انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه : مشکل ثبت نام حل شد

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 2.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت پی تی سی نوین
(1398/4/24، 03:28 عصر)payam1346 نوشته:
(1398/4/24، 11:02 صبح)nahidrajabi نوشته:
(1398/4/23، 10:49 عصر)payam1346 نوشته:
باسلام و خسته نباشید خدمت تک تک عزیزان

لازم دانستم و به دعوت دوست عزیزم جناب آقای اردشیر
در مورد پی تی سی نوین رو گزارش بدم
دوستان عزیز
سایت مورد نظر تا به این ساعت مشکلی نداشته در پرداختی هاش به کاربران
پرداختی هاش سریعا انجام شده با تستی که ازش انجام دادم
خاطر جمع باشید موردی پیش بیاد بهتون گزارش میدم
و با مدیرش در ارتباط هستم و ازش دعوت کردم بیاد و پست بزاره در اسرع وقت
دوستان عزیز و کاربران محترم
همیشه یاد اوری کرده ایم با اقای اردشیر
سرمایه گذاری به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود
و از سرمایه خود سایت استفاده کنید
ما هم سرمایه گذار هستیم و شما هم بدون منت استفاده کنید
مشکلی پیش بیاد حتما بهتون خبر داده میشه
دوستون دارم و یاحق

سلام

تو مگه همین حرف هارو در مورد مدیر کلاهبردار لایف کلیک نمیزدی ؟ دورو نباش

وقتیم پول کاربرا خورده بشه یکمی اگه وجدان داشته باشی  دلخوروناراحت میشی بعدش میری سراغ سایت بعدیت واسه سود خودت تماس و ارتباط تو با مدیر برای سود خودته به چه درد ما کاربرا میخوره آقای نسبتا محترم؟

هرکسی با طناب پوسیده تو بیفته توی چاه عقل نداره فعلا که خوب داری جیبتو از پول کاربرا پر میکنی ولی بدون چوب خدا صدا نداره

جواب حرفای بعدتم نمیدم چون برام مهم نیست اصلا چی میگی و چه برداشتی از حرفای من داری مهم اینه حتی یکی از کاربرا حرف منو بپذیره و سرمایشو جایی نریزه که تو هسی

روز خوش

سلام...لازم شد جواب شمارو بدم

دوست عزیز وگرامی
شما حق نداری به اینجانب تهمت بزنی
من بارها و بارها به تمامی کاربران چه تلفنی و چه نوشته»»» تعریف نمودن از مدیر سایتی به معنای این نیست که شماها سرمایه گذاری کنید
همین مدیر لایف کلیک هم اولش با صداقت و درستکاری پیش برد و بعد از اینکه از نظر مالی کم اورد... صداقت و درستکاری رو گذاشت کنار و بهانه جفت جور کرد
حتی درخواست مالی اینجانب را پرداخت نکرد...
از کدام پول حرف میزنی؟
مگه سایت کلیکی و با غیره داشتم که میگی جیبتو پر پول کردی
برو اول اطلاعیه منو تو سایتم کامل بخون که هر روز همون اطلاعیه رو به روز میکنم تا کاربران گرفتار کلاهبردار نشند
عینک بد بینی خودت رو بذار کنار و اون عینک خوش بینی خودتو رو بزن
من از سرمایه خودم و از جیب خودم و حقوق  خودم دارم کاربران رو روشن میکنم و شفاف سازی میکنم
میدونی چرا؟
چون جناب آقای اردشیر صمیمی کاملا باخبر هست از همه فعالیت اینجانب
مار گزیده شدم و دوست ندارم به هیچ عنوان کاربری گرفتار کلاهبردار بشه
وبرای بی نهایت باز تکرار میکنم... باز هم تکرار میکنم... به هیچ عنوان پیشنهاد سرمایه گذاری نخواهم کرد
اینجانب قربانی کردم خودمو تا دیگر کاربران با خیال راحت کسب و در امد کنند
از تهمتی که بهم زدی تو را به خدای ایران زمین واگذار میکنم
چون میدانم چه هدفی رو دنبال کردم
نمیخوام هیچ کاربری گرفتار کلاهبردار بشه
من اگه سرمایه می گذارم به معنای این نیست که شما ها هم سرمایه بگذارید
سرمایه میگذارم تا سایتو تست کنم و اگر خوب بود اطلاع بدم و اون هم فقط در حد فعالیت و نه سرمایه گذاشتن
امیدوارم گرفته باشی... چه هدفی رو دنبال میکنم Handshake Handshake

چرا تو با مدیر سایت آپارات جور نیسی؟ یا فیسنما؟یا سایتای دیگه؟ چون سایتی که سود زیاد بده یه دوکلمه هم با مدیرش تلفنی حرف زده باشی میای مثل الان کلی ادعای چرتوپوشالی میکنی کسی هم نیس جلوی تو وایسه چون خودتو خدا میدونی نه بنده خدا

پس پیرمرد کم حافظه بالاخره حافظت بکار افتاد و فهمیدی چه گندی زدی؟ تو حرفات خودتو لو دادی
بزار بقیه حافظتو من بکار بندازم آقای اردشیرخان شما هم جوگیر نشو بزار بگم چرا ایشون مقصره

من سند و مدرک خیلی زیاد داشتم ولی نه اون گروه و کانالها دیگه هستن نه سایت لایف کلیک و سایتای دیگه ای که ایشون طرفداری کردن از مدیراشون
توی گروهی بودم به اسم یوزبیت 
ایشون جواب یکی از کاربران که سوال پرسیده بودن آقا پیام شما چطوری اینقدر درآمد از مدیر سایتا درمیارید نوشتن که با تکنیک اختصاصی خودم !!!!!!!! تکنیک اختصاصی ایشون اینه که خودشو خوبه نشون بده و یکاری کنه با حرفاش با گذاشتن لینک اون وبلاگ مزخرفش تو سایت مدیرکلاهبردار که کاربر جوگیر بشه بگه چون پیام1346 هس منم واریز میکنم

من بچه خواهرم تو دام حرفایی که ایشون بهش زده بود و گفته بود رفتم مدیر لایف کلیک رو حضوری دیدم افتاد و 2 میلیون تومان از دست داد این حرفشو که گفته بود رفتم مدیر کلاهبردار لایف رو دیدم توی همون گروه یوزبیت و یه گروه دیگه زده

هیچکدام از این مدیر سایتا چیزی که میگن نیستن نقاب زدن پشت یه سیستم نشستن و دارن پول بقیه کاربرارو میگیرن میدن پیام که براشون کاربر جدید بیاره سود آقای نسبتا محترم اینجوری تامین میشه بعد میگه از پول خودمه هه

الانم حسابی طرفدار پی تی نوین و ارزماینر شدی و داری از سرمایه بقیه کاربرا جیب پیام 1346 رو پر پول میکنن
پیام 1346 تو برده پولی تو توی زندگی واقعیت کسی محلت نمیده توی مجازی دنبال احترامی تو کسی هسی که آدمارو بدبخت میکنی تا به خوشبختی برسی

بعدازاینم دیگه توی این انجمنم نمیام اردشیرخان میخای حرفامو حذف کنی بکن میخای اسممو حذف کنی بکن ولی پیام1346 اونی که نشون میده نیس

روزگارتان خوش
}}}
سپاس شده توسط
دوست عزیز لطفا لحن توهین آمیز خود را ویرایش کنید تا بنده مجبور به حذف یا ویرایش پست شما نشم
انتقاد؛ محترمانه هم می تونه انجام بشه .

در مورد دو میلیونی که نوشتید دقیقا میشه مثال حرفای بنده در پست قبلی " وقتی میخواید سرمایه بذارید دلیل شما چیه ؟ چون فلانی سرمایه گذاشت منم میذارم اگر اینه دلیلش مشخصا اشتباهه ."
مشکل طمع پول درآوردن هست بدون دادن بهای اون سوال بنده اینه چرا 2 میلیون رو تو بانک نذاشتن ؟
}}}
سپاس شده توسط
(1398/4/24، 05:34 عصر)nahidrajabi نوشته:
(1398/4/24، 03:28 عصر)payam1346 نوشته:
(1398/4/24، 11:02 صبح)nahidrajabi نوشته: سلام

تو مگه همین حرف هارو در مورد مدیر کلاهبردار لایف کلیک نمیزدی ؟ دورو نباش

وقتیم پول کاربرا خورده بشه یکمی اگه وجدان داشته باشی  دلخوروناراحت میشی بعدش میری سراغ سایت بعدیت واسه سود خودت تماس و ارتباط تو با مدیر برای سود خودته به چه درد ما کاربرا میخوره آقای نسبتا محترم؟

هرکسی با طناب پوسیده تو بیفته توی چاه عقل نداره فعلا که خوب داری جیبتو از پول کاربرا پر میکنی ولی بدون چوب خدا صدا نداره

جواب حرفای بعدتم نمیدم چون برام مهم نیست اصلا چی میگی و چه برداشتی از حرفای من داری مهم اینه حتی یکی از کاربرا حرف منو بپذیره و سرمایشو جایی نریزه که تو هسی

روز خوش

سلام...لازم شد جواب شمارو بدم

دوست عزیز وگرامی
شما حق نداری به اینجانب تهمت بزنی
من بارها و بارها به تمامی کاربران چه تلفنی و چه نوشته»»» تعریف نمودن از مدیر سایتی به معنای این نیست که شماها سرمایه گذاری کنید
همین مدیر لایف کلیک هم اولش با صداقت و درستکاری پیش برد و بعد از اینکه از نظر مالی کم اورد... صداقت و درستکاری رو گذاشت کنار و بهانه جفت جور کرد
حتی درخواست مالی اینجانب را پرداخت نکرد...
از کدام پول حرف میزنی؟
مگه سایت کلیکی و با غیره داشتم که میگی جیبتو پر پول کردی
برو اول اطلاعیه منو تو سایتم کامل بخون که هر روز همون اطلاعیه رو به روز میکنم تا کاربران گرفتار کلاهبردار نشند
عینک بد بینی خودت رو بذار کنار و اون عینک خوش بینی خودتو رو بزن
من از سرمایه خودم و از جیب خودم و حقوق  خودم دارم کاربران رو روشن میکنم و شفاف سازی میکنم
میدونی چرا؟
چون جناب آقای اردشیر صمیمی کاملا باخبر هست از همه فعالیت اینجانب
مار گزیده شدم و دوست ندارم به هیچ عنوان کاربری گرفتار کلاهبردار بشه
وبرای بی نهایت باز تکرار میکنم... باز هم تکرار میکنم... به هیچ عنوان پیشنهاد سرمایه گذاری نخواهم کرد
اینجانب قربانی کردم خودمو تا دیگر کاربران با خیال راحت کسب و در امد کنند
از تهمتی که بهم زدی تو را به خدای ایران زمین واگذار میکنم
چون میدانم چه هدفی رو دنبال کردم
نمیخوام هیچ کاربری گرفتار کلاهبردار بشه
من اگه سرمایه می گذارم به معنای این نیست که شما ها هم سرمایه بگذارید
سرمایه میگذارم تا سایتو تست کنم و اگر خوب بود اطلاع بدم و اون هم فقط در حد فعالیت و نه سرمایه گذاشتن
امیدوارم گرفته باشی... چه هدفی رو دنبال میکنم Handshake Handshake

چرا تو با مدیر سایت آپارات جور نیسی؟ یا فیسنما؟یا سایتای دیگه؟ چون سایتی که سود زیاد بده یه دوکلمه هم با مدیرش تلفنی حرف زده باشی میای مثل الان کلی ادعای چرتوپوشالی میکنی کسی هم نیس جلوی تو وایسه چون خودتو خدا میدونی نه بنده خدا

پس پیرمرد کم حافظه بالاخره حافظت بکار افتاد و فهمیدی چه گندی زدی؟ تو حرفات خودتو لو دادی
بزار بقیه حافظتو من بکار بندازم آقای اردشیرخان شما هم جوگیر نشو بزار بگم چرا ایشون مقصره

من سند و مدرک خیلی زیاد داشتم ولی نه اون گروه و کانالها دیگه هستن نه سایت لایف کلیک و سایتای دیگه ای که ایشون طرفداری کردن از مدیراشون
توی گروهی بودم به اسم یوزبیت 
ایشون جواب یکی از کاربران که سوال پرسیده بودن آقا پیام شما چطوری اینقدر درآمد از مدیر سایتا درمیارید نوشتن که با تکنیک اختصاصی خودم !!!!!!!! تکنیک اختصاصی ایشون اینه که خودشو خوبه نشون بده و یکاری کنه با حرفاش با گذاشتن لینک اون وبلاگ مزخرفش تو سایت مدیرکلاهبردار که کاربر جوگیر بشه بگه چون پیام1346 هس منم واریز میکنم

من بچه خواهرم تو دام حرفایی که ایشون بهش زده بود و گفته بود رفتم مدیر لایف کلیک رو حضوری دیدم افتاد و 2 میلیون تومان از دست داد این حرفشو که گفته بود رفتم مدیر کلاهبردار لایف رو دیدم توی همون گروه یوزبیت و یه گروه دیگه زده

هیچکدام از این مدیر سایتا چیزی که میگن نیستن نقاب زدن پشت یه سیستم نشستن و دارن پول بقیه کاربرارو میگیرن میدن پیام که براشون کاربر جدید بیاره سود آقای نسبتا محترم اینجوری تامین میشه بعد میگه از پول خودمه هه

الانم حسابی طرفدار پی تی نوین و ارزماینر شدی و داری از سرمایه بقیه کاربرا جیب پیام 1346 رو پر پول میکنن
پیام 1346 تو برده پولی تو توی زندگی واقعیت کسی محلت نمیده توی مجازی دنبال احترامی تو کسی هسی که آدمارو بدبخت میکنی تا به خوشبختی برسی

بعدازاینم دیگه توی این انجمنم نمیام اردشیرخان میخای حرفامو حذف کنی بکن میخای اسممو حذف کنی بکن ولی پیام1346 اونی که نشون میده نیس

روزگارتان خوش

متاسف هستم برات که اصلا روی منطق نیستی...
}}}
سپاس شده توسط
(1398/4/24، 12:52 صبح)h.goli نوشته: سلام

حسین گلی هستم مدیر سایت پی تی سی نوین
قبل از هرچیزی خداروشاکر هستیم در کنار شما عزیزان تونستیم به موفقیت های بیشتری برسیم
سایت نوین تا امروز نزدیک یک میلیارد در پلن های سایت و سهام سرمایه جذب کرده و جز بهترین سایت کلیکی کشور محسوب میشه
نزدیک نه ماهه در کنار شما عزیزان هستیم. و تا اخر پای تعهدات خودمون نسبت به شما عزیزان خواهیم بود
سایت نوین د رحال حاضر روی بهترین سرور اختصاصی کشور ست شده و هیچ مشکلی و باگی توی سایت نیست
تا امروز هم نزاشتم یک کاربر از بنده نارازی باشه مدتی هست طبق موفقیت های سایت کاربرانی هستن دنبال حاشیه و بدون مدرکی
یا مشکلی سایت رو به چالش میکشن قبل از هر چیزی بدون هیچ منت و شکی اعلام میکنم سایت بنده هیج مشکلی نداره و شکی به کار و
نحوه ی درامد زایی خودمون نداریم از اول افتتاح سایت کسایی بودن چششون دیدن سایت ما رو نداشته و الان هم نداره قطعا در هر کسب
و کاری رقبای هستن که دنبال حاشین.سایت نوین نزدیک نه ماهه فعالیت میکنه بدون هیچ مشکلی و ایشاالله سال های
سال شاهد پیشرفت های بیشتر سایت خواهیم بود.عزیزانی که میگن نوین مشکل داره با سند و مدرک به تلگرام پیشتبانی سایت یا شماره تلفن د رارتباط باشند
تا بررسی های لازممه انجام بشه.در غیر این صورت خدا رو خوش نمیاد حاشیه درست میکنین هرچند ما پشتمون به الله گرمه و تا الان روزیمون ا زاون خواستیم.
  • آیدی تلگرام پشتیبانی : hossingoli8
  • شماره تلفن پشتیبانی : 09025428974
موفق باشید
آقای به اصطلاح مدیر چرا هر دفعه برای جواب دادن یه یوزر میسازی؟ مدیر اینقدر فراموش کار شایدم 2 نفر هستید
دفعه پیش با این یوزر usergoli و در تاپیک زیر
http://buxi.ir/froum/showthread.php?tid=...2#pid49262
پیام دادی حالا هم دوباره یوزر h.goli را ساختی و جالبه که مدیر buxi هم سریع عنوانت را به مدیر سایت کسب درآمد تغییر داد
بعد سوال بعدیم اینه که آقای به اصطلاح مدیر شما کدام شهر تشریف دارید؟؟؟؟
}}}
سپاس شده توسط
(1398/4/24، 04:22 عصر)ardeshir نوشته: سلام

چند مسئله روبه اطلاع کاربران برسونم چون ظاهرا تعداد دوستانی که تفکر اشتباه در مورد سرمایه گذاری خودشون دارن کم نیست .
هر شخصی مسئول سرمایه خودشه و زمانی که میخواد سرمایه گذاری کنه باید تحقیق و بررسی کامل انجام بده و ریسک کار رواز بین رفتن پول رو بدلایل مختلف قبول کنه ( از کاربلد نبودن مدیر ، کلاهبردار بودن و خطرات و ریسک سرمایه گذاری ، وضع اقتصاد و...)
کسی که از روی دهن بینی و حرف بقیه و دنباله رو بقیه بودن و بدون فکر و تحقیق سرمایه بذاره و همه عالم و آدم رو مقصر بدونه کاملا اشتباهه و مقصر فقط و فقط خود فرد هست .
پول در اختیار شماست پس شما مسئول سرمایه خودتون هستید .
وقتی میخواید سرمایه بذارید دلیل شما چیه ؟ چون فلانی سرمایه گذاشت منم میذارم اگر اینه دلیلش مشخصا اشتباهه .

مورد بعدی هر سرمایه گذاری دو سر داره یکی سود یکی از بین رفتن پول اگه قرار بود ریسک نباشه خب بانک هست چرا کسی بیاد تو نت سرمایه بریزه مشکل اینه همه اون سر سودشو میبینن و کسی به فکر ضرر و از بین رفتن پول نیست بعد که از بین بره از همه چی شاکی هستن .

مورد بعدی دوستانی که بدون هیچ مدرکی میان حرفی میزنن بنظر بنده بیش ترین تقصیر رو در گسترش وضع کلاهبرداری دارن
وقتی یک حرفی که صحت نداره یا مدرکی براش وجود نداره زده میشه اعتماد کاربرای جدیدتر سلب میشه و زمانیکه سایت x بیاد واقعا کلاهبرداری کنه و اعلام کنیم که کلاهبرداره دیگه کسی باور نمیکنه بخاطر حرف های بدون مدرک قبلی فکر میکنن که اینم حرفه .پس خواهشا حدس و گمان و.. رو پیش خودتون نگه دارین و اگر واقعا مدرکی دارین ارائه کنین تاکاربرای جدیدتر سردرگم نشن .
مدیر عزیز باکسی اجازه بده این آقای مدیر پی تی سی نوین جواب سوالاتم را بده بعد من مدارک را براتون ارسال میکنم تا بفهمید من الکی حرف نمیزنم و به کسی تهمت نمیزنم
}}}
سپاس شده توسط
(1398/4/24، 08:54 عصر)erfan90 نوشته:
(1398/4/24، 12:52 صبح)h.goli نوشته: سلام

حسین گلی هستم مدیر سایت پی تی سی نوین
قبل از هرچیزی خداروشاکر هستیم در کنار شما عزیزان تونستیم به موفقیت های بیشتری برسیم
سایت نوین تا امروز نزدیک یک میلیارد در پلن های سایت و سهام سرمایه جذب کرده و جز بهترین سایت کلیکی کشور محسوب میشه
نزدیک نه ماهه در کنار شما عزیزان هستیم. و تا اخر پای تعهدات خودمون نسبت به شما عزیزان خواهیم بود
سایت نوین د رحال حاضر روی بهترین سرور اختصاصی کشور ست شده و هیچ مشکلی و باگی توی سایت نیست
تا امروز هم نزاشتم یک کاربر از بنده نارازی باشه مدتی هست طبق موفقیت های سایت کاربرانی هستن دنبال حاشیه و بدون مدرکی
یا مشکلی سایت رو به چالش میکشن قبل از هر چیزی بدون هیچ منت و شکی اعلام میکنم سایت بنده هیج مشکلی نداره و شکی به کار و
نحوه ی درامد زایی خودمون نداریم از اول افتتاح سایت کسایی بودن چششون دیدن سایت ما رو نداشته و الان هم نداره قطعا در هر کسب
و کاری رقبای هستن که دنبال حاشین.سایت نوین نزدیک نه ماهه فعالیت میکنه بدون هیچ مشکلی و ایشاالله سال های
سال شاهد پیشرفت های بیشتر سایت خواهیم بود.عزیزانی که میگن نوین مشکل داره با سند و مدرک به تلگرام پیشتبانی سایت یا شماره تلفن د رارتباط باشند
تا بررسی های لازممه انجام بشه.در غیر این صورت خدا رو خوش نمیاد حاشیه درست میکنین هرچند ما پشتمون به الله گرمه و تا الان روزیمون ا زاون خواستیم.
  • آیدی تلگرام پشتیبانی : hossingoli8
  • شماره تلفن پشتیبانی : 09025428974
موفق باشید
آقای به اصطلاح مدیر چرا هر دفعه برای جواب دادن یه یوزر میسازی؟ مدیر اینقدر فراموش کار شایدم 2 نفر هستید
دفعه پیش با این یوزر usergoli و در تاپیک زیر
http://buxi.ir/froum/showthread.php?tid=...2#pid49262
پیام دادی حالا هم دوباره یوزر h.goli را ساختی و جالبه که مدیر buxi هم سریع عنوانت را به مدیر سایت کسب درآمد تغییر داد
بعد سوال بعدیم اینه که آقای به اصطلاح مدیر شما کدام شهر تشریف دارید؟؟؟؟

سلام

چه دل خوشی داری شما دیگه 
کاربرا باید خودشون به فکر خودشون باشن باهم متحد باشن که نیستن 
اینا همشون باهمن پیام1346 مگه نمیبینی داره حسابی از ارزماینر و پی تی سی نوین پول جمع میکنه برای خودش؟

شما خودت آدم درستی هسی فکرمیکنی بقیه هم همینجورن عرفان؟ ارزماینر مشخصه داره برای ارزاصلی فلوس سرمایه جذب میکنه که بعدش بزنه به چاک بعد یه سایت و یه ربات چرت ارزی درست کرده اسمشم گذاشته درآمدزائی - هیچ ارزملی تو ایران جواب نمیده 

موقعی هم که دولت خودش کلی متخصص و کاربلد بین خودشون دارن که ارزملی ثبت کنن و بدن دست منوشما دیوانه اند بیان به یه بچه که از مامانش قهر کرده گفته برم یه ارزملی ثبت کنم مشهور بشم پولدار بشم؟ چه سرخوشن این کاربرا و این مردم

همه این کاربرا دارن سرمایه هاشونو تو سایت پی تی سی نوین و ارزماینر به فنا میدن فقط کسی گوش نمیده 

کاربرا خبر دارن مدیر ارز ماینر و مدیر پی تی سی نوین همون مدیرای کلاهبردار تب کلیک و وب باکس هسن فقط چون پیام1346 و چندتای دیگه باهاشون همدست شدن پشت سرشون راه افتادن سرمایه های میلیونی میدن دست این از خدا بی خبرا

یه نفر تحقیق نمیکنه لایف کلیک و ارزملی که ثبت کرد چی شد؟ 500 میلیون کاربرا رفت به ملکوت پیوست

پی تی سی نوین و ارزماینر هم اتفاقی که برای لایف کلیک افتاد براشون میفته و کاربرا چندماه بعدش دوباره یادشون میره
}}}
سپاس شده توسط erfan90
(1398/4/24، 06:30 عصر)ardeshir نوشته: دوست عزیز لطفا لحن توهین آمیز خود را ویرایش کنید تا بنده مجبور به حذف یا ویرایش پست شما نشم
انتقاد؛ محترمانه هم می تونه انجام بشه .

در مورد دو میلیونی که نوشتید دقیقا میشه مثال حرفای بنده در پست قبلی " وقتی میخواید سرمایه بذارید دلیل شما چیه ؟ چون فلانی سرمایه گذاشت منم میذارم اگر اینه دلیلش مشخصا اشتباهه ."
مشکل طمع پول درآوردن هست بدون دادن بهای اون سوال بنده اینه چرا 2 میلیون رو تو بانک نذاشتن ؟

شما هم تهدید نکن میخای مسدود کنی بکن ولی از حقیقت نمیشه فرار کرد

انتقاد محترمانه با کسی انجام میشه که طرفت حرف حساب سرش بشه قبول کنه داره جیبشو از پول کاربرا پرپول میکنه نه کسی که شعارش جلوی جمع یه چیز باشه پشت سر همون افراد به ریششون بخنده 

پیام1346 از نظر من آدم درستی نیست دنبال منفعت و سود خودشه
اگر همین سوالات عرفان را همین پیام1346 اول بار توی انجمن از مدیر پی تی سی نوین میپرسید و ادعا نمیکرد چون تسویه کرده مدیر معتبره اینقد سرمایه نمیریختن 

مشکل طمع نیست مردم دارن تو فقر و بدبختی و بی آبروئی میسوزن حاضرن به هرچیزی چنگ بندازن حتی فروختن کلیه هاشون که نون زنوبچشونو بدن بعد یکی مثل آقای نسبتا محترم پیام1346 از روی بیفکری میاد از مدیر سایت پی تی سی نوین و ارزماینر دفاع میکنه
}}}
سپاس شده توسط
سلام

بنده یک بار سال پیش بالای انجمن اینو نوشتم :
"از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . "

متاسفانه هنوز به این درجه از فرهنگ نرسیدیم که اگر انتقادی هست با مدرک و محترمانه باشه .بنده مسئول حرف های زده شده در انجمن هستم و اگر افترا و توهینی باشه بنده باید جلوگیری کرده و پاسخگو باشم و این نوع تاپیک ها قانونا جرم حساب میشه برای بنده .

داخل همین انجمن و سایت دیگرم ببینید چقدر تلاش کردم برای درست شدن این وضع .
کاربرا تو پی وی میگفتن میایم و حمایت میکنیم پشت سرم با مدیر کلاهبردار سایت های کلیکی به توافق میرسیدن فکر میکردن زرنگیه
که درآخرم بعد چند تا برداشت  پول همشون خورده میشد و اون کاربرای بنده خدای جدید .
آخرین نمونش گروه یک باکس بود که 800 هزار تومن از پول بنده رفت (اصل پول نبود سود بعد از چند سالرسیدن به اصل پول  بود) .
با وجود اینکه همه ی دوستان قبول کردن که درست میگم تعداد انگشت شماری اعلام کردن وبقیه  فقط بی سر و صدا از سایت های اون کلاهبردار خارج شدن که رتبه ی 400 به بالای 1000 رسیدن اون سایت اثبات حرف های بنده هست. همین پیام1346 که میگید اون موقع اعلام کرد این موردو در حالیکه پولش داخل سایت گیر بود بقیه که اینقدر ادعاشون میشه کجا اعلام کردن ؟
یا نمونه ی دیگش آذرباکس که همون کاربرایی که با وجود ارائه ی کامل مدارک بنده و سایر دوستان مالباخته  باز هم به طرفداری ازش پرداختن که اسامیشونم دارم
و تاپیک هاش موجوده می تونید سرچ کنید داخل انجمن .

بنده دوباره مجبورم طبق رویه قبل مسائل رو از داخل تلگرام پیگیری کنم و اجازه ی ایجاد تاپیک های اینچنینی نمی دم
دوستی که گفته بود مدارکی داره لطفا الان برام بفرستن نه چند ماه چند ساله دیگه اون موقع بدرد کسی نمیخوره .

تاپیک قفل میشه برای پیگیری مسئله داخل تلگرام ازم بپرسید .

یا علی
}}}
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
43کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
ardeshir (1398/4/25, 03:48 عصر)، milad1994 (1398/4/25, 02:31 عصر)، pasargadsaeed (1397/12/4, 02:08 عصر)، sinamasoudi (1397/9/12, 01:20 صبح)، sajad123456 (1397/12/18, 04:21 صبح)، newshyip.com (1398/4/24, 05:13 عصر)، danielle (1398/2/2, 04:32 عصر)، mohammad. (1397/9/10, 08:16 عصر)، itsme (1397/10/2, 08:47 عصر)، hassan07 (1398/4/25, 05:21 عصر)، mohamad_29 (1397/12/26, 10:55 عصر)، saeed (1397/12/13, 11:23 صبح)، vegas (1397/12/18, 02:30 عصر)، ojendays (1397/9/14, 01:06 صبح)، payam1346 (دیروز, 01:42 صبح)، alisedaghat (1398/4/24, 12:36 عصر)، mehrsam2030 (1398/1/1, 10:48 صبح)، mm6266 (1397/12/13, 04:14 عصر)، javad25 (1397/12/27, 12:37 صبح)، profosor (1397/12/13, 07:28 عصر)، azady63 (1397/12/19, 05:59 عصر)، hola (1398/4/24, 02:18 عصر)، social (1397/12/16, 12:36 صبح)، amirfa (1398/4/20, 06:18 عصر)، Ehsan (1398/4/25, 07:21 عصر)، reza670 (1398/4/24, 08:30 عصر)، matpat28 (دیروز, 08:26 عصر)، hamidptc (1398/4/21, 12:01 عصر)، erfan90 (1398/4/25, 01:53 عصر)، Rozekhonin (1397/12/3, 02:14 عصر)، amirtabari (1397/9/12, 07:56 عصر)، milad72r (1398/4/24, 12:49 عصر)، Ali125 (1397/9/13, 10:32 صبح)، dems5671 (1397/12/5, 03:10 عصر)، smashhadi (1397/12/5, 10:16 عصر)، saammohammad (1397/12/7, 01:26 صبح)، hafezmsh (1398/1/3, 12:23 صبح)، aahmad31 (1397/12/27, 02:13 عصر)، Peter Rose (1397/12/18, 07:08 صبح)، netbux (1397/12/29, 10:29 عصر)، omidhichkas (1398/4/23, 10:40 عصر)، h.goli (1398/4/24, 10:23 عصر)، nahidrajabi (1398/4/25, 11:42 صبح)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین