????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 1.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت پی تی سی نوین
لینک عضویت در سایت
http://ptcnovin.com/?r=814863279
پاسخ }}
سپاس شده توسط
??? ????? ?? ?????? ??????
به نظر کلاهبردار میاد
خیلی هم شبیه سایت کلاهبردار تاب کلیک هست
پاسخ }}
سپاس شده توسط
من عضوش شدم ببینم پرداختی داره یا نه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
skam 
من نمیدونم چرا اینقدر این کاربرا ساده هستن!!!!
آخه با یه لوگو جعلی ساماندهی چطوری دارین میلیون میلیون پولاتونو میریزین تو این سایت بی در و پیکر؟؟؟؟
تا به حال 60 میلیون تومان پول بی زبونو ریختین تو این سایت کلاهبردار!!!!
این سایت میتونه یک شبه جمع کنه و همه پولاتونو بخوره بره یه آبم روش
یعنی از کلاهبرداری سایت تاب کلیک هنوز درس نگرفتین؟؟؟؟ Headbang A00 (57)
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
راست میگه چرا اینقد ساده اید واقعا منم الان رفتم دیدم!
اگر کلا اینو نمیزاشت میگفتیم نگرفته ولی وقتی اینجوری تقلب میکنه یعنی یه هدفی پشتش داره یعنی کسی که داره کاربراشو گول میزنه احتمالا در ادامه هم همین روند هست.
برید داخل سایت پایین صفحه مثلا لوگوی تایید داره اما این یه عکس هست و وقتی هم بازش میکنید یه صفحه که بازم اونم عکس هست باز میشه که عکسشم تویه سایت uupload آپلود کرده :))
در واقع وقتی رویه این لینک کلیک میکنید باید به صفحه سایت اصلی ساماندهی یا اینماد باید وصل بشید و آدرس اون بالا باید این سایتها باشه و در ضمن عکس نیست و متن باید باشه .
مواظب باشید دوستان واقعا مواظب باشید اینجوریه که کلاهبردارها اینقد پررو میشن

البته من چک کردم تقریبا بیشتر سایتهای باکس و پی تی سی این نماد رو ندارن که البته بازم میگم نداشتن و نزاشتنش بهتر از دروغ گفتن هست.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
من یکبار ازش برداشت کردم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
skam 
سرمایه گذاری کاربرا شد 80 میلیون تومان پول بی زبون Fubar
ممکنه هر لحظه این سایت بی در و پیکر تعطیل بشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/12/1، 06:17 عصر)smashhadi نوشته: سلام
راست میگه چرا اینقد ساده اید واقعا منم الان رفتم دیدم!
اگر کلا اینو نمیزاشت میگفتیم نگرفته ولی وقتی اینجوری تقلب میکنه یعنی یه هدفی پشتش داره یعنی کسی که داره کاربراشو گول میزنه احتمالا در ادامه هم همین روند هست.
برید داخل سایت پایین صفحه مثلا لوگوی تایید داره اما این یه عکس هست و وقتی هم بازش میکنید یه صفحه که بازم اونم عکس هست باز میشه که عکسشم تویه سایت uupload آپلود کرده :))
در واقع وقتی رویه این لینک کلیک میکنید باید به صفحه سایت اصلی ساماندهی یا اینماد باید وصل بشید و آدرس اون بالا باید این سایتها باشه و در ضمن عکس نیست و متن باید باشه .
مواظب باشید دوستان واقعا مواظب باشید اینجوریه که کلاهبردارها اینقد پررو میشن

البته من چک کردم تقریبا بیشتر سایتهای باکس و پی تی سی این نماد رو ندارن که البته بازم میگم نداشتن و نزاشتنش بهتر از دروغ گفتن هست.

https://logo.saramad.ir/verify.aspx?Code...664-65-0-2
پاسخ }}
سپاس شده توسط
skam 
(1397/12/13، 10:22 صبح)payam1346 نوشته: https://logo.saramad.ir/verify.aspx?Code...664-65-0-2
داداش لوگو ساماندهی که ملاک نیست بیا اینم لوگوی ساماندهی تاب کلیک
https://logo.saramad.ir/verify.aspx?Code...585-65-0-1
بگو ببینم تاب کلیک چند صد میلیون تومان پول کاربرا که کلاهبرداری کرد را به کاربرا پس داد؟؟؟؟؟؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط
skam 
سرمایه گذاری کاربرا شد 115 میلیون تومان پول بی زبون Fubar
ممکنه هر لحظه این سایت بی در و پیکر رو ببنده 
پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی افزایش بازدید سایتافزایش بازدید سایت کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا