انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم اخطار به کاربران پی تی سی
سلام علیکم

بدون مقدمه موضوعی رو قصد دارم روشن کنم، متاسفانه صنعت پی تی سی مانند زیگیل میچسبه به یه عده کاربر مثل من، که با ضرر های بسیاری که کردم باز هم حتی بدون کلیک کردن و کسب درآمد در این سایت و اون سایت چرخ میزنم، بنده با بیش از 4 سال سابقه در پی تی سی در این انجمن ( با توجه به آزادی بیانی که مدیریت در اختیارم قرار میده ) به تمامی کاربرانی که این پست رو میخونن اخطار میدم 2 سایت نیما نوید، راین باکس چندی دیگر اسکم میشوند!

اگر قراره محروم بشم از انجمن پافشاری میکنم دوستانی که در این 2 سایت سرمایه گذاشتند لطفاً سرمایه رو خارج کنن، دقت کنید به هیچ وجه شما به پولتون نمیرسین! سایت شرکتی باشه، خصوصی باشه، سهامی خاص باشه شما به پولتون نمیرسید به یه کد پستی و کارت ملی اطمنینان نکنید!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط alixxxxxxx ، zafarian ، aaazade
دلیلی برای این گفته هاتون ندارین؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط zafarian
اگر دلیلی هست عنوان کنید تا همه در جریان قرار بگیرند تا دوباره کمپین مالباختگان تشکیل نشود
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/12/23، 10:10 عصر)admin نوشته: دلیلی برای این گفته هاتون ندارین؟

2014-12-31 طرح نور تا نور

2015-01-27 طرح فجر

2015-02-27 تخفیفات نوروزی

هر ماه طرح تخفیفاتی! نشان دهنده کمبود نقدینگی، با یه دودوتا چهار تای ساده میشه مقدار ضرر ( اختلاف حالت عادی قیمت ها و حالت تخفیفاتی ) را برای سایت حساب کرد، درضمن پیش زمینه را در تئوباکس قبلاً دیدم که پشت سر هم طرح میزاشت و آخر سر هم اسکم
باز فقط یه هشدار دادم Handshake
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام
دوستان بنده سعی میکنم چت مدیر نیما نوید کلیک با بنده قبل درگیری با من براتون پیدا کنم و بذارم
که خودش رسما گفته که هیچ برنامه ای نداره و میخواد پول کاربران بذاره کارخونه پول دربیاره
ول دقیقا خودشم نمیدونه چطور اینکار بکنه-دلیل دیگه ای که میشه عنوان کرد اینه که بجای کار کردن رو سایت و ایجاد زمینه درامد زایی نشسته و انجمن باکسش و وبلاگش به مدیران و کاربران دیگه تهمت میزنه
خوب با این اوصاف میشه فهمید چقد بیکاره و کاری نداره و نشسته پشت سر همه میگه ما معتبریم بقیه نه
فعلا که داره پشت سر بیز و باکسی میگه که با دی باکس همکاریم و بعدشم چسبیده به انجمن جاست کلیک کلا فاز این فرد 54 ساله برام خیلی جالبه چطور شخصیتی داره.....
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/12/23، 10:27 عصر)MostafaSoltani نوشته:
(1393/12/23، 10:10 عصر)admin نوشته: دلیلی برای این گفته هاتون ندارین؟

2014-12-31 طرح نور تا نور

2015-01-27 طرح فجر

2015-02-27 تخفیفات نوروزی

هر ماه طرح تخفیفاتی! نشان دهنده کمبود نقدینگی، با یه دودوتا چهار تای ساده میشه مقدار ضرر ( اختلاف حالت عادی قیمت ها و حالت تخفیفاتی ) را برای سایت حساب کرد، درضمن پیش زمینه را در تئوباکس قبلاً دیدم که پشت سر هم طرح میزاشت و آخر سر هم اسکم
باز فقط یه هشدار دادم  Handshake

خوب طرح گذاشتن دلیل اسکم بودن نیست تا زمانی که دلیل منطقی نباشد تهمت محسوب میشود مدیران سایتها میتوانند اعتراض کنند بهتر است دلایل منطقی برای نظراتمان بگذاریم تا خصومت شخصی تلقی نشود شما هم نظرتان محترم است ولی بهتر است تا دلیل منطقی نداشتیم از اوردن اسم سایتها خودداری کنیم چون اینطوری هر کس از سایتی خوشش نیامد میاید اینجا و میگوید اسکم است وسرمایه نگذارید واین باعث لطمه به اعتبار این انجمن میشود
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
گذاشتن طرح های پشت سر هم میتونه دلیل بر عدم نقدینگی سایت باشه!
برای نیما نوید چه دلیلی دارید؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
بعد از مسدود کردن بنده تو اون اوایل افتتاح نیما نوید کلیکس سر یک انتقاد که هیچ توهینی توش نیود و از همه مهتر خود مدیرش خواست که نظرات و انتقادهامون رو بیان کنیم
قیدشو زدم و فاتحشو خوندم
سایتی که سر یک انتقاد کوچک و محترمانه کاربرو محروم کنه
معلوم بود یه جای کارش میلنگید
سایتی که واقعا خوب باشه و به خودش مطمئنه
هیچ اتفاقی نباید با حر ف من کاربر براش بیفته حتی اگه به ضررش هم باشه
چون به مرور زمان خودش نشون میده و خیلی عذر میخوام تو دهن من کاربر میزنه،بدون هیچ صحبتی
پس نیمانوید مشکل داره شک نکنید و دراینده به مشکل برمیخوره
البته نمیخوام بگم که بده و فعالیت نکنید،نخیر
من نظرمو دادم،ولی تجربه نشون داده که سایت های پیکو باکس و بی ام باکس که کاربرو به خاطر اعتراض و انتقاد تو انجمن محروم یا مسدود کردن،عاقبت خوبی نداشتن واسکم شدن
سایت های پی تی سی زیادی میان ومیرن ولی اون سایتی خوبه که حتی اگه کاربر به ادمینش توهین کرد با کار وفعالیت سایت جوابشو بده نه اینکه با محروم سازی درپوش رو کردار مشکل دار خودش بذاره
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir ، aaazade
ببین یه قاعده تو پی تی سی هست که میگه
یا سایتی ارزش فعالیت رو داره پس اسکم میشه مثل ایران زمین و پایتخت(با نهایت شرمندگی اواباکس و تیک باکس و ار تی ار در اینده)

یا ارزش فعالیت رو نداره واسکم نمیشه بازم با عرض شرمندگی یک باکس و جرقه

گروه دوم هم بالاخره اسکم میشن حالا کمبود نقدینگی هم نداشته باشن ممکنه یه اتفاقی برای مدیر بیفته یا هزار جور مسئله دیگه

بهترین کار اینه که یه مقدار توی هایپ سرمایه بزارید تا به این جور سرمایه گذاری عادت کنید
یعنی مثل ماها(کسایی که تو هایپ زیاد کار میکنن)با ازدست رفتن سرمایتون زیاد ناراحت نشید

بازم از همه عذر میخوام امیدوارم کسی از این پستم ناراحت نشه
شغل پاره وقت با درامد بالا
با سرمایه اولیه 70 هزار تومان!!!

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
با سلام skylark تو اين مورد كاملاً مخالفم و درآينده متوجه اشتباهت خواهي شد

ودقيقا وجود كاربراني چون شما باعث نابودي سايت ها شده

دقيقاً از موقعي كه جو سازي بيش از حد شروع شد توسط كاربران نابودي سايت ها رفت بالا بنده هم نه از سايتي دفاع ميكنم و نه توهين
[عکس: 468x60-3.gif]

پاسخ }}}
سپاس شده توسط mmazrooee ، kingtm ، zafarian ، aaazade