??? ????? ?? ?????? ?????? ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره قبل از شروع

سلام 

میخوام پی تی سی رو شروع کنم به کار کردن 

میگن امدم از تجربه دیگران استفاده کنه خوبه !

و باید مشورت بگیره 

چند تا سوال داشتم که اگه میشه همه رو به ترتیب جواب بدید  [عکس: party.gif] 

1- شما که داخل پی تی سی هستید ، ایا به نظرتون خوبه بقیه هم بیان یا میگید نیاید 

2- به نظر شما پی تی سی ایران بهتره فعالیت کنم یا پی تی سی های خارجی 
از لحاظ پرداخت و معتبری ، ایرانی دیگه هم زبون امده !

3- چند تا سایت خوبه کار کرد ؟ یعنی پی تی سی کار ها چند سایت کار میکنن ؟ 10 تا ؟! کمتر ، بیشتر 

4- از کجا شروع کنم و حرفه ای شم

5- در امد ماهیانه شما چقدر هست ؟

پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
برای کسب درآمد باید همزمان در چند سایت فعال باشی و هر روز حداقل کلیک را داشته باشی
از سرمایه گذاری در سایت های جدید که از مدیرش شناختی نداری باید جدا خودداری کنی
[عکس: ptcc.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط 3EiD_lASH
(1397/9/24، 01:41 عصر)3EiD_lASH نوشته:
سلام 

و باید مشورت بگیره 

3- چند تا سایت خوبه کار کرد ؟ یعنی پی تی سی کار ها چند سایت کار میکنن ؟ 10 تا ؟! کمتر ، بیشتر 

5- در امد ماهیانه شما چقدر هست 
سلام دوست من .
من خیلی وقت پیش یا سه یا چهار سال پیش این روش رو کار میکردم ولی اصلا به صرفه نبود . 
و اومدم سراغ ارز دیجیتال . بنظرم ارز دیجیتال و استفاده از کلود ماینینگ بهتر از سایت های کلیکی هست که باید هر روز بهشون سر بزنی و وقت گیرن.
منتها کلود ماینینگ باید سرمایه بزاری . البته کلمه سرمایه گزاری ذهن ادم رو میبره سمن مبلغ های هنگفت .
ولی نه با 20 هزار تمن هم میشه شروع کرد و بعد از چند ماه چندیدن برابر این مبلغ رو داشت . ولی باید یک سری نکات رو هم رعایت کرد.

موفق باشی
پاسخ }}
سپاس شده توسط 3EiD_lASH
(1397/9/24، 02:17 عصر)Ehsan نوشته: سلام
برای کسب درآمد باید همزمان در چند سایت فعال باشی و هر روز حداقل کلیک را داشته باشی
از سرمایه گذاری در سایت های جدید که از مدیرش شناختی نداری باید جدا خودداری کنی

1- شما چند وقت هست کار میکنید ؟
2- سایت های که داخل بلاگتون گذاشتید همه معتبر هستن ؟ من باید از یک جایی شروغ کنم 
و کاملا فعال هسنم اگه میشه شما ای دی تلگرامتونو بدید که من ارتباط داشته باشم باهاتون 
و شروع کنم به کار ، شما میشناسید مدیر هارو و دستتون تو کاره منم پشتتون میام  Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/9/24، 03:06 عصر)br1245 نوشته:
سلام 

و باید مشورت بگیره 

سلام دوست من .
من خیلی وقت پیش یا سه یا چهار سال پیش این روش رو کار میکردم ولی اصلا به صرفه نبود . 
و اومدم سراغ ارز دیجیتال . بنظرم ارز دیجیتال و استفاده از کلود ماینینگ بهتر از سایت های کلیکی هست که باید هر روز بهشون سر بزنی و وقت گیرن.
منتها کلود ماینینگ باید سرمایه بزاری . البته کلمه سرمایه گزاری ذهن ادم رو میبره سمن مبلغ های هنگفت .
ولی نه با 20 هزار تمن هم میشه شروع کرد و بعد از چند ماه چندیدن برابر این مبلغ رو داشت . ولی باید یک سری نکات رو هم رعایت کرد.

موفق باشی
ممنون از پاسخ گویی شما  ، میشه ای دی تلگرامتونو بدید بیام پی وی بیشتر توضیح بدید 
منم میخوام شروع کنم با 20 هزار تومن و از تجربه و نکات شما استفاده کنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/9/24، 03:16 عصر)3EiD_lASH نوشته:
(1397/9/24، 03:06 عصر)br1245 نوشته:
سلام 

و باید مشورت بگیره 

سلام دوست من .

موفق باشی
ممنون از پاسخ گویی شما 
پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی افزایش بازدید سایتافزایش بازدید سایت کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا