آموزش کامل و رایگان CryptoTab به زبان فارسی
iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل و رایگان CryptoTab به زبان فارسی
آموزش کامل و رایگان CryptoTab به زبان فارسی به زودی منتشر خواهد شد.
با درود و احترام خدمت بازدیدکنندگان محترم؛

به تازگی شروع به ایجاد یک مطلب آموزشی در خصوص سایت و مرورگر مستقل و نام آشنای CryptoTab نموده‌ام.
و از آن جایی که این مطلب آموزشی قصد دارد به شکل کاملی علاقمندان و بازدیدکنندگان را با CryptoTab آشنا کند، لذا هنوز درحال نگارش آن هستم. 
آموزش نهایی به دلایلی از قبیل پرمحتوا بودن و همینطور اشاره به 99% جزئیات برای جلوگیری پایمال شدن حقوق آموزش‌دهنده (شخص بنده) تنها در بخش دانستنی‌ها فروشگاه ما به نشانی VPSC.IR قرار خواهد گرفت. و در این انجمن قرار نخواهد گرفت.

و تنها در صورت اتمام پروژه آموزشی در زیر این پُست اطلاع رسانی خواهد شد.
وبلاگ ما:
فروشگاه ما:
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
من کریپتو رو دارم یه مشکل دارم باهاش خیلیییییییییییییییییی کنده
شیش تا زیر مجموعه دارم همیشه هم با حداکثر قدرت در حال کاره و سرعت سیستم هم بالاس حدس بزنید بعد بیست روز چقدر شده؟
هزار تا ساتوشی هزاااااااااااااااااااااار مبلغ دقیق میشه 0.00001247
2
5
2
2 اونم با
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/5/20، 07:25 عصر)amitris نوشته است: سلام
من کریپتو رو دارم یه مشکل دارم باهاش خیلیییییییییییییییییی کنده
شیش تا زیر مجموعه دارم همیشه هم با حداکثر قدرت در حال کاره و سرعت سیستم هم بالاس حدس بزنید بعد بیست روز چقدر شده؟
هزار تا ساتوشی هزاااااااااااااااااااااار مبلغ دقیق میشه 0.00001247
2
5
2
2 اونم با

با احترام؛
این انتظار و نداشته باشید که همیشه طبق تصور شما با سرعت به استخراج ادامه بده. سختی شبکه این اجازه رو نمیده که همیشه درآمد حاصل از استخراج ثابت بمونه و در نتیجه با سخت‌تر شدن استخراج مقدار درآمد کمتری هم به دست خواهد اومد.
وبلاگ ما:
فروشگاه ما:
پاسخ }}
سپاس شده توسط
بله حق با شماست اما مسئله اینه که با توجه به انرژی که میذاره استخراجش خیلی کمه
شما نگاه کن تقریبا تو ده روز هزار تا ساتوشی جمع کرده. من تو نصف روز این کارو میکنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام من چند تا زیر مجموعه داشتم بعد رفتم تو گوگل وارد شدم دیدم همه زیر مجموعه هام پرید چر؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
New معرفی سایت فارسی کسب بیت کوین رایگان btcsoalxyz 0 281 1396/5/13، 10:12 عصر
آخرين ارسال: btcsoalxyz
  بازی های جذاب و سایتهای بیت کوین رایگان به سبک پشت بومی! (همراه با آموزش تصویری ) poshtebum 13 2,832 1396/5/3، 05:00 عصر
آخرين ارسال: vejdan
  **** از 556 ساتوشی تا 1 بیت کوین کامل با چرخش گردونه **** nima222 8 1,717 1394/10/22، 09:43 عصر
آخرين ارسال: nima222

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا