Link Shortener

انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کویین پیمنت
سلام . کویین پیمنت تحریم کرده حساب من بلوک شده چجور میتونم وارد حسابم بشم.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام
متاسفانه راهی برای ورود به حساب وجود نداره
باید به پشتیبانی سایت تیکت ارسال کنین
کوین پیمنت 30 روز به کاربران ایرانی مهلت داده بود تا کلیه دارایی خود را از این سایت خارج کنن
[عکس: ptcc.jpg]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
فک کنم تا چند وقت دیگه بلاک چین و فاکت هاپ هم ایرانی ها رو تحریم کنن
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/19، 04:47 عصر)Ehsan نوشته: سلام
کوین پیمنت 30 روز به کاربران ایرانی مهلت داده بود تا کلیه دارایی خود را از این سایت خارج کنن

پس من همه چیو از دست دادم. خواهشا اینجور مواقع اطلاع رسانی خیلی کامل تو انجمن بکنین .ممنون
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/19، 10:09 عصر)mehdigh8631 نوشته:

پس من همه چیو از دست دادم. خواهشا اینجور مواقع اطلاع رسانی خیلی کامل تو انجمن بکنین .ممنون
کوین پیمنت خودش به تمام کاربران ایرانی ایمیل زیر را ارسال کرده:
[عکس: coinpayments-email-arzdigital.jpg]
به شما هم 100 درصد ایمیل داده
من خودم هم از طریق همین ایمیل متوجه شدم
در ایمیل گفته:
در صورتی که حساب شما در ایران یا یکی از کشورهای بالا ثبت شده است، از تاریخ دریافت این ایمیل، ۳۰ روز فرصت دارید تا وجوه خود را از سایت خارج کنید.
همچنین در ایمیل ارسالی به این نکته اشاره شده است که:
در صورت از دست دادن ضرب‌الاجل ۳۰ روزه، کاربران مسدودشده می‌توانند برای خارج کردن دارایی‌هایشان، تیکت به پشتیبانی ارسال کنند.
در پایان، این اطلاعیه تاکید می‌کند که حساب تمامی کاربران ثبت‌نامی در کشورهای اعلام‌شده، 100 درصد غیرفعال خواهد شد.
شما هم به کوین پیمنت تیکت بزنین
اگه CPS کوین داشتین متاسفانه CPS کوین ها قابل برداشت نیستن این ترفند کوین پیمنت برای جذب کاربر بود.
[عکس: ptcc.jpg]
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1398/5/19، 10:44 عصر)Ehsan نوشته:
(1398/5/19، 10:09 عصر)mehdigh8631 نوشته:

کوین پیمنت خودش به تمام کاربران ایرانی ایمیل زیر را ارسال کرده:
[عکس: coinpayments-email-arzdigital.jpg]
به شما هم 100 درصد ایمیل داده
من خودم هم از طریق همین ایمیل متوجه شدم
در ایمیل گفته:
در صورتی که حساب شما در ایران یا یکی از کشورهای بالا ثبت شده است، از تاریخ دریافت این ایمیل، ۳۰ روز فرصت دارید تا وجوه خود را از سایت خارج کنید.
همچنین در ایمیل ارسالی به این نکته اشاره شده است که:
در صورت از دست دادن ضرب‌الاجل ۳۰ روزه، کاربران مسدودشده می‌توانند برای خارج کردن دارایی‌هایشان، تیکت به پشتیبانی ارسال کنند.
در پایان، این اطلاعیه تاکید می‌کند که حساب تمامی کاربران ثبت‌نامی در کشورهای اعلام‌شده، 100 درصد غیرفعال خواهد شد.
شما هم به کوین پیمنت تیکت بزنین
اگه CPS کوین داشتین متاسفانه CPS کوین ها قابل برداشت نیستن این ترفند کوین پیمنت برای جذب کاربر بود.

ممنون
پاسخ }}}
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
6کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
milad1994 (1398/5/19, 05:28 عصر)، profosor (1398/5/18, 11:04 عصر)، mehdigh8631 (1398/5/19, 10:59 عصر)، Pedro34 (1398/5/18, 10:59 عصر)، Ehsan (1398/5/25, 06:39 عصر)، reza670 (1398/5/20, 09:01 صبح)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین