سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 1.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت چند منظوره کلود ماینینگ | استخراج ابری mizes
سایت استخراج ابری بیتکوین لایتکوین دوجکوین پیرکوین اتریوم
سلام . 
سایتی که معرفی میکنم به صورت کلود ماینینگ هست. هیچ نیازی نیست که سیستم شما روشن باشه 
و یا از سی پی یو و گرافیک شما استفاده کنه. نه . حتی لازم نیست که شما سایت رو باز بزارید.

[عکس: mizes1.JPG]

در ازای عضویت اولیه مق 20مگاهش بصورت رایگان بشما اختصاص داده میشه که اگه همش رو بزارید روی دوج کوین 360 عدد 
دوج در یک ماه به شما میده. 
سایت قابلیت سرمایه گذاری داره و به تناسب سرمایه ای که میزارید قدرت هش و استخراج به شما میده.
سایت بسیار مطمئن و پر بازده هست. 
من خودم 1000 دوج فرستادم در عرض کمتر از ده دقیقه وارد شده و ماین شروع شد.

[عکس: mizes3.JPG]

تیم این سایت دارای فارم هستند و 24 ساعته بصورت زنده از فارمشون پخش زنده دارن که میتونید ببینید.

[عکس: mizes4.JPG]

روی بیش از 12 نوع ارز میتونید سرمایه گذاری و استخراج انجام بدید.
درضمن یک تخفیف 7درصدی زمستانه هم در سایت قرار داده شده که 56ساعت تا پایانش مونده . 
کسایی که سرمایه گذاری میکنن خیلی بنفعشون میشه.

ایدی تلگرام:
@br1245

پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام . 
دوستان بدون سرمایه گزاری رسیدم به 2000 دوج در ماه . فقط دریافتی هام از سایت و زیرمجموعه رو سرمایه گزاری کردم . 
تا 10000 دوج در ماه برداشت نمیزنم . با قوت ادامه بدید.
[عکس: mizes8.JPG]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
دوست عزیز احتمال کلاهبرداری این سایت ها بسیار بالاست pbmining که یادتون هست از اون معتبر تر؟؟؟!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط br1245
(1397/9/26، 08:19 عصر)aliyza نوشته: دوست عزیز احتمال کلاهبرداری این سایت ها بسیار بالاست pbmining که یادتون هست از اون معتبر تر؟؟؟!!!

دوست عزیز . بله درست میفرمایید . در کل همه ی سایت های کلود ماینینگ چه اونایی که هش رایگان دارن چه اونایی که ندارن احتمال کلاه برداری دارن . ولی با در نظر گرفتن یک سری شاخص ها میشه چند سایت رو متمایز کرد و با امید بیشتری توی اونها سرمایه گزاری کرد. 
سایت میزس هم با توجه به درصد سودی منطقی که میده و پیشتیبانی خوب و پش زنده آنلاین از فارمشون و همچنین تایید سایت های تشخیص اسکم بنظر من اومد که ارزش کار کردن رو داره . 
در کل هر کسی خودش مسئول سرمایه گزاری خودشه . من فقط سایت هایی که بنظرم معتبر هستن معرفی میکنم. تصمیم با شماست.
خیلی ممنون .
[عکس: hyipe.JPG]
[عکس: hyipe2.JPG]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
میتونید هر ارزی رو که توی این سایت میاین می کنید به دلار تبدیل مکرده 
و به حساب پرفکت مانی یا پاییرتون بفرستید . 
بدون هیچی هزینه ای .
[عکس: mizes_exchange.JPG]
پاسخ }}
سپاس شده توسط