آموزش سایت کلیکی moneyclicker
iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت جدید آموزش سایت کلیکی moneyclicker
کسب بیت کوین
با سلام

این سایت یک سایت کلیکی جدید با روش جدید هست برای کسب بیت کوین از معادن مجازی

شما باید معادن مختلف بسازید و با برداشت سنگ های معدنی و فروش مجازی آنها کسب درآمد کنید

حداقل برداشت 0.5 دلار به فاست هاب یا 1 دلار به پی پال و 10 دلار پرداخت مستقیم به بیت کوین شما

https://money-clicker.com/?ref=poolsazan

برای کسب پول سایت باید وارد معدن بشید و روی Mine کلیک کنید

با هر بار کلیک شما می تونید سنگ معدنی و تجربه بدست بیاورید و با افزایش لول معادن جدید خریداری کنید

با فروش سنگ ها می تونید پول بازی بدست بیاورید و با تبدیل اون به دلار درخواست پرداخت بدید یا از اون برای ارتقا و کسب درآمد بیشتر استفاده کنید

درآمد در ابتدای کار کم هست ولی با ارتقا معادن ظرف چند روز درامدتون زیاد میشه

در بخش استور می تونید معدن و قیمت و سطح کاریتون رو ارتقا بدید تا درامد روزانتون افزایش پیدا کنه

پیشنهاد  میکنم امتحان کنید اگر صبر و تحمل دارید و نیاز به کسب درامد

10 سنت جایزه ورود و ثبت نام

https://money-clicker.com/?ref=poolsazan

اگر سوال یا راهنمایی خواستید پست بزارید تا جواب بدم

اگر استقبال بشه آموزش کامل و راه های کسب سریع تر رو واستون آماده می کنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
سوال
این سایت تضمین شده هست؟ شما ازش دریافتی داشتی؟ اخه یه عده میان سایت معرفی میکنن سایته کلا معتبر نیس
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/5/20، 07:24 عصر)amitris نوشته است: سلام
سوال
این سایت تضمین شده هست؟ شما ازش دریافتی داشتی؟ اخه یه عده میان سایت معرفی میکنن سایته کلا معتبر نیس

من خودم هنوز پرداختی نداشتم ولی عکس پرداختی های دیگران رو کامل دیدم

و باتوجه به کارش و نحوه پرداخت و درآمدش باید پرداختی داشته باشه ولی بازم هیچ وقت نمی شه مطئن بود

احتمالا 1 هفته دیگه طول بکشه تا اولین پرداختی رو بتونم بگیرم اطلاع رسانی می کنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
بسیار هم خوب
ممنون میشم اگه برداشت داشتید اطلاعات رو بدید
من سایتهای مشابه زیاد دیدم که میگفتن قبلا پرداختی داشتن الان ندارن
پاسخ }}
سپاس شده توسط
وضعیت اکانت من بعد از 6 روز با روزی 1 ساعت فعالیت مستمر

[تصویر:  8c9f_zzzzz1.jpg][تصویر:  quzk_zzzzz.jpg]
با این معدن و تغییر وضعیت به حالت 4 برابر با هر بار پیدا کردن سنگ تعداد 28 سنگ به ذخایر من اضافه می شه

توصیه می کنم در ابتدای کار از قسمت cpu mine استفاده کنید تا سریعتر بتونید معادن رو ارتقا بدید

بعد قیمت فروش سنگ رو تا لول 5 ارتقا بدید و تا اون موقع سنگ ها رو نفروشید
ب
پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا