تصویر کسب درامد از اینترنت

پی تی سی چیست؟

کسب درامد از طریق پی تی سی بدون نیاز به حتی یک ریال سرمایه گذاری است پس این فرصت رو ازدست ندید.

کاری برای بانوان و نوجوانان و همچنین شغل دومی برای زمان بازنشستگی

درامدی تا 500 هزار تومان و در صورت تلاش بیشتر تا دو میلیون تومان از پی تی سی

پی تی سی چیست؟ توضیح نحوه کار این سایت ها:

پی تی سی مخفف کلمه انگلیسی Paid To Click به معنای پرداخت برای کلیک می باشد. یعنی شما برای کلیک هایتان پول میگیرید.

شاید به نظرتون غیر منطقی بیاد ولی اگر متن زیر رو بخونید متوجه میشید سایت های کلیکی از کجا پول میارند برای کلیک هایتان میدهند.

روش کار سایت های پی تی سی

 سایت اواباکس ( avabux ) رو در نظر بگیرید .این سایت یک سایت پی تی سی میباشد. اواباکس 2 نفر رو ساپورت میکنه و علاوه بر خودش، به اون 2 نفر هم سود خوبی میرسونه ، چطوری ؟ اون دو نفر کیا هستند ؟ یکیشون advertiser یا همون آگهی دهنده هست دیگری Member یا همون اعضای سایت که من و شما هستیم . این آقای اگهی دهنده در واقع یک سایت داره که میخواد همه این سایت رو ببینند و یا اینکه به خاطر بالا رفتن رتبه سایش میخواد روزی مثلا 5000 کلیک روی لینک سایش بخوره . میاد سایش رو میده به اواباکس ، میگه آقای اواباکس من این سایتم رو بهت میدم که روزی 5000 تا کلیک روی لینکش بخوره یعنی 5000 نفر سایتش رو ببینند. و آقای اواباکس میاد برای هر بار کلیک کردن روی آگهی و یا سایت آقای اگهی دهنده 20تومان برای مثال میگیره . و سایش رو توی اواباکس ثبت میکنه . و بعد من و شما که عضو سایت اواباکس هستیم . بهمون این اجازه داده میشه از طرف اواباکس که روی اون اگهی کلیک کنیم و تقریبا برای هر بار کلیک 15تومان بگیریم. یعنی اواباکس این وسط یک رابط بین آگهی دهنده و اعضا هستند که سود خوبی هم میکنه. میاد مثلا برای هر بار کلیک روی آگهی 20تومان  از اگهی دهنده میگیره و میده به من و شما کلیک میکنیم روی اون اگهی و 15تومان به ما میده و الباقی که 5تومان هست رو به حساب خودش میفرسته . این اعداد برای مثال بود و قیمتها در هر سایت متفاوت هست .

حالا که با منطق سایت های پی تی سی اشنا شدید باید بدونید این سایت ها خطرناک هم هستند

 ممکنه شخصی سایت پی تی سی بزنه از تبلیغ دهنده پول بگیره ولی به اعضا  نده. اعضا یا همون کاربران هم بعد اینکه ببینند سایت پرداختی نداره دیگه کلیک نمیکنند و مثلا اگر تبلیغ دهنده 5000 کلیک میخواست فقط 1000 کلیک بدست بیاره .

همچنین بعدا که بیشتر با سایت های کلیکی اشنا شدید متوجه میشید کاربرها برای کسب درامد بیشتر به سایت پول واریز میکنند. ولی سایت بهشون هیچ پولی پرداخت نمیکنه. خب اینجوری کاربرها ضرر میکنند.

سرمایه گذاری در سایت های پی تی سی اجباری نیست پس پیشنهاد من اینه بدون سرمایه گذاری فعالیت کنید تا در صورتی که سایتی کلاهبردار شد فقط وقتتون هدر بره.

وقت هم چیز باارزشیه ولی اگر با پیچ و خم های پی تی سی اشنا بشید میتونید وقت کمتری رو در هر سایت استفاده کنید و بعدا با فعالیت روزانه 1الی 1.5 ساعت درامد ماهیانه 500 هزار در ماه داشته باشید

ابتدا که با پی تی سی اشنا میشید درامد اندک اون شما رو از ادامه راه پشیمون میکنه ولی شما میتونید بعد از فعالیت به مدت یک سال به فکر سرمایه گذاری بیفتید و درامد خود را بالا ببرید

در پی تی سی به دو روش میشه درامد خود را بالا برد:

1.وقت بیشتری صرف کنیم: شما میتونید در سایت های پی تی سی متعدد ایرانی و خارجی عضو شوید و بدون سرمایه گذاری از هر سایت درامد ناچیزی داشته باشید و مجموع انها ماهیانه درامد شما را بالا میبرد.

2.سرمایه بیشتر بگذاریم: اگر پول زیادی دارید و میتونید سرمایه گذاری کنید در 2 یا 3 سایت عضو شده سرمایه بگذارید و فقط روزی 10 دقیقه فعالیت کنید . سرمایه تان برایتان کار میکند و درامد شما را بالا میبرد

من روش اول رو پیشنهاد میکنم . چون متاسفانه سایت های کلاهبردار بیشتر از سایت های معتبر هستند. حتی سایتی بوده که از یک سال بیشتر فعالیت کرده ولی باز هم کلاهبردار شده. پس دقت کنید اگر میخواهید سرمایه بگذارید سرمایه ای بگذارید که در صورت از دست دادنش مشکلی برایتان پیش نیاید.

بودند دوستانی که پول قرض میکردند و سرمایه میگذاشتند و پولشان پریده یا دوستانی که سرمایه گذاری میلیونی کردند و کل ماه شان را با ترس و لرز خوابیدند و ارامش نداشتند پس فقط در صورتی که پولتان زیادی کرده سرمایه بگذارید.

اگر وقت کافی ندارید در سایت ها ثبت نام کنید و به کودکان نحوه فعالیت را اموزش دهید و به ازای فعالیت چیزی که دوست دارند به انها بدهید. اینطوری وقت شما هدر نمیره.

در یک گفت و گوی بین اقای زارع (مدیر اوا باکس) و من ایشان گفتند ماهیانه 3 میلیون از طرق مختلف از اینترنت درامد دارند و همچنین گفتند کلیک های من را بچه ده ساله ام انجام میدهد و ماهی 110 هزار تومان از من میگیرد.

پس به هیچ عنوان قبل از اشنایی کامل با پی تی سی سرمایه گذاری نکنید.این را هم بدانید به هیچ طریقی نمیتوانید از مدیران پی تی سی پولتان را پس بگیرید مگر اینکه سفته یا مدرک معتبر داشته باشید که کم مدیری همچین مدرکی میدهد.

فکر کنم با این حرف های من کلا دلزده شدید و میگین اصلا دور و بر پی تی سی پیدامون نشه بهتره ولی اینو هم بدونید کسب درامد از اینترنت با ریسک همراه است. حالا به هر طریقی باشه. منم همین ابتدا همه خطرات رو بهتون میگم تا اگر سرمایه گذاری کردید و پولتون رفت نگین کاش از اول میدونستم.

برای کسب درامد باید زرنگ باشی.

 

1 (1)سایت های ایرانی یا خارجی:

متاسفانه پی تی سی ایران خیلی بده و بیشتر افراد سعی دارند فقط در خارجی ها فعالیت کنند .سایت های خارجی هم اسکم میشن ولی خب ایرانی ها رکورد شکستند. فعالیت در سایت های خارجی هم مثل ایرانی هاست تنها فرقش اینه که اونا به حساب ایران پرداخت نمیکنند و برای برداشت پول باید یه حساب های الکترونیکی مجازی داشته باشید مثل پرفکت مانی و بیت کویین و غیره و بعد از واریز اون سایت ها به حسابتون اون مبلغ رو به یک صرافی مطمئن برای تبدیل بدین.

ایا کسب درامد از این طریق حلال و قانونی است:

بله نحوه زیرمجموعه گیری این سایت ها مثل سایت های هرمی نیست و همچنین شما باید هر روز فعالیت کنید تا درامد داشته باشید پس این سایت ها شرعی است و اینکه تا الان موردی مشاهده نشده که این سایت ها غیر قانونی باشد فقط پلیس فتا در مورد این سایت ها هشدار میدهد سرمایه گذاری نکنید.