امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه
اطلاعیه(جستجوی گوگل)
Gadid 
باسلام خدمت کاربران عزیز
کاربران عزیز اخیرا در بعضی از سایت ها مشاهده شده که کاربران با مسدود سازی روبرو شدند(جستجوی گوگل)
از این رو با بررسی های کامل متوجه شدم در این گونه سایت هایی که در ان کسب و در امد جستجوی گوگل وجود دارد
و مدیر ان سایت قانون از ساخته شده گذاشته و باعث پیشرفت کاربران شده و کاربران را گلچین نموده و کاربرانی که به ضرر سایت شان شده را با مسدود سازی روبرو کرده... لذا از کاربران سراسر کشور خواهشمندم اطلاع رسانی گسترده انجام پذیرد ودر اینگونه سایت ها از فعالیت کردن جدا خوداری کنند...
[عکس: khd0_j.png]
باتشکر
Handshake Handshake Handshake
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام، کدوم سایت ها ؟ معرفی کنید
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1397/6/7، 09:59 صبح)behzad نوشته: سلام،  کدوم سایت ها ؟ معرفی کنید

سلام
دوست عزیز
در این گروه عضو شو و متوجه خواهی شد
باتشکر
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
یعنی چی در گروه عضو بشید اعلام کنید چه سایتیه؟!!!

من چند روز پیش برای اولین بار جستجو گوگل فیسنما رو انجام دادم امروز اومدم وارد بشم نوشته شما تا 3 روز دیگر مسدود میباشید کسی میدونه چرا؟!!!!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1397/6/7، 04:20 عصر)alizarkesh نوشته: یعنی چی در گروه عضو بشید اعلام کنید چه سایتیه؟!!!

من چند روز پیش برای اولین بار جستجو گوگل فیسنما رو انجام دادم امروز اومدم وارد بشم نوشته شما تا 3 روز دیگر مسدود میباشید کسی میدونه چرا؟!!!!

سلام
دوست عزیز...یکی از سایتهای مورد نظر اینجانب همان فیسنما می باشد»»»میترا رنک هم با مسدوی روبرو نمیشی»»» اما با جریمه جستجوی گوگل روبرو میشوی که از مبلغی که کسب و کار کردی گسر میکنه... قانون های از خود ساخته که علف سر دماغ ادم سبز میشه... وقت خودتان را به سایتهای معتبر اختصاص دهید
اطلاع رسانی که انجام شود... رفته رفته از کاربران اینجور سایتها هم با این قانون های از خود ساخته شده گسر خواهد شد...
اگر قانون های از خود ساخته شده را حذف کنند... کاربران هم انگیزه کار کردن برایشان مقدور میشود و به فعالیت ادامه خواهند داد...در کل با تجربه ایی که در این چند سال کسب نمودم و در سایتم قید کردم... وقتی با کمبود مالی روبرو میشوند و برای اینکه دیواری بسازند قانون از خود ساخته میسازند به طرف کاربران که باعث پیشرفتشان شود
باتشکر
پاسخ }}}
سپاس شده توسط alizarkesh
(1397/6/8، 03:15 صبح)payam1346 نوشته:
(1397/6/7، 04:20 عصر)alizarkesh نوشته: یعنی چی در گروه عضو بشید اعلام کنید چه سایتیه؟!!!

سلام
دوست عزیز...یکی از سایتهای مورد نظر اینجانب همان فیسنما می باشد»»»میترا رنک هم با مسدوی روبرو نمیشی»»» اما با جریمه جستجوی گوگل روبرو میشوی که از مبلغی که کسب و کار کردی گسر میکنه... قانون های از خود ساخته که علف سر دماغ ادم سبز میشه... وقت خودتان را به سایتهای معتبر اختصاص دهید
اطلاع رسانی که انجام شود... رفته رفته از کاربران اینجور سایتها هم با این قانون های از خود ساخته شده گسر خواهد شد...
اگر قانون های از خود ساخته شده را حذف کنند... کاربران هم انگیزه کار کردن برایشان مقدور میشود و به فعالیت ادامه خواهند داد...در کل با تجربه ایی که در این چند سال کسب نمودم و در سایتم قید کردم... وقتی با کمبود مالی روبرو میشوند و برای اینکه دیواری بسازند قانون از خود ساخته میسازند به طرف کاربران که باعث پیشرفتشان شود
باتشکر

[عکس: nsk2_b.png]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
با سلام 

قبل از هر چیز  از اقای پیام رحیمی  بخاطر  این تاپیک با ارزش تشکرمیکنم 

بله درست میفرمایید ... منم در سایت فیس نما هستم.. چند روز پیش بمن تذکر دادند که  

(( از افزودن آدرس سایت تبلیغ دهنده در کلیدواژه جستجو جدا خودداری کنید. در غیر اینصورت حساب کاربری شما برای همیشه مسدود خواهد شد.))

بنده هم اعتراف کردم دچار مرتکب خطا شدم و قبول کردم  ولی سه روز منو مسدود کردند تا بعد از سه روز که ازاد شدم دیگه مرتکب خطایی نشدم و طبق قانون رفتم تا اینکه همین الان وارد سایت شدم  این متن خطا رو بمن داد. 

((اخطار : لطفا از باز کردن آدرس سایت تبلیغ دهنده بصورت مستقیم خودداری کنید وگرنه کل درامد حساب شما صفر خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما مسدود خواهد شد )).

دیگه خدایی این دیگه خیلی خنده دار و مسخره امیزه  ...پس چطور  بتونم سیرچ کنم ؟؟؟؟ حتما من شدم خود گوگل ؟....  شایدم من بد منظورشونو  گرفتم !!!!.. [عکس: pxz_dsdd.png]

اینم مدرک
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1397/6/9، 11:13 صبح)hola نوشته: با سلام 

قبل از هر چیز  از اقای پیام رحیمی  بخاطر  این تاپیک با ارزش تشکرمیکنم 

بله درست میفرمایید ... منم در سایت فیس نما هستم.. چند روز پیش بمن تذکر دادند که  

(( از افزودن آدرس سایت تبلیغ دهنده در کلیدواژه جستجو جدا خودداری کنید. در غیر اینصورت حساب کاربری شما برای همیشه مسدود خواهد شد.))

بنده هم اعتراف کردم دچار مرتکب خطا شدم و قبول کردم  ولی سه روز منو مسدود کردند تا بعد از سه روز که ازاد شدم دیگه مرتکب خطایی نشدم و طبق قانون رفتم تا اینکه همین الان وارد سایت شدم  این متن خطا رو بمن داد. 

((اخطار : لطفا از باز کردن آدرس سایت تبلیغ دهنده بصورت مستقیم خودداری کنید وگرنه کل درامد حساب شما صفر خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما مسدود خواهد شد )).

دیگه خدایی این دیگه خیلی خنده دار و مسخره امیزه  ...پس چطور  بتونم سیرچ کنم ؟؟؟؟ حتما من شدم خود گوگل ؟....  شایدم من بد منظورشونو  گرفتم !!!!.. [عکس: pxz_dsdd.png]

اینم مدرک
خواهش میکنم... بنده پیام 1346 هستم و منو  اشتباه نگرید... وظیفه بهم حکم میکند تا بهتون اطلاع رسانی کنم... من دیه در فیسنما فعالیت نمی کنم و اخرین آگهی جستجوی گوگلی ام رادر فیسنما گذاشتم و خداحافظی هم با کاربرانش کردم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط