iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت جدید سایت بیت کوین
سایت بیت کوینbtconline
Gadid 
[b][b][تصویر:  gadid.gif]                                  btconline[/b][/b]
سلام خدمت دوستان عزیز

این بار قصد دارم یه سایت خوب معتبر بیت کوین رو بهتون معرفی کنم که پرداخت داره ودوسال داره تواین عصره فعالیت میکنه خوب میرم سراغ مزایا این سایت:

1.پرداخت به بلاکچین
2.حداقل مقدار خروج 0.006 BTC . حداقل  مقدار جهت ارتقا 0.01 BTC است که اگه ارتقا بدین میتونین درامد بیشتر کسب کنید حساب های متفاوتی داره که وارد سایت بشید متوجه خواهید شدوبا ارتقا تا 40 درصد بیشتر سود میکنید.
3.شما می توانید 0.0003 BTC هر روز بدون سرمایه گذاری تولید کنید. شما همچنین می توانید BTConline خود را ارتقا دهید تا روزانه 0. 08000000 BTC تولید کنید.
4.هر**6**ثانیه یک ساتوشی تولید میکنه.
5.برای ثبت نام ادرس کیف پولتون رو میخواد.
10.6سود زیر مجموعه میده.

برین سراغ چگونگی [b][b][تصویر:  icon16.gif][/b][/b]ثبت نام

روی گزینه ثبت نام کلیک کنید در تصویر توضیح داده شده است

[تصویر:  Untitled.png]
ثبت نام

[تصویر:  Untitled1.png]
باسپاس فراوان

Hi
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/4/22، 08:45 عصر)mohammad7677 نوشته است: [b][b][تصویر:  gadid.gif]                                  btconline[/b][/b]
سلام خدمت دوستان عزیز

این بار قصد دارم یه سایت خوب معتبر بیت کوین رو بهتون معرفی کنم که پرداخت داره ودوسال داره تواین عصره فعالیت میکنه خوب میرم سراغ مزایا این سایت:

1.پرداخت به بلاکچین
2.حداقل مقدار خروج 0.006 BTC . حداقل  مقدار جهت ارتقا 0.01 BTC است که اگه ارتقا بدین میتونین درامد بیشتر کسب کنید حساب های متفاوتی داره که وارد سایت بشید متوجه خواهید شدوبا ارتقا تا 40 درصد بیشتر سود میکنید.
3.شما می توانید 0.0003 BTC هر روز بدون سرمایه گذاری تولید کنید. شما همچنین می توانید BTConline خود را ارتقا دهید تا روزانه 0. 08000000 BTC تولید کنید.
10.6سود زیر مجموعه میده.

ثبت نام

باسپاس فراوان

Hi
با احترام؛
بنده زیرمجموعه شما شدم. ولی قبلش از پشتیبانی سایت سوالی در خصوص اینکه آیا بدون آپگرید کردن هم درصورت رسیدن به حداقل برداشت قابل برداشت سود وجود داره یا خیر سوال کردم تا ببینم چه جوابی میدن.
با این وجود شکی ندارم که این سایت هم مثل سایت Bitminer.io درنهایت اسکم و کلاهبردار از آب در میاد.
سابقه درخشان داشتن این سایتها بی معنی هست...
چنانچه مدرک محکمی از برداشت موفق از این سایت دارید رو کنید ممنون میشم.
وبلاگ ما:
فروشگاه ما:
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/4/23، 08:20 صبح)EM123 نوشته است:
(1397/4/22، 08:45 عصر)mohammad7677 نوشته است: [b][b][تصویر:  gadid.gif]                                  btconline[/b][/b]
سلام خدمت دوستان عزیز

1.پرداخت به بلاکچین
10.6سود زیر مجموعه میده.

ثبت نام

باسپاس فراوان

Hi
با احترام؛
بنده زیرمجموعه شما شدم. ولی قبلش از پشتیبانی سایت سوالی در خصوص اینکه آیا بدون آپگرید کردن هم درصورت رسیدن به حداقل برداشت قابل برداشت سود وجود داره یا خیر سوال کردم تا ببینم چه جوابی میدن.
با این وجود شکی ندارم که این سایت هم مثل سایت Bitminer.io درنهایت اسکم و کلاهبردار از آب در میاد.
سلام دوست عزیز من توی اینترنت خیلی گشت زدم وسایت های خارجی رو مطالعه کردم سایت کاملا معتبره خودمن هم تازه ثبت نام کردم  ودر قسمت اثباط پرداختی پرداخت دارد من دارم تستش میکنم چیزی به برداشتم نمانده در چند روز اینده مدرک اثباطش را برای شما خواهم گذاشت.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/4/23، 08:18 عصر)mohammad7677 نوشته است:
(1397/4/23، 08:20 صبح)EM123 نوشته است:
سلام خدمت دوستان عزیز

1.پرداخت به بلاکچین
10.6سود زیر مجموعه میده.

ثبت نام

باسپاس فراوان

Hi
با احترام؛
سلام دوست عزیز من توی اینترنت خیلی گشت زدم وسایت های خارجی رو مطالعه کردم سایت کاملا معتبره خودمن هم تازه ثبت نام کردم  ودر قسمت اثباط پرداختی پرداخت دارد من دارم تستش میکنم چیزی به برداشتم نمانده در چند روز اینده مدرک اثباطش را برای شما خواهم گذاشت.
با احترام مجدد خدمت شما؛
اگر منظور شما از قسمت اثبات پرداخت منوی Payouts هست؛ باید به حضور انورتون عارض بشم که این قسمت بیشتر اوقات ساختگی و متعلق به برداشت‌های خودِ مدیر سایت هست که با این روش سعی در جذب و فریب کاربران ساده‌لوح داره.
تجربه اندوزی شما متقابلا خیلی مثبت خواهد بود. ولی سعی کنید در این گونه سایتها سرمایه‌تونو هدر ندید.
وبلاگ ما:
فروشگاه ما:
پاسخ }}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
Gadid برای دریافت بیت کوین، داگ کوین، لایت کوین و اتریوم این سایت رو بسیار توصیه میکنم..... rezanahvi 3 556 1396/7/13، 05:19 عصر
آخرين ارسال: rezanahvi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا