Link Shortener

انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهدید سایت نورگرام
تهدیدعجیب این سایت
با سلام ... همینطور که میدونین اولین بار بنده این سایت رو اینجا تبلیغ کردم و کلی عضو هم به این سایت سرازیر شد ...دیشب به طرز عجیبی اکانت بنده رو مسدود کردن و ازون عجیبتر به بنده پیامک داده شده و تهدیدم کردن که اگه مبالغ واریزی رو تا امروز برنگردونم از طریق پلیس فتا پیگیری میکنم !!!!  اولا چجوری میتونم ازین سایت به عنوان یک سایت باجگیر شکایت کنم ؟ دوما اصلا میتونین همچین تهدیدی بکنن ؟ و همچنین از دوستان میخوام از فعالیت در این سایت خوداری کنن چرا که حس میکنم این سایت کارش فقط همین باشه !!! اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارن جواب بنده رو بدن ....
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
من الان این نوشته ها را خواندم .  حس کردم این سایت مشکل داشته باشد . قوانین این سایت مطالعه شده و هیچ گونه قانون خاصی برای انجام فعالیت وجود ندارد .  نمیدانم دلیل  این تهدید چه بوده ولی اولین سوالی که پلیس فتا از خود این به ظاهر مدیر خواهد پرسید همین قوانین سایت است. از دوستانی که تجربیات بیشتری دارند مخصوصا  جناب اردشیر خان و  جناب پیام 1346  درخواست میکنم به این مورد رسیدگی نمایند .  Majidonline_rose
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/1، 02:18 عصر)matpat28 نوشته: من الان این نوشته ها را خواندم .  حس کردم این سایت مشکل داشته باشد . قوانین این سایت مطالعه شده و هیچ گونه قانون خاصی برای انجام فعالیت وجود ندارد .  نمیدانم دلیل  این تهدید چه بوده ولی اولین سوالی که پلیس فتا از خود این به ظاهر مدیر خواهد پرسید همین قوانین سایت است. از دوستانی که تجربیات بیشتری دارند مخصوصا  جناب اردشیر خان و  جناب پیام 1346  درخواست میکنم به این مورد رسیدگی نمایند .  Majidonline_rose

بله در قوانین چیزی زده نشده اما انصافا واریزی های در کمتر از 24 ساعت انجام میشد ... اما اینکه بدون دلیل اکانت بنده مسدود میشه و خنده دارتر ازون با خط شخصی به بنده پیامک داده میشه برام جای سواله ... اما حس میکنم این سایت ابتدا اعتماد سازی میکنه با واریز درامد به موقع سپس سعی میکنه با تهدید افراد رو بترسونه تا پول واریزی برگشت داده بشه ... همچنین تو تبلیغات بازدید خودکارشون فقط یک سایت خاص تبلیغ میشد اونم سایت خودشونه فکر کنم !!!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
پیشنهاد میکنم با مدیریت سایت باکسی ( جناب اردشیر ) و جناب پیام 1346 در میون بگذارید مسئله رو . پیامک تهدید رو هم پاک نکنید .
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/1، 01:39 عصر)omidhichkas نوشته: با سلام ... همینطور که میدونین اولین بار بنده این سایت رو اینجا تبلیغ کردم و کلی عضو هم به این سایت سرازیر شد ...دیشب به طرز عجیبی اکانت بنده رو مسدود کردن و ازون عجیبتر به بنده پیامک داده شده و تهدیدم کردن که اگه مبالغ واریزی رو تا امروز برنگردونم از طریق پلیس فتا پیگیری میکنم !!!!  اولا چجوری میتونم ازین سایت به عنوان یک سایت باجگیر شکایت کنم ؟ دوما اصلا میتونین همچین تهدیدی بکنن ؟ و همچنین از دوستان میخوام از فعالیت در این سایت خوداری کنن چرا که حس میکنم این سایت کارش فقط همین باشه !!! اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارن جواب بنده رو بدن ....
داداش عکس پیام تهدیدیش را بزار
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/1، 05:13 عصر)erfan90 نوشته:
(1398/5/1، 01:39 عصر)omidhichkas نوشته: با سلام ... همینطور که میدونین اولین بار بنده این سایت رو اینجا تبلیغ کردم و کلی عضو هم به این سایت سرازیر شد ...دیشب به طرز عجیبی اکانت بنده رو مسدود کردن و ازون عجیبتر به بنده پیامک داده شده و تهدیدم کردن که اگه مبالغ واریزی رو تا امروز برنگردونم از طریق پلیس فتا پیگیری میکنم !!!!  اولا چجوری میتونم ازین سایت به عنوان یک سایت باجگیر شکایت کنم ؟ دوما اصلا میتونین همچین تهدیدی بکنن ؟ و همچنین از دوستان میخوام از فعالیت در این سایت خوداری کنن چرا که حس میکنم این سایت کارش فقط همین باشه !!! اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارن جواب بنده رو بدن ....
داداش عکس پیام تهدیدیش را بزار

اجازه بدین دوستان جواب بنده رو بدن اگه لازم بود چشم قرار میدم... در ضمن متن پیامک همونی هست که اول پست عرض کردم ...
پاسخ }}}
سپاس شده توسط

سلام دوست عزیز
پیام خصوصی دادم به شما لطفا داخل تلگرام پاسخ بدید .
@ardeshir_samimi
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/3، 07:29 صبح)ardeshir نوشته:

سلام دوست عزیز
پیام خصوصی دادم به شما لطفا داخل تلگرام پاسخ بدید .
@ardeshir_samimi

با سلام ... ارسال کردم ...
پاسخ }}}
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
16کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
ardeshir (1398/5/3, 09:31 عصر)، milad1994 (1398/5/1, 05:02 عصر)، mohammad. (1398/5/7, 11:37 عصر)، mr.mostafa.shiraali (1398/5/1, 06:24 عصر)، vegas (1398/5/3, 02:50 عصر)، alisedaghat (1398/5/2, 11:30 صبح)، profosor (1398/5/3, 10:16 صبح)، amirfa (1398/5/3, 10:44 صبح)، Ehsan (1398/5/3, 11:57 عصر)، reza670 (1398/5/3, 09:33 صبح)، matpat28 (1398/5/3, 09:48 عصر)، erfan90 (1398/5/2, 06:47 عصر)، Rozekhonin (1398/5/3, 05:58 عصر)، milad72r (1398/5/14, 10:47 عصر)، omidhichkas (1398/5/4, 02:21 صبح)، avazeashena (1398/5/3, 02:24 عصر)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین