اموزش خرید با ارزهای اینترنتی

برای خرید با ارزهای اینترنتی حتما باید از دکمه موجود در بالای صفحه که واحد های پول را نمایش میدهد "دلار " را انتخاب کنید

بعد از طی مراحل خرید در قسمت روش پرداخت  درگاه پرداخت AsMoney را انتخاب کنید.و مراحل را طی کنید.

به صفحه ای مشابه صفحه زیر میروید.

روش خرید:

اگر در asmoney اکانت دارید و میخواهید از طریق موجودی ان پرداخت کنید قسمت یک را کلیک کنید . در غیر اینصورت برای پرداخت با سایر ارز ها روی دکمه های 2تا 6 کلیک کنید.

در قسمت 7 هم مشخصات و مقدار پرداختی را نشان میدهد. دقت کنید نام کاربری shila30 و نام فروشگاه buxi باشد.

tasvir-asmony-baray-kharid
tasvir-asmony-baray-kharid

 

ما بیت کوین یعنی 1 را انتخاب میکنیم.

به صفحه ای هدایت میشوید طبق شکل زیر:

safhe namayesh gheymat dar asmoney
safhe namayesh gheymat dar asmoney

 

 در قسمت یک قیمت هر دلار به بیت کوین را نشان میدهد و در قسمت 2 مبلغ دلار شما را به بیت کوین نشان میدهد. در قسمت memo در سمت چپ هم میتوانید توضیحی برای خرید خود وارد کنید.

کد موجود در تصویر را در کادر پایین ان بنویسید و دکمه next  را بزنید.

صفحه ای مطابق شکل زیر میاید:

chek-kharid
chek-kharid

 

در قسمت 1 مقدار بیت کوین و در قسمت 2 یک ادرس به شما میدهد. شما باید به کیف پول خود در بلاک چین بروید و در انجامبلغ موجود در شماره 1 را به ادرس شماره 2 واریز کنید. و دکمه چک را بزنید. خود صفحه هر چند ثانیه یک بار چک میکند اگر واریز شده باشد به طور اتوماتیک به صفحه پرداخت موفق میروید.

دقت کنید:

1-این صفحه را قبل از تایید پرداخت اتوماتیک نبندید.

2-هیچگاه مبلغی کمتر از مقدار درخواستی واریز نکنید که این مبلغ نه به دست من میرسد و نه به حساب شما باز میگردد. سعی کنید همیشه مقداری بالا تر از این مبلغ در حساب خود داشته باشید که در صورت کسر کارمزد بتواند ارسال موفق باشد.

3-معمولا در صورت کمی مقدار برای کارمزد بلاک چین خطایی میدهد که مبلغ کارمزد از مقدار پول ارسالی کسر میشود این گزینه را تایید نکنید و ارسال را کنسل کنید در صورت تایید وجه پرداختی نه به دست من میرسد و نه به شما باز میگردد.

 

بعد از نمایش صفحه پرداخت موفق وجه شما پرداخت شده است.

بعضی محصولات دانلودی هستند. یعنی بعد از پرداخت اجازه دانلود ان ها را دارید ولی بعضی مثل کارت شارژ یا تبلیغات را باید صبر کنید تا من انلاین بشوم و رسیدگی کنم.