.ir/dIgDo

مزیت این روش در این هست که شما نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و زمانی که مشغول وبگردی هستید این پلاگین در مرورگر کروم شما مشغول استخراج هست
در سه قدرت پایین / معمولی / بالا هم می توانید به استخراج مشغول شوید بدیهی هست که با افزایش سرعت استخراج مقدار درآمد بیت کوین شما نیز بالاتر خواهد رفت

این سایت به ازای تعداد زیرمجموعه های شما سود پرداختی را افزایش خواهد داد پس هرچه زیر مجموعه بیشتری بدست بیارید بیت کوین بیشتری نیز کسب خواهید کرد که نمونه چارت دریافت بیت کوین به ازای تعداد زیرمجموعه.پس به محض عضویت سعی در کسب زیر مجموعه های خود از طریق گروههای تلگرام / سایت ها / ایمیل دوستان تان و غیره کنید

نقل قول:حداقل برداشتی 0.00041 btc هست یعنی 41000 ساتوشی که رسیدن بهش خیلی راحت هست یعنی هیچ مورد و ترسی از برداشت نباید داشته باشید اگر افزونه جستجوگر این افزونه هم نصب کنید برداشتی به 0.00001 میرسه و سریعتر میتونید برداشت کنید

من خودم چندین بار برداشتی داشتم و خیلی هم خوب جواب میده نسبت به نرم افزار های دیگه

برداشتی اولیه بنده در عکس زیر مشخص هست

[عکس: attachment.php?attachmentid=38237&d=1531042339]
من مقدار چند روز پیش در عکس زیر هم مشخص هست

[عکس: attachment.php?attachmentid=38236&d=1531042162]

دوستان میتونند توسط لینک بالا افزونه رو روی مرورگرشون نصب کنند.اقدام به ماین کردن کنند.توجه داشته باشید بعد از نصب افزونه روی مرورگر از نوار کناری سمت راست اقدام به login کردن کنید تا ماین هایی که انجام میدید ذخیره سازی بشه.

پیشنهاد میکنم حتما انجام بدید با هر نوع کامپیوتری ماین بیت کوین جواب میده.که سیستم های متوسط و چه قوی البته سیستم های ضعیف که دیگه پاسخگو نیستن.حتی میتونید نحوه درصد استفاده از سی پی یو و گرافیک رو مشخص کنید.بنده چندین سیستم دارم و واقعا راضی هستم و داره خوب پیش میره.

دوستان مورد اخر استفاده از خود مرورگرcryptotab تا 8 برابر ماین بیت کوین میکنه. 

سوالی بود در خدمتم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام دوست عزیز.من عضو شدم لطفا سایت من رو هم معرفی کنید. کسی رو ندارم
https://get.cryptobrowser.site/2650277
پاسخ }}
سپاس شده توسط