انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 2.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی و نحوه ثبت نام در سایت پرفکت مانی و پاییر
Thumbs Up 
معرفی و نحوه ثبت نام در سایت پرفکت مانی و پاییر
)توجه:شما با ثبت نام در این سایت ها هم قابلیت برداشت و هم قابلیت واریز به حساب دلاری و یورویی خود را خواهید داشت و بعد از آن نیز براحتی میتوانید در انواع سایت های خارجی کلیکی ، بیت کوین و ... که از این دو حساب پشتیبانی می کنند و چند نمونه از آنها نیز در زیر ذکر شده است ، کسب در آمد دلاری داشته باشید. برای خرید دلار نیز می توانید از صرافی های معتبر داخل کشور استفاده کنید و همچنین این حساب ها قابلیت تبدیل از دلار به یورو و برعکس را خواهد داشت (.
سایت های پرفکت مانی و پاییر کیف های پول بین المللی هستند که ایران را تحریم نکرده اند و شما میتوانید با خیال راحت اقدام به جا به جایی پول بکنید . پرفکت مانی به منوی فارسی هم قابل تغییر است. علاوه بر این امنیت بالایی هم داره که شما میتونید با اطمینان کامل پول های خوتون را در آن قرار دهید .

برترین سایت های کلیکی خارجی

سایت minerva-clicks : رتبه اول سایت های کلیکی خارجی ptc - تعداد اعضا بین هزار تا ده هزار - دارای نمره 4.8 از 5 - پرداخت .005 دلار به ازای هر کلیک - وضعیت : درحال پرداخت -لینک عضویت در سایت minerva-clicks

سایت sprizads : رتبه دوم سایت های کلیکی خارجی ptc - تعداد اعضا بین ده هزار تا صد هزار - دارای نمره 4.8 از 5 - پراخت .0025 دلار به ازای هر کلیک - وضعیت : درحال پرداختلینک عضویت در این سایت

سایت قابل اعتماد و قدیمی اپتیمال باکس: لینک عضویت در این سایت

سایت بین المللی و قابل اعتماد پیکو کلیکس با ادمین ایرانی

قابل توجه دوستانی که نمی دونند سایت های کلیکی چیه
سایتهای کلیکی به دسته ای از سایت ها گفته میشه که پرداخت به ازای کلیک دارند. بسیاری از این سایت ها بعد از مدتی از فعالیتشان کلاه بردار در می آیند ولی این سایت هایی که بنده به شما معرفی میکنم بهترین سایت های کلیکی هستند که به دلار پرداخت می کنند و ماندگاری زیادی داشتند. بنده سعی میکنم این لیست رو همیشه بروز نگه دارم از بین این سایت هایی که به شما معرفی کردم سه سایت اپتیمال باکس ، اسکرلت کلیکس و دانکی میل ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به بقیه دارند و بسیار قابل اعتماد هستند.
بهترین راه برای پیشرفت در این سایت ها سرمایه گذاری است ولی بنده پیشنهاد میکنم یه مدتی تو این سایت ها کار کنید و بعد سرمایگذاری کنید.
این سایت ها پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارند ولی به شرط اینکه راه و چاهها را بلد باشید.]در حال حاضر بهترین سایت ها برای سرمایه گذاری اپتیمال باکس،ماینروا و اسپرایز ادز و پیکوکلیکس است است[
    تمام کسانی که با لینک های داده شده در بالا در این سایت ها عضو شوند برای در یافت مشاوره رایگان (با ذکرنام کاربری ثبت نام شده در این سایت ها)
می توانند از طریق سایت netbusinessrating با بنده در ارتباط باشند. نام کاربری من در این سایت  safa100   است. ( بعد اینکه در این سایت ثبت نام کردید می توانید با جستوجوی نام کاربری من در قسمت مربوطه ، من رو فالو کنید و بعد هرسوالی که داشتید میتونید از من بپرسید)
پاسخ }}}
سپاس شده توسط