انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه : مشکل ثبت نام حل شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی ســـورف ایـرانی یا خارجی؟ مسئله این است...
Gadid 
سلام..
خوبین بچه ها؟
داشتم تو پستای قدیمیه انجمن میگشتم ، یه پست دیدم یه سایت سورف خارجی معرفی کرده بود که میشد ماهی 10 دلار ازش درآورد...
بعد اون موقع دلار 3500 بود. همه زیرش نوشته بودن سودش میشه 35.000 تومن ، که با هزینه و کارمزد تبدیل و ارز و اینا نمی ارزه توش کار کرد و ایرانی ها بهتره...

یهو با خودم گفتم خب الان دلار 14.000 تومنه. با فرض اینکه اون سایت هنوز پرداختیش 10 دلار باشه میشه 140 هزار تومن، که کمتر سایت سورف ایرانی اینطوری پیدا میشه.
در ضمن دیگه مشکل آی پی ایرانی هم نیست ، راحت آدم یه vps ارزون خارجی میندازه و کارشو میکنه درسته؟؟!

واسه همین این تاپیکو زدم تا نظر شمارو هم بپرسم ببینم شما هم باهام موافقید سایتای سورف ایرانی را ول کنم بچسبم به خارجی ها؟؟

و اینکه عزیزانی که امتحان کردن حتما لطفا سایتای خوب سورف خارجی که برداشت داشتن رو با میزان برداشتشون معرفی کنن
♥ دمتون گرم... منتظر جواباتون هستم که نظرتون چیه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام دوست عزیز سایت های سورف و PTC  میزان درآمدی که میشه ازشون کسب کرد پایینه، بهتره که روزانه 10  تا 30 دقیقه برای  این سایت ها وقت بزارید. بهترین روشی که می تونید درآمد کسب کنید در حال حاضر کامل کردن کپتچا هست که روزانه حدود 1 تا 2 درآمد واقعی داره که نیازی گذر زمان نداره که به این حد از درآمد برسید.
تو پست زیر کامل توضیح دادم :

پاسخ }}}
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
10کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
ardeshir (1398/4/9, 09:42 صبح)، vegas (1398/4/12, 09:18 عصر)، M948 (1398/4/7, 10:28 صبح)، profosor (1398/4/8, 11:28 عصر)، Devilhunter (1398/4/8, 06:16 عصر)، hola (1398/4/9, 03:30 صبح)، amirfa (1398/4/9, 11:42 صبح)، matpat28 (1398/4/13, 09:23 عصر)، Rozekhonin (1398/4/10, 08:44 عصر)، omidhichkas (1398/4/9, 01:13 عصر)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین