iran server ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

crypto
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طلبکاران رامین طوسی رادمدیرسایت کلیکی RTR
5میلیون و300 هزارتومان طلب
Icon16 
سلام
من مالباخته سایت کلیکی آرتی آر باکس که فعلاقطع می باشدومدیرآن رامین طوسی راد بود. . الان نزدیک 10ماه است که ازش خبری نیست . درتلگرام باش ارتباط داشتم کم وبیش پول واریزمیکرد .7میلیون تومان درسایتش سرمایه گذاری کردم فقط 1میلیون و700هزارتومان آن رادادوبقیه (5میلیون و300هزارتومان )راکلاهبرداری کرده است .الان هم موبایلش قطع است هم تلگرامش . باتوجه به مدراک کافی که دارم ( عکس ازصفحات سایت آرتی آرباکس که هم نام ونام خانوادگی ام رانشان میدهدوهم مبلغ واریزی 7میلیون تومان )( ضمناتصاویرسایت آپانت که 1میلیون و700هزارتومان بهم رسانده اون هم توی کارت توسعه تعاون ). دراینجااعلام میکنم که اگرظرف یکماه تاتاریخ 97/8/18دراینجاخبری ازش نشدشکایت میکنم . ازش میخوام که هم موبایلش راوصل کندوهم تلگرامش را؟ اگه تا تاریخ مذکور هیچ راه ارتباطی نگذاشت من هم حق دارم اورا به قصد کلاهبرداری نزدپلیس فتا شکایت کنم . وهمین کارراهم خواهم کرد. و سلام .
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
طبق قوانین توهین ها حذف و تاپیک ویرایش شد .
ضمنا این مورد هم بگم طبق قوانین کشور ما دست کلاهبردارا باز هست دوستانی که این جوری تاپیک میدنو مستقیم اسم و مشخصات مینویسن علاوه بر اینکه شخص مورد نظر پول شما را نمیده می تونه شکایت کنه و باز یک پول هنگفتی هم بگیره از شما بدلیل تهمت و افترا !!!!!!!!! یعنی هم پول اولیه نابود شده هم یک چیز هم بدهکار میشید .
پاسخ }}
سپاس شده توسط
توهین وافترا برای چی ؟
بخدا قسم پولم راخورده است . اون هم 5میلیون و300هزارتومان .
خودت که باکس آرتی آر رایادته ..... ومدیرش هم رامین طوسی رادبود. آخرین واریزی اش بمن 400هزارتومان بودکه درتلگرام بهش اعلام کردم ومانده پولم هم 5میلیون و300تومان بود. ازدی ماه 96تاالان ازش خبری نیست . من ازتمام واریزی هایش به حسابم پرنت دارم .اون به من گفت بروآپانت تا7میلیون تومان تو را بدم .من هم رفتم آپانت واون فقط 1میلیون وهفتصدهزارتومان به من داد. وازتاریخ دی ماه 96بام قطع ارتباط کرد. اون کسی بودکه گفت ازم شکایت نکن وقسم به جان مادرش راخوردکه به من تمام پولها رابدهد.تنهاارتباطم بااون تلگرام بودکه قطع نمود. اون وقت تومیگی توهین وافترا....... باشه قبول اگه توهین وافتراست اون ازم شکایت کندمن هم به دادگاه ثابت میکنم که کلاهبرداری نموده است وازش 5میلیون و300هزارتومان طلبکارم .همین مردازتواین مبلغ راکلاهبردازی نکرده است که دردمراحس کنی !!!!!!!!!!!!!!. این راهم بهت بگم من میخواستم یکسال پیش این مطلب رابنویسم اون مجبورم کردکه ننویسم .
ضمناهروقت خواستی تاکلی مدارک (تصاویر از آرتی آرباکس که دقیقا7میلیون راواریزنموده ام وتصاویر ازآپانت که فقط 1میلیون و700هزارتومان رابهم داده است )رابهت بدهم . تابرات روشن شودکه کلاهبردار است .به نظرشماکسی که تمام راههای ارتباطیش رابررویت قطع کند( موبایل وتلگرام وایمیل ) وهیچ گونه آدرسی هم ازش نداشته باشی وبمدت 10ماه واندی هم گذشته باشد کلاهبردارنیست . اگه نیست پس چی هست ؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/7/24، 12:42 عصر)LIRAVI نوشته: توهین وافترا برای چی ؟
بخدا  قسم پولم راخورده است . اون هم 5میلیون و300هزارتومان .
خودت که  باکس آرتی آر رایادته ..... ومدیرش هم رامین طوسی رادبود. آخرین واریزی اش بمن 400هزارتومان بودکه درتلگرام بهش اعلام کردم ومانده پولم هم 5میلیون و300تومان بود. ازدی ماه 96تاالان ازش خبری نیست .   من ازتمام واریزی هایش به حسابم پرنت دارم .اون به من گفت بروآپانت تا7میلیون تومان تو را بدم .من هم رفتم آپانت واون فقط 1میلیون وهفتصدهزارتومان به من داد. وازتاریخ دی ماه 96بام قطع ارتباط کرد. اون کسی بودکه گفت ازم شکایت نکن وقسم به جان مادرش راخوردکه به من تمام پولها رابدهد.تنهاارتباطم بااون تلگرام بودکه قطع نمود. اون وقت تومیگی توهین وافترا....... باشه قبول اگه توهین وافتراست اون ازم شکایت کندمن هم به دادگاه ثابت میکنم که کلاهبرداری نموده است وازش 5میلیون و300هزارتومان طلبکارم .همین مردازتواین مبلغ راکلاهبردازی نکرده است که دردمراحس کنی !!!!!!!!!!!!!!. این راهم بهت بگم من میخواستم یکسال پیش این مطلب رابنویسم اون مجبورم کردکه ننویسم .
ضمناهروقت خواستی تاکلی مدارک (تصاویر از آرتی آرباکس که دقیقا7میلیون راواریزنموده ام وتصاویر ازآپانت که فقط 1میلیون و700هزارتومان رابهم داده است )رابهت بدهم . تابرات روشن شودکه کلاهبردار است .به نظرشماکسی که تمام راههای ارتباطیش رابررویت قطع کند( موبایل وتلگرام وایمیل ) وهیچ گونه آدرسی هم ازش نداشته باشی وبمدت 10ماه واندی هم گذشته باشد کلاهبردارنیست . اگه نیست پس چی هست ؟

بنده نگفتم مخالف حرف شما هستم یا حرفتون رو قبول نکردم و اینکه  بگم پول شما رو نگرفته
میگم این روش میتونه شکایت اون شخص رو در بر داشته باشه طبق قوانین ایران ضمنا کاملا هم درک میکنم وضع شما و دردتون رو .
شما اگر میخواید اثبات کنید و شکایت باید داخل دادگاه بشه نه اعلام کلاهبرداری طرف در عموم که حکم افترا رو داره
تو کشوری زندگی میکنیم که اوضاع برعکسه دوست عزیز
پاسخ }}
سپاس شده توسط
بله .... حرفهای شماکاملادرسته . ولی کسی که به جان مادرش قسم میخورد چگونه این پول ناچیز رااز جان مادرش بهتر میدوند. قبلا که باش درارتباط بودم پول چند کاربرراهم نداده بود که به قول خودش میگفت میخوام برای همه شما قسط بندی کنم وبه همه شما بدم . الان حدود 10ماه است که نه قسطی میدهد ونه یکجا داده است . اما من نمیگذارم این مردک بخواهد پول مرا حیف ومیل کند اگر تا تاریخ اعلام شده (97/8/18) پولم را واریز نکرد ویا همین جا برای ادامه واریز پولش قول و قرار نگذاشت من هم پرونده ام راتحویل پلیس فتا میدهم .
پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا