انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه :در حال حاضر ثبت نام به مشکل برخورده است . مشکل ایجاد تاپیک حل شد دوستان مشکل ثبت نام هم در حال پیگیری هستیم

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد سام کلیک
با سلام دوستان سام کلیک (لطفا به قوانین انجمن احترام بذارید .حذف عناوین مخرب یا توهین آمیز )هست.من دیروز درخواست برداشت 5000 ت رو دادم ولی برگشت زده و نوشتته که اطلاعاتت بانکی اشتتباهه.ولی من قبلا هم یک برداشت از این سایت داشتم و اگه مشکلی بووده نباید برداشت اول هم واریز میکرده.در ضمن به خاطر اون مسابقه جذب زیر مجمووعه من رو از انجمن محروم کرده که این محرومیت برای یک ماه پیش هستت و هنوز هم درست نکرده و همون موقع هم بهش زنگ زدم و بهونه اورد و جایزه رو بهم نداد.متنی که به پشتتیبانی برای درخواست واریز دیروز ارسال کردم در زیر میزارم ولی هنوز پاسخم رو نداده
شماره درخواست: 4277-2932-5695-3952
درخواست ثبت شد: دیروز در 23:13
وضعیت درخواست: Open
عنوان درخواست: مشکل در برداشت
درخواست کاربر: sajad123456
شما, دیروز در 23:13
با سلام .امروز در خواست برداشت 5000 ت رو دادم ولی شما برگشت زدید و نوشته شده که اطلاعات صحیح نبوده.خب من قبل از این هم مبلغی رو برداشت زدم و واریز شده بود.در ضمن برداشت بعدی رو برای 10 روز دیگه زده؟لطفا رسیدگی کنید و در تاخر اینکه من رو از انجمن هم محرووم کردید و نه جایزه جذب زیر مجموعه روو بهم دادید و نه اینکه در خواست برداشتیم رو پرداخت کردید.منتتظر واریزم.با تشکر
پاسخ }}
(1398/2/31، 09:21 عصر)sajad123456 نوشته: با سلام دوستان سام کلیک (لطفا به قوانین انجمن احترام بذارید .حذف عناوین مخرب یا توهین آمیز )هست.من دیروز درخواست برداشت 5000 ت رو دادم ولی برگشت زده و نوشتته که اطلاعاتت بانکی اشتتباهه.ولی من قبلا هم یک برداشت از این سایت داشتم و اگه مشکلی بووده نباید برداشت اول هم واریز میکرده.در ضمن به خاطر اون مسابقه جذب زیر مجمووعه من رو از انجمن محروم کرده که این محرومیت برای یک ماه پیش هستت و هنوز هم درست نکرده و همون موقع هم بهش زنگ زدم و بهونه اورد و جایزه رو بهم نداد.متنی که به پشتتیبانی برای درخواست واریز دیروز ارسال کردم در زیر میزارم ولی هنوز پاسخم رو نداده
شماره درخواست: 4277-2932-5695-3952
درخواست ثبت شد: دیروز در 23:13
وضعیت درخواست: Open
عنوان درخواست: مشکل در برداشت
درخواست کاربر: sajad123456
شما, دیروز در 23:13
با سلام .امروز در خواست برداشت 5000 ت رو دادم ولی شما برگشت زدید و نوشته شده که اطلاعات صحیح نبوده.خب من قبل از این هم مبلغی رو برداشت زدم و واریز شده بود.در ضمن برداشت بعدی رو برای 10 روز دیگه زده؟لطفا رسیدگی کنید و در تاخر اینکه من رو از انجمن هم محرووم کردید و نه جایزه جذب زیر مجموعه روو بهم دادید و نه اینکه در خواست برداشتیم رو پرداخت کردید.منتتظر واریزم.با تشکر

هنوز پاسخی ندادند
پاسخ }}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی افزایش بازدید سایتافزایش بازدید سایت کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا